atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pārdod visu, kas tev pieder...
pich_
Iesūtīts: 2010.10.25 17:19:33
Viņš teica: "Vienas lietas tev vēl trūkst: pārdod visu, kas tev pieder, un izdali to starp nabagiem, tad tev būs manta debesīs, un tad nāc Man līdzi!"

Kā kristieši uztver šo Jēzus aicinājumu un vai tā arī tiek darīts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:51:22
pich_
ir vajadzigs Sv.G. ludz Dievu un megini saprast, kas uz tevi attiecinams un kas nē. Un kā ko saprast.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:54:53
Svētais

tātad tu lūdzi un saprati, ka pārdot visu mantu neattiecās uz tevi- pareizi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:58:02
pich_
es sava sirdi esmu gatavs visu mantu nodot Dievam , ja vins to man paprasis ( reiz jau uzliku uz karts Dieva del visu savu ipasumu). man ir gimene un Dievs man dod zelastibu dzivot maajaa un gudribu kaa rupeties par gimeni tadejadi. Taa ka tas nav nepareizi, ka man ir ipasums, nepareizi butu ja mana sirds butu tam vairak piesieta, nekaa Dievam.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:01:39
Svētais

kāpēc Dievam būtu vajadzīga tava manta?
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:02:23
Vispār Svētā doma, ka Jēzus vārdi ir uztverami kontekstā, respektīvi - konkrētiem cilvēkiem adresēti, un nav vispārināmi kā recepte visiem laikiem un visiem cilvēkiem, man liekas prātīga.
Man jau labu laiku liekas, ka pirmkārt ir jāskatās, kam Jēzus ko ir teicis, un otrkārt jāsaprot, ka viņa mērķauditorija bija jūdi.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:04:06
devonas reksis

tad jau arī miesas ēšana un asiņu dzeršana bija paredzēta tikai nelielai sekotāju grupiņai, nevis mums visiem
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:05:47
pich_
Dievam nav vajadziga mana manta. vinam ir vajadziga mana sirds un ja man sirds ir pie mantas, tad Dievs man to uzradis paprasot atdot manu mantu. Bet es valstibas un milestibas del biju gatavs ziedot savu mantu un tas nebija tpaec, ka Dievs man to prasija. Taču Dievs tiesi preteji laava man saglabat manu ipasumu, tad kad es biju gatavs to pilniba zaudet valstibas del.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:07:19
devonas reksis
Redzi, Pavils un daudzi citi attiecinaja Dieva apsolijumus uz sevi, kaut ari tie nebija teikti viniem personigi. Tapec, Dieva vards darbojas visos laikos, bet ja to nesaprto caur atklasmi, tad var pielaist daudz kludu.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:10:01
Svētais
Nu, Pāvils jau esot saņēmis arī sev personīgi adresētus vēstījumus. Bet viņš jau arī bija jūds un uz visu jūdu tautu attiecināmie apsolījumi droši vien attiecās arī uz viņu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:12:18
devonas reksis
jaa, bet tas pats Pavils teica, ka Dievs tevi neatstas un nepametis un attiecinaja so apsolijumu uz sevi, atsaucoties uz Dieva doto apsolijumu Jozuam. Tas pats pavils teica, vai tad Dievs ir tikai judu Dievs vai ne visu paganu ar? Protams, ka visu. Un tas pats pavils rakstija vestules un kalpoja paganiem, jo tada bija vina misija kalpot nejuudiem...
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:14:06
Svētais
Ja pareizi atceros, tur bija tā, ka Dievs ir jūdu dievība, bet ka cittautieši, ja vēlas, var ticībā kļūt par itkā jūdiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:22:05
devonas reksis
Dievs atklaajaas juudiem, bet ir visas pasaules Dievs. Caur judiem Dievs sledza deribu ( Abrahams, Davids, Mozus, Jezus) Ja mes piesledzamies kaa pagasani sai deribai iegustam visus šis deribas labumus un prieksrociibas. Caur ticibu klustam par abraham berniem, kam ticiba tika pielidzinata par taisnibu. Taa gara klustam par judiem.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:23:01
Svētais

Nu ja. Bet, ja mēs negribam kļūt par Abrahama bērniem?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:50:24
Svētais
Taa gara klustam par judiem

tad patiesam kristietim garā ir jāmaina tautība?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.25 18:58:15
Šoreiz Svētais nogļukoja par tiem jūdošanos.
Kolosiešiem 3:11 Tur vairs nav ne grieķa, ne jūda, ne apgraizīšanas, ne neapgraizīšanas, ne barbara, ne skita, ne verga, ne brīvā, bet viss un visos - Kristus.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 19:06:04
devonas reksispich_

Istais juds ir neredzams, kam sirds apgraizisana. Un tam nav obligati jabut pec miesas judam. Rom.2:29. Ja mes nepievienojamies sai deribai ( ko Jezus sledza), tad mums nav dalas gar pestisanu. Jo pestisana nak no judiem. Ja Dievs nebutu nosledzis deribu ar judu Abrahamu, tad mums nebutu izredzu klut par Kristus un Dieva lidzmantiniekiem.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 19:06:20
Aivars

kā tu uztver tēmas pieteikumā minēto Jēzus aicinājumu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 19:06:29
Aivars
Kol.3:11 tikai papildina manis jau teikto.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 19:07:49
Svētais

vai tad līdz ar Kristus atnākšanu visas iepriekš noslēgtās derības netika atceltas? ja nē- kuras atcēla, un kuras- neatcēla?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 19:15:29
pich_
Atcela jeb pareizak butu teikt aizvietoja Mozus deribu ar Jezus deribu. ABrahama, Davida, Noas derība un citas netika atceltas nekad.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 1641