atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem LELB bīskapi pret politisko aģitāciju draudzēs
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2010.09.24 01:21:42
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:02:58
pich_

nebaries
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:05:12
vilks
"nu, tiem, kas vīlušies visās partijās, paliek Pēdējā partija "

Cik noprotu, tad tā ir tāda, kā joku partija. Kāds ir viņu mērķis?
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:06:06
godwit Vai deputāti nezin manas vajadzības? Nodrošināt cilvēkcienīgu dzīvi? Visi viņi zina, tikai nedara.

Manuprāt ir vairāk jādara pašiem.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:07:46
Ķepa
Arī tiesa!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:09:42
Dārgā, LELB FORUMA DRAUDZE, klausiet bīskapus un neizvērsiet te aģitāciju!
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:11:38
Aivars Starpcitu, līdz kuram datumam vēl var aģitēt? Jo šīs diskusijas mērķis ir ,šķiet, tieši tāds.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:14:24
Aivars

Bīskapi, kā reiz aicina kristiešus pārdomāt par ko balsot. Forums ir piemērota vieta, lai apmainītos viedokļiem. Varbūt es kļūdos, bet no aģitācijas te pagaidām nav ne smakas.
dāvis [134.2.165.8]
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:14:55
pirms šīm vēlēšanām ir samērā viegli izdarīt izvēli, jo puslīdz līdzīgie ir apvienojušies - atliek izvēlēties, kam vairāk piekrīti: liberāļiem, šeftmaņiem, krievu (radikālākiem un ne tik radikāliem) vai latviešu nacionālistiem. pārējās partijas ir kā statisti šīm vēlēšanām.
vilks
# Labojis vilks: 2010.09.24 10:20:20
Ķepa
nē, diskusijas mērķis ir apkopot informāciju par to, vai draudzēs nenotiek aģitācija (par to rakstīju savā pirmajā komentārā).
kā arī eventuāli runāt par to, kā kristiešiem izturēties un ko darīt vēlēšanu laikā.

godwit
to, kāds ir kuras partijas mērķis, var noskaidrot katrs pats, kam ir internets
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:25:27
vilks

Tu man ieteici partiju, kas tavuprāt varētu atbilst manai domāšanai. Tāpēc nodomāju, ka kaut ko zini par šo partiju. Atvaino par apgrūtinājumu. To ka internetā var visu atrast, esmu pamanījis. Gribējās dzirdēt tieši Tavu, kā kristietes viedokli.
vilks
# Labojis vilks: 2010.09.24 10:26:23
godwit
nu, man negribas aģitēt gribēju tikai norādīt, ka, manuprāt, iespējas ir daudz plašākas, kā Tu apgalvo.

vēl viens viedoklis
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:32:53
vilks

Nu labi, ka negribi tad negribi.

Ja aiziešu uz vēlēšanām, tad būšu banāls un balsošu par "Kristīgi demokrātiskā savienība". No tā tiešām sliktāk nevienam nepaliks.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:39:21
atļaušos nenoticēt šim paziņojumam. nenoticēt tieši tāpēc, ka šis nav pirmais gads, kad visu konfesiju foto un teksti gozējas tieši LPP (kas tagad PLL) reklāmās, kā jau arī citi te norādīja.

tagad jau daudz par vēlu, tagad jau tas izklausās pēc liekulības un tikai. tagad pēc taisnības vajadzēja nevis aicināt atturēties no aģitācijas, bet gan skaidrā valodā aicināt balsot pret meļiem no LPP!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 10:57:04
lēnprātīgais ... partiju reklāmās tiekot izmantoti mūsu dievnamu attēli, turklāt partiju priekšvēlēšanu materiālos tiekot izmantotas Baznīcu vadītāju fotogrāfijas un bīskapu izteicieni par atsevišķiem tematiem, kas varot radīt iespaidu par baznīcas atbalstu kādam no politiskajiem spēkiem. Vai esat kaut ko tādu redzējuši?

