atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai mēs esam vienīgā Dieva planēta?
pich_
Iesūtīts: 2010.09.21 13:56:11
Zinātnieki apgalvo, ka tuvāko gadu laikā varētu tikt atklātas planētas ar dzīvības formām .
Protams- ja tādas tiks atklātas, tad tur nedzīvos zaļi marsieši vai zili avatāri. tik pat labi šādu planētu varētu apdzīvot primitīvi mikroorganismi.
bet kā ir ar kristīgo viedokli par šo tēmu? es saprotu, ka Bībele mums neko nemāca par dzīvības pazīmēm ārpus šīs planētas, bet vai kristīgs cilvēks par pieļaut šādu domu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:26:03
Tikai tad, ja tas ir fiziski iespējams. Tehnoloģijas attīstība var iet uz priekšu eksponenciāli kaut kvintiljons gadu, bet tas nenozīmē, ka čūska varēs norīt pati sevi.

Kaa jau teicu... kaameer neredzam shaadu fizisku ierobezhojumu... arguments staav.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:27:09
Ctulhu

tu ļoti daudz skaties sci-fi filmas

labāk ir sākt ar skepsi, vai dzīvība citur ir iespējama. ja dati un aprēķini liecina, ka ir, tad nevajag uzreiz spriest, ka tā ir augsti attīstīta dzīvības forma, kas mūs ofic novēro
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:27:32
nevajag visu salīdzināt ar mūsu planētu. ja uz mūsu planētas var novērot evolūciju, tas vēl nenozīmē, ka arī citur tādai jābūt. zinātnieki pat nav pārliecināti, vai citur visumā fizikas likumi darbojas tā pat kā šeit, tad ko te runāt par bioloģijas procesiem (ja tādi vispār ir

Par to arii bazars... tas ka mees joprojaam esam (cik mums ir infas) visai vientulji shai nostuurii, ir pamats domaat, ka nekur citur nav nedz taadas planeetas, nedz taadas evoluucijas... un citur nedz dziiviibas nedz citplaneetieshu nav...

BET... manis peec lai onkas peeta... galu galaa KAUT KAS jau ir, mosh ko deriigu atradiis... a sliktaakaa gadiijumaa attisitiis noveeroshanas tehnologjijas! Jebkuraa gadiijumaa... zaudeetaajos nepalixim.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:29:27
Jošs Mulders

nu ja- neviens jau nesaka, ka 100% ir dzīvība. to vēl vajag pierādīt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:29:51
ok- pieņemsim, ka bez evolūcijas procesa nebūtu iespējams izdzīvot. bet tas nenozīmē, ka tam ir jānotiek tik pat ātri, kā šeit pieminētie pēdējie 100 civilizācijas gadi. cik tad strauji pirms tