atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saudzējiet durvis - tās ir mūsu vienīgā izeja!
*Duksis
Iesūtīts: 2010.09.25 21:56:01
Duksim dikti patīk visādus uzrakstus palasīties, gan uz automašīnām, gan t-krekliņiem, gan namu sienām utml. Šodien Duksi priecēja kāds uzraksts uz kāda krodziņa durvīm Rīgā: "Saudzējiet durvis - tās ir mūsu vienīgā izeja!" Šīs atklāsmes līdz dvēseles pašiem dziļumiem aizkustinātam Duksim bija ko izfilozofēties.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.09.25 21:56:19
Cilvēku nemitīgā fiziskā mijiedarbība ar durvīm ir radījusi ko tādu, ko var saukt par Durvju simbolu, mūsu apziņas arhetipu. Durvju atvēršana tiek uzskatīta par kādu cerību īstenošanās simbolu, jaunas vai labākas dzīves iesākumu, kādas noteiktas pārmaiņas vai pāriešanu kādā kvalitatīvi augstākā līmenī. Durvis var tikt arī aizvērtas, atstājot jūs ārpusē. Tādējādi tās simbolizē arī noraidījumu, atteikumu, neiespējamību īstenoties kādai vēlmei vai iecerei. Durvis var ne tikai savienot, bet arī atdalīt. Tās var būt slēgtas. Dilemmas atrisinājums bieži ir atkarīgs, vai izdodas atrast durvīm atslēdziņu. Durvis var atdalīt pagātni no nākotnes, būt par komunikācijas kanālu starp... starp... katrs var ielikt šajā vietā kādu savu vispārdrošāko fantāziju... un, iespējams, viņš nebūs kļūdījies. ... . Nu i vot, Duksim bija interesanti. Ja šāds diskusiju temats - "durvis - tās ir mūsu vienīgā izeja [permanentas krīzes un bezcerības apstākļos]!" citiem neliekas saistošs, tad tas taču var izteikties par ko citu, tādām lietām, kas tam liekas saistošas, piemērām, par kurmju sišanu vai zaptes vārīšanu. Galu galā, salīdzinot ar mūžību, viss ir bezgalīgi mazs lielums, sīks un nenozīmīgs. Viss, tikai varbūt izņemot Durvis, kas savieno mūs ar to.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.25 22:02:11
*Duksis
Man ļoti simpatizē Tavs dvēseles atkailinājums. Pievienojos viedoklim.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.25 22:42:14
Papucs
bet man ļoti simpatizēja šuriks, kurš nekādi nevarēja atvērt durvis tā iemesla dēļ, ka tās vērās uz otru pusi.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.25 23:06:00
S.R...
Vai arī Astrobangas meitene, kura pagājšnedēļ netika ārā no tualetes, jo durvis bija nevis veramas, bet bīdāmas
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.25 23:14:04
Jāņa 10:7 Tad Jēzus atkal sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ES ESMU durvis, kas ved pie avīm.

Jāņa 10:9 ES ESMU durvis. Ja kāds caur Mani ieiet, tas tiks izglābts; viņš ieies un izies un atradīs ganības.

Kol. 4:3 Reizē lūdziet arī par mums, lai Dievs mūsu sludināšanai atvērtu durvis, ka es varētu sludināt Kristus noslēpumu, kura dēļ esmu važās,
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.09.25 23:16:17
Vienkārši balss
Saprotu, ka mums jāsaudzē Jēzus, vai ne?

P.S. Katoļi jau to arī cenšas darīt
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.25 23:18:21
Papucs
Tu tātad durvīm nepieskaries? Ej caur logu?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.25 23:19:17
Vienkārši balss
Nē, es nesperu ar kāju
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.25 23:43:01
Papucs
Es nekam nesperu ar kāju!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.25 23:48:23
Vienkārši balss
Iespējams, Tu esi svētā?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.26 00:09:03
Papucs
Svētie jau paši nezin, ka tādi ir. To uzzin citi pēc viņu nāves. Tā ka mums šanses visiem vienādas!
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.26 00:11:49
Tātad svarīgi ir durvis neaizslēgt, kaut arī pastāv iespēja, ka var ienākt ļaunais...
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.26 00:39:44
Ķepa
Ko tad par baznīcas lietām cepies, ja reiz uz baznīcu neej? (Tavs profils)
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.26 00:53:14
Vienkārši balss Ja par to gribat parakstīt, tad atveriet citu tēmu/durvis.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.26 01:00:57
Ķepa
Nevēršu, nevēršu, tikai pabrīnījos. Kas tad te pat jūsošanas sērgu pavilkusies? Varbūt esat bots?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.09.26 12:12:21
Arii mans necilais pienesums shai teemaa:

Durvis

Durvis... Durvis...
Un aiz katrām durvīm burvis.
Ko viņš tur bur?
KO viņš tur bur?
Ko viņš tur BUR?

Viens bur māju, kurā rīt dzīvos
Otrs uzbur zābaku, kuru kājā stīvēs
Trešais laiku??? gurķi bur
Ceturtais bur to ar ko gurķi dur

Piektais uzbur kolbotāju??? slimības
??? sestajam, kam ar tām cīnīties
Septītais augšā bur elektriskās paslēpes
Astotais durvis bur, kas aiz atslēgām
Piektais..., sestais..., septītais..., astotais...,
devītais...

Durvis... Durvis...
Un aiz katrām durvīm - burvis!
Ko vinš tur bur?
KO vinš tur bur?
Ko vinš tur BUR?

Durvis... Durvis...
Un aiz katrām durvīm - burvis!
Kurš tev ir piektais?

Sestais?

Septītais?

Kāds?



Viens
no viņiem
Viens no viņiem
Viens no viņiem burvjiem esi tu pats!
(4x)

Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.26 15:17:37
Nu te vēl no letiņu rokmūzikas apcirkņiem par duravu tēmu

http://www.youtube.com/watch?v=7tq4NiaxGFc

http://www.youtube.com/watch?v=wjvyJdWSDq4

vilks
# Iesūtīts: 2010.09.26 17:38:05
Man patika tūkstoš durvju templis grāmatā "Bezgalīgais stāsts". Jebkuras ikdienišķas durvis kādā brīdī varēja kļūt par ieejas durvīm šai templī, toties ārā varēja tikt tikai tad, ja zināji, kur vēlies nokļūt. Cilvēkam bija ļoti konkrēti jāzina, ko viņš grib, lai tiktu no tempļa ārā. Bet nu tad viņš arī nokļuva tur, kur patiešām vēlējās nokļūt.
jakse [87.110.125.163]
# Iesūtīts: 2010.09.26 19:21:42
durvju būšana liecina, ka mums šajā pasaulē no kāda jāslēpjas, jāsargājas vai jānorobežojas....
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.26 19:27:58
jakse [87.110.125.163]
no kāda jāslēpjas...
Nu, bet, protams!
Kopš Ādams apēda to, ko nedrīkstēja, viņš vairs neuzdrošinājās staigāt pliks! Es jau sen saku, ka vēlme izģērbties liecina par garīgu briedumu!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 62 , pavisam kopa bijuši: 2476