jā, esam gan! latviešu auditorijai paredzētajā lapelē zem PLL paustā cietā atbalsta ir visu konfesiju vadītāju foto ar parakstiem, kurpretī krieviem domatajā - viens, toties daudz lielāks metropolīta Aleksandra attēls (nez kāpēc gan), kā arī pagarš viņa teksts...
tāpēc lēnprātīgajam pie reizes jautājums - kādā veidā šī LPP jeb PLL jums jebkad ir atskaitījusies par valstī notiekošo?
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 11:18:17
"Latvijas Kristīgo Demokrātu savienība ir centriska tautas partija. Tā vēršas pie visu sociālo slāņu un grupu cilvēkiem. KDS politika balstās uz kristīgās ētikas priekšstatiem par cilvēka vietu pasaulē un viņa atbildību Dieva un līdzcilvēku priekšā. Kristīgā izpratne par cilvēku dod mums morālu pamatu atbildīgai politikai. Taču mēs labi zinām, ka no kristīgās ticības nenāk neviena noteikta politiska programma. KDS ir atvērta katram, kurš atzīst brīvību, cieņu un cilvēku vienlīdzību."

Jā, esmu izlēmis - balsošu par KDS!

[Šī nav aģitācija, es vienkārši skaļi domāju.]
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.24 11:28:45
Esmu dzirdējis par gadījumu kādā no iepriekšējām vēlēšanām, kur N. draudzes priekšnieks , godprātīgs vīrs, nav ļāvis draudzē veikt politisko aģitāciju.
Par to viņš pēc tam samaksājis ar šī amata zaudēšanu un beigām savai iepriekšējam laicīgajam aicinājumam.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.24 11:50:09
tā kā vēlēšanas jau tik tuvu un aģitācijas/neaģitācijas jomā kaut ko mainīt stipri par vēlu, tad pajautāšu LELB vadībai plašākā kontekstā:

mani (tā kā visai regulāri iznāk braukt garām) un ne tikai mani piem. interesētu tas milzu monstrs, kas zem kautrīgi civilā nika `ASV vēstniecība` aizlīdis aiz Ķenča bērziem! es runāju par supernocietināto būvi Kalnciema ielā aiz trīskāršajiem žogiem , kur vispirms mēnešiem ilgi rakās pazemē, bet tagad arī virspusē slienas kaut kas baisi jau nu cietumiem līdzīgs.

vai LELB vadībai ir kaut kāda nojausma? kāds varētu kaut ko paskaidrot? nu jūs taču tiekaties regulāri Lūgšanu brokastīs vaikāviņtur?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 11:51:42
man kā kristīgam un atbildīgam vēlētājam tātad rūp, ka neiznāktu analoga šmuce kā lietuviešiem ar slepeno spīdzinātavu jāšanas skolā , kur arī - vispirms neko neredzēja, tad cik vien spēka visu noliedza, bet pēcgalā vien nožēlojami taisnojās.

vai te mūsu pašā degungalā netop kaut kas baisi līdzīgs?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:37:32
godwit
Diemžēl, tu savu balsi tādā veidā izmetīsi miskastē. Tas ir tikpat kā tu nebūtu balsojis vispār. Izvēlies no 5 reālajām partijām. Man Vienotība un Dombrovskis patiktu gluži labi, pazīstu diezgan daudzus viņu kandidātus kā patiešām godīgus cilvēkus.
Diemžēl, viņu attieksme pret Baznīcu vispār un pret sabiedrības vērtībām ir tik liberāla šī vārda jau negatīvajā nozīmē, ka nez vai par viņiem balsošu. Lai gan gribētos...

-Jona-
Klau, vai LELB vadībai būtu jāatskaitās arī par militāro bāzu un tirdzniecības centru būvi LV teritorijā? Tavs jautājums man liekas tik absurds, ka uz to pat nevienam nebūtu jāatbild. Tas ir apmēram no šīs operas:
Jona , kāpēc tu zodz un melo un sit savus kaimiņus?
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:42:05
Vienkārši balss Uz ko Jūs aģitējat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 33964