atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Visuvarenais "placebo"
Ingars
Iesūtīts: 2010.10.21 11:11:36
Interesanti, ka uz kristiešu liecībām par Dieva darbiem viņu dzīvēs, neticīgie bieži vien atbild - tas ir placebo efekts. Uzreiz piebildīšu - ar tas nav izslēgts faktors atsevišķos gadījumos, bet paanalizējot katru konkrēto situāciju, vienmēr ir biblisks izskaidrojums, kāpēc konkrētajā gadījumā bijis placebo, nevis reāls brīnums. Un parasti tas ir saistīts ar paša cilvēka biblisko analfabētismu, dzīšanos pēc brīnuma, nevis pēc Dieva. Runājot par īstajiem brīnumiem - ja jau arī tas ir viuvarenais placebu, tad kāpēc nav psihologi pacentušies šo metodi attīstīt, jo tai ir prātam neaptverams efekts. Nedziedināmas psihiskas slimības pazūd, anatomiski defekti izlabojas, sabojātas attiecības radikāli uzlabojas, narkomāni un dzērāji atbrīvojas no šīm atkarībām, pat locekļi ataug, zelts birst no rokām, mirušie ceļas augšā, cilvēki staigā pa ūdens virsu utt.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 20:42:08
Džonijs
ticīgajam nevajaga jūsu pierādījumus

mjā... to es arī esmu pamanījis
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 20:42:56
Papucs

viņa izveseļojās no paralīzes?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.21 20:48:21
pich_
Nē, atkārtots rentgens uzrādīja, ka iepriekš redzamais un bīstamais lūzums ir sadzijis bez pēdām par lūzuma faktu.
Paralīzes nemaz nebija.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 21:02:38
Papucs

prieks par to cilvēku- tā ir liela veiksme, ja lauž muguru, un pēc tam dzīvo salīdzinoši pilnvērtīgu dzīvi. lūk, kaut ko līdzīgu atradu internetos: "Mana mamma arī salauza mugurkaulu (skriemeli), bet par laimi viņai pareizi saauga un iztika pat bez operācijas".

tu minēji "bīstamais lūzums". to tev ārsti toreiz teica- lūzums ir bīstams, vai arī tu pats tikko izdomāji?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.10.21 21:13:02
pich_Lūk tev izpētes lauciņš...vai visi brīnumainie izdziedināšanas gadījumi ir patiesi, vai nav...tik tiem cilvēkiem(kas izdziedinājušies) tas vairs nav tik būtiski. Viņi tagad slavē Dievu
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 22:30:27
Džonijs

jā, un kad notiek kaut kas slikts, tad ārsti vainīgi
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.21 23:49:56
pich_
Ārsti teica, ka bez operācijas (naglošanas) nevarēšot iztikt, bet pati operācija varot beigties slikti.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 00:12:58
Džonijs
Viņi tagad slavē Dievu

tā varētu būt. nenākas bieži dzirdēt, ka Dievu slavētu tie pacienti, kas nomirst

Papucs
atsūtīsi privāti šī cilvēka kontaktus?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.22 09:49:22
pich_
Man pašam būtu ļoti interesanti, tikai tā kontaktu meklēšana var ieilgt. Es neatceros nevienu cilvēku, ar ko kopā biju, neatceros pasākumu, kur biju, neatceros, kādā sakarībā tur biju.
Tikai nesmejies, man tā mēdz būt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 09:58:48
Papucs

es nesmejos... ticu
Aivars
# Iesūtīts: 2013.07.02 17:26:07
http://www.puaro.lv/lv/esejas-raksti/mates-milestiba-atgriez-dzive-mirusu-zidainiti
Pipars [78.84.165.169]
# Iesūtīts: 2013.08.06 23:05:23
Par cilvēku spējām dziedināt gan sevi, gan citus ir pierādījumu diezgan daudz. Gribētos zināt, kā tas saistīts ar Dievu to Kungu vai kādu vēl mistisku personību. Manuprāt, ir daudz dažādu ticību (varbūt piemērotāks vārds būtu - skolu), kur līdzīgas lietas ir iespējamas.
P.s. Kad esi iepazinies ar Epikūra ``ļaunuma paradoksu``. liekas Dievam tomēr piemīt savdabīga humora izjūta.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 35 , pavisam kopa bijuši: 34652