atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Lūgšanu maratons - māsas pagurst!
Madāma
Iesūtīts: 2010.10.14 11:39:08
Liels lūgums gudrajiem un mācītajiem prātiem šādā situācijā!

Ir divas babuliņas (lasi- Madāma + viņas mīļradiņš), kurām vienāda problēma dzīvē. Šobrīd noklusēšu - kāda, bet nu ir. Un šīs divas babuliņas jau gandrīz mēnesi ir nodevušās aizlūgšanu maratonam, lai lūgtu Dievam risinājumu šai lietai. Tas notiek tā - katru dienu sazvanamies (hallo-vari?-varu!-sākam!), kopīgi (katra savās mājās) lūdzam, gaidam uz Dievu. Katru dienu sazinamies. Ir bijušas labas atbildes no Dieva! Ir bijis klusums un neziņa...
Bet nu ir jauna problēma! Viena no babuliņām - Madāma, ir novedusies tik tālu ka naktīs neguļ! Grozās pa gultu, tirpina lūgt, aizlūgt, slavēt, skandināt psalmus utt. Pa dienu Madāma nefunkcionē! Otra babuliņa ar vairs nerod prieku nekur! Nāk virsū lielās šaubas, kopējs izmisums utt.

Ko mēs daram nepareizi? Ir sajūta ka lūdzot šī problēma galvās izplešas vēl lielāka un pārņem mūs pilnībā! Biedē! Dzen izmisumā!

Atlaisties? Kā būt un kur ir kļūda?

paldies, ja būsiet saudzīgi..
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:42:41
Duksi - sasmējos - paldies!
Mulder - laikam jau jā - šaubos gan. Jau no pirmās dienas (kad sāku lūgt) bija sajūta ka šitais būs "valsis mūža garumā". Par Amazoni - paldies - šie vārdi "atlaida" kaut kādu iespringumu!
Darbu varu darīt visvisādu - sajēdzu no mārketinga un reklāmas lietām, angļu valoda laba - un tur jau tā lieta ka ar šādiem fruktiem mums ir pārprodukcija Šobrīd gan gatavojos pastrādāt sfērā, kurā pat iedomāties sevi nevarēju!! Bet eju droši uz rītdienas pirmo darba dienu, jo zinu, ka to varu un esmu pateicīga Dievam par jaunu posmu!
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:43:05
danar- eju gan! Un šķiet, esmu atradusi beidzot savu draudzi!!!
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:47:16
Madāma Ja vajag, varu arī saraudināt... .
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:49:31
Duksi - nevajag, paldies, ir jau gana slapināts!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:53:36
Madaama, ja ir laba anglene, tad ko tu te veel dari?
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:54:03
Madāma Tam, kas nekam netic un neko negaida, nav arī lemts vilties. Tas tā... pārdomām... .
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:55:41
Duksis, jaa... un tie, kas nemiil, tiem arii nekad nesaap
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 15:22:21
Mulder - negribu prom! Ja tas ir tas, ko Tu domā! Man te bērns aug. Te ir mana vieta.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.14 15:23:05
Madaama... nee nu ok ok, es tik taa iemineejos...
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.14 15:29:02
masiks [217.199.116.136]
jamie var tikai kopīgi uz pleca paraudāt

dažreiz arī tas palīdz...
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.14 15:32:29
Jošs Mulders
vai tev ir shaubas, ka Dievs ar pirmo reizi jau buutu tavu luugshanu dzirdeejis?

gan jau, ka dzirdējis ir, bet Viņam taču patīk, ka palūdz vēl un vēl, vai ne?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.14 17:08:24
gan jau, ka dzirdējis ir, bet Viņam taču patīk, ka palūdz vēl un vēl, vai ne?

