atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva teiktā uztvere
pich_
Iesūtīts: 2010.10.20 15:47:14
kādā no tēmām masiks uzdeva jautājumu, kuru es nedaudz pārveidoju, un gribu noskaidrot atbildi. iekopēšu:

Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:31:08

+ pirmie cilvēki redzēja Dievu, arī pēc krišanas grēkā


Luuk kad buusi pirmais cilveeks peec greekaa krishanas, tad arii redzeesi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:31:44
ok- pietiks ar muguru

Tad dari un dziivo kaa Mozus Peec gadiem 40 mosh arii Dievs uzticees tev savu muguru apskatiit.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:32:09
Jošs Mulders

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:32:45
Jošs Mulders
Tieshi taapeec, ka miil un negrib tevi nogalinaat, taapeec nerunaa uz tevi pa taisno visaa savaa godiibaa, .tikai tad tu vareesi vinja klaatbuutni iztureet...
Kā tad tie, ar kuriem Jēzus runāja, visi no tā nomira? Tavuprāt, Dievam ir tikai 2 režīmi - pilnā godība, kad paliek dzīvi tikai svētie, un klusēšana, ka nevar atšķirt no trokšņiem?

iedomaajies, kas buutu ja visa saule atklaatos bez starpniekiem... nu izchaaksteetu masiks bez peedaam... Dievam to vajag?

Spīdošs uzraksts nevienu neizčākstinātu, ja pat Jēzus tiešais tuvums nevienu neizčākstināja.
Mēs jau neprasām pilno godību, bet tikai drošticamu sakaru kanālu. Mums saka, ka tādi esot bijuši - krūms, uzraksts, tiešā runa, Jēzus, u.c. Tur tika kontaktēts ar grēcīgiem cilvēkiem, un viņiem nekas nenotika. Acīmredzot Dievs prata uzlikt filtrus, lai pilnā godība neizpaužās.

jo cer un gaida, ka tu atgrieziisies..
... un ar statistiku viņš nedraudzējas? Viņam nav zināms, cik ezīšu vidēji atgriežas? Pie tiešās runas būtu daudz, daudz vairāk ezīšu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:34:06
Jošs Mulders
Bet Viņš sacīja: "Manu vaigu tu nedrīksti redzēt, jo cilvēks nevar Mani redzēt un palikt dzīvs."
A, OK, tātad Jēzus NEbija Dievs, skaidrs.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:34:21
Jošs Mulders
Bet vai tas KUR tu esi ir Dieva via tava vaina?

KĀDA STARPĪBA? Tas ka es esmu FM radio - kāda starpība kura vaina tā ir? Runa ir nevis par vainīgā atrašanu bet par komunikāciju man tehniski saprotamā veidā!
Starp citu - tā ir iedzimtā grēka vaina, un ES nevienu ar iedzimto grēku nenolādēju. Meklē to, kurš to darīja.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:35:42
Jošs Mulders
Bet es tak tev saku, Dievs apsoliijis buut klaatesoshs vaardaa, sakramentos, draudzee... taatad Bazniicaa!

un un kā tu zini - es to neuztveru. Ja Dievam rūp mans liktenis - lai nāk pie manis nevis uz baznīcu staigā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:39:01
Jošs Mulders
Bet vai tas KUR tu esi ir Dieva via tava vaina? Tas jau TU esi izveeleejis seedeet tur kur tu Dievu nedzirdi
Te uz spēles ir likts pārāk daudz - mūžīgās ciešanas.
Interesanti, ko tu teiktu par mīlošu vecāku, kas redz, ka viņa dēlam tuvojas nelaime (nu, maniaks kaut vai), bet dēls sēž un netic tai nelaimei, neredz to, jo nerunā ar tēti pa mobilo, kā tētis ir noteicis, bet tā vietā pats ir izdomājis, ka tētis varētu pats atnākt un pateikt, nu kaut vai aiz stūra paslēpies, ja jau tēta klātbūtnē dēls ietu bojā.
Maniaks atnāk un nomušī puiku.
Kurš vainīgs? Puika duraks, ka protokolu neievēroja, vai tētis muddaks? Vai abi? Vai kā?

Visas tās lietiņas vēl iet cauri, ja likme nav mūžīgās ciešanas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:39:24
Jošs Mulders
Dievs apsoliijis buut klaatesoshs vaardaa, sakramentos, draudzee... taatad Bazniicaa!

ko nozīmē VISUResošs?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:39:56
Jošs Mulders
Neleekaas Dievs tev pakalj kaa shunelis - figaro tur figaro shur... nostaajies uz ausiim, tagad pakustini vienu kaaju, otru, tresho... tagad uzbur man zelta kalnu, tagad smuku pupainu zakji, tagad parunaa man tiikamaa balsii...

tātad tomēr Dievs ne pirxtu nepakustinās manā labā, lai mani atgrieztu pie ticības, tikai pļūtīs ka mīl mani un gatavs visu darīt manā labā... ij gaidīs kad es pats kartupeļus no ugunskura priekš viņa rausīšu ārā.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:42:15
Jošs Mulders

Kaa jau teicu, vai nu tu reekjinies ar uzstaadiito kaartiibu un ar to sadziivo, vai arii tu to ignoree un sadziivo ar shaadas izveeles sekaam... shajaa gadiijumaa... nedzirdi Dievu Nu neko... izveelies ko gribeeji un gribi ko izveeleejies.

rēķinos, jau rēķinos... tikai pie reizes norādu ka tā ir pretrunīga, ij pakārtota ticīgo iedomām... tb - ir pamatotas aizdomas ka principā arī ir tikai šo keksu iedomas...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:43:48
Jošs Mulders
Vecāks, lai glabtu savu duriku bērnu, ne kā šunlelis vien izlēkās, visas klaprīzes izpildīs, lai bērnu no nāves briesmām izglābtu. Jo bērns ta muļķītis ir pēc būtības, nevis kāds tur ļaunais.
Mīloši vecāki parasti tā dara, ja draud nāves briesmas.
Ja vecāki tā nedara, tātad viņi nav mīloši, vai nu arī nāves briesmas nedraud, bet tikai nepatīkami sasitumi un nobrāzumi, kas piukam kalpos kā mācība, ka telefons jātur ieslēgts un uz tēva zvaniem jāatbild.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:44:27
pich_
Visuresošs būtu tā, ka zin visu, kas kur notiek, un kontrolē visu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:47:20
A, OK, tātad Jēzus NEbija Dievs, skaidrs.

To tu teici... taakaa... sorry, ljoti hrestomaatiski un uzskataami paraadaas tas kaa neticiiba un greeks darbojas, lai izsleegtu sevi no Dieva klaatbuutnes...

Bet tad kaa jau n-taas reizes sheit teicu, ir tava izveele un ir shiis izveeles sekas... un shiis sekas nevar mainiit pat Dievs neizjaucot visu pasauli, taapat kaa vinjsh nevar neko mainiit ,tad ja tu ar galvu ieskrien sienaa...

Nevaino Dievu par savaam izveeleem...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:48:48
Jošs Mulders
izveelies ko gribeeji un gribi ko izveeleejies
Šitā ir ļoti liela kļūda, varbūt par vēl viens FUAQ (tikai jāprecizē jautājums).
Neviens NEgrib izvēlēties ciešanas un sāpes, varbūt tikai nenormālie, ar novirzēm. Cilvēki izvēloties, domā ka viņi izvēlas labo un derīgo, tikai ir viena nelaime - viņi ne vienmēr var pārbaudīt, cik tas atbilst patiesībai.
Citiem vārdiem "tie nezina, ko viņi dara".
Tātad - sekas iestājas par nezināšanu, nevis par izvēli. Domāja, ka izvēlas vienu, bet patiesībā tas bija kas cits. Informācijas, zināšanu trūkums visam pamatā. Par ko te sodīt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:49:41
rēķinos, jau rēķinos... tikai pie reizes norādu ka tā ir pretrunīga, ij pakārtota ticīgo iedomām... tb - ir pamatotas aizdomas ka principā arī ir tikai šo keksu iedomas...

Nuja... kaa jau teicu - viinogas skaabas!

Nevari tu bez shiem blokiem dziivot. Tu vismaz godiigi paraadi to, ka ja tas ko Bazniica sludina buutu patiesi taisniiba, tu to nevareetu nedz nest nedz pienjemt, taapeec psihologjiski tev IR jaaveic shis triks, jaapaarlieicna sevi, ka taas viss ir BS, juudu pasakas, ticiigo iedomas etc. jo tad tu vari pats dziivot "netrauceeti".

Kaa jau teicu - tas ko tu veelies to arii sanjem... izveelei ir sekas
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:52:09
Jošs Mulders
To tu teici...
Nē, tu to teici, ar to citātu. "cilvēks nevar Mani redzēt un palikt dzīvs".
Šķiet, uz tā tu balsti visu savu "Dievs neatbild, tāpēc, ka tad visi mirtu".
Tātad Dievs pēc tavas definīcijas, ir objekts, kuram piemīt īpašība "kas viņu redz, tas mirst".
Jēzum tā īpašība nepiemīt.
Kas no tā ir secināms?
1) Jēzus NAV Dievs
2) Dievs tomēr prot apvaldīt savu pilno godību, un kontaktēties ar cilvēkiem visādos veidos. Ir piemēri Rakstos.
3) vēl kāda iespēja?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:54:20
Jošs Mulders
psihologjiski tev IR jaaveic shis triks, jaapaarlieicna sevi, ka taas viss ir BS, juudu pasakas
Baigais jau nu psiholoģiskais triks! Tādi pat triki ir pārliecināt sevi, ka Korāns u.c. ir pasakas utml? Drīzāk tad jau triks ir pārliecināt sevi, ka viens no tiem nezkāpēc NAV pasakas, bezmaz par pamatu ņemot "a šitas man patīk".
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:54:26
Neviens NEgrib izvēlēties ciešanas un sāpes, varbūt tikai nenormālie, ar novirzēm. Cilvēki izvēloties, domā ka viņi izvēlas labo un derīgo, tikai ir viena nelaime - viņi ne vienmēr var pārbaudīt, cik tas atbilst patiesībai.

Bet tad kaapeec tu to izveelies?

Arii tas, kas dragaa ar 200km/h pa celju neizveelas naavi un postu... tachu brauc? Kaapeec? Vai tavupraat vinjsh brauc taapeec ka izveelaas naavi? Vai taapeec, ka tomeer vinsjh NETIC ka uz vinju tas attiecas, un dara to pavisam citu apsveerumu deelj?
Tachu tu nevari nodaliit to medu kas salds no taa medus kas duuc.

Citiem vārdiem "tie nezina, ko viņi dara".
Pareizi. Taapeec Dievs suuta savus kalpus un visaadaa veidaa shos neziniishus un ignoramusus dolbii lai vestu pie praata. Arii CSDD katru gadu jaanjos taisa kampanjas... un tomeer cilveeki BRAUC dzeerumaa/ Vai tieshaam domaa, ka shie dzeeraaji speciaali brauc, jo ir izveeleejushies nosisties un/vai maxaat astronomiskus sodus un dziivot bez tiesiibaam?
Tieshi taa pasha iemesla deelj kaapeec par spiiti CSDD briidinaajumiem un aicinaajumiem katru gadu ir leerums dzeeraaju un liikju uz celjiem, tieshi taa pasha iemesla deelj cilveeki ignoree un noraida Dieva briidinaajumus un paliek greekaa...

Arii Dievs vareetu njemt un atnjemt VISIEM tiesiibas noblokjeet VISUS celjus, aizliegt jebkaadu kustiibu tad neviens ar auto nenosistos un dzeeraaji citus nesabrauktu... tachu tad iipashi laimiigi nejustos godpraatiigie cilveeki...

danar
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:55:23
a_masiks
kads tas veids..tehniski saprotamais...butu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 4859