VInjam kaareiz liekvaardiiba nepatiik... skat incidentu kad Kristus maaca teevreizi!
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.10.14 17:53:53
[Par grūtībām, raksturu un paļāvību uz sevi pašu kā laimīgas dzīves pamatu:] "Ir kāds labums, kas ir laimīgas dzīves cēlonis un pamats: paļāvība uz sevi pašu. Bet pie tās var nonākt tikai tad, ja ignorēsim grūtības un pieskaitīsim tās pie parādībām, kas nav ne labas, ne ļaunas ...", - saka Seneka. Šis pats filozofs-stoiķis arī atzīmē, ka nekas uz pasaules nepelna lielāku cieņu, kā cilvēks, kurš vīrišķīgi spēj panest grūtības: "Panes ar pašcieņu to, ko mainīt nav tavos spēkos!" Laikam jau pietiek ņirgāties par izmisušu un stūrī iedzītu cilvēku - un tomēr: senekprāt pār raksturu liktenim nav varas. Lai cilvēks izveido savu raksturu tādu, ka dvēsele visdziļākā mierā varētu sasniegt pilnību un allaž būtu nemainīgā noskaņojumā, lai arī kādi rastos apstākļi, lai arī kāda laime vai nelaime piemeklētu. Tātad, cilvēks spēj pacelties pāri savam liktenim, mainīt vai pat pieveikt to.
A. V.
# Iesūtīts: 2010.10.14 22:20:35
Madāma
"Ko mēs daram nepareizi?"

Vispirms jau nepareizi ir tas, ka jūs nerunājat par to ar savu mācītāju. Jūsu problēma ir nopietna, un prasās pēc dziļākas analīzes. Šeit tas nav iespējams.

Vispārīgas piezīmes.
Lūgšana ir saruna. Iespējams, ka jūs esat tik ļoti aizrāvušās pašas ar sevi, ka To Kungu nemaz pie vārda nelaižat. Negribas ticēt, ka Dievs jums nav devis atbildi pēc tik ilgām lūgšanām. Varbūt problēma ir tajā, ka jums nav pieņemama Dieva atbilde, un jūs pašas esat izdomājušas, kas Dievam un kā būtu jāatbild? Kad Dievs dod atbildi, tad iestājās miers. Tas, ka lūdzoties pieaug nemiers, tiešām liecina par nepareizu lūgšanu. Tā nesasniedz adresātu. Tam par iemeslu var būt arī neizsūdzēts grēks. Vai ir būts privātajā bikti? Ja nav, tad ar to būtu jāsāk. Lai Dievs jums dod Savu mieru.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.14 22:36:55
Madāma
Varbūt vienkārši jāizbauda situācija?
Ir taču cilvēki, kuri maksā, lai izlektu ar izpletni, ir cilvēki, kuri rāpjas kalnos, kāpēc gan nebūt cilvēkiem, kuri vienkārši izbauda to, ko Dievs piedāvā bez maksas?
Varbūt vērts par to padomāt?
A. V.
# Iesūtīts: 2010.10.14 22:40:40
Papucs
Tev sāp zobs? - Izbaudi!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.14 22:42:38
A. V.
Tici vai nē, bet es tā arī cenšos darīt
A. V.
# Iesūtīts: 2010.10.14 22:45:10
Papucs

a vot es Tev šoreiz neticēšu... un man šķiet, ka Tu pats sev arī netici
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.14 22:51:38
A. V.
Neesmu pie zobārsta daudz gadu bijis.
Saku to, ko pirms mēneša izbaudīju - kas cits atliek, kā pateikties Dievam par visu, ko piedzīvojam?
Protams, jāmācās, uzreiz jau nesanāk.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.14 23:06:39
Cik zinu, tad principiālais cēlonis turībai ir devība. Tātad ja cilvēks grib tikt galā ar finansu problēmām metafiziskā ceļā, jāsāk ziedot. Ne obligāti naudu (kuras jau tāpat nav). Var ziedot laiku, laipnību un labus darbus.
Kas attiecas uz triecienkursa veidā veiktām garīgām praksēm, tad cik zinu, svarīgi ir censties nefokusēties uz rezultāta gaidīšanu. Jo tad sanāk, ka tā gaidīšana faktiski aizvieto to praksi.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 109 , pavisam kopa bijuši: 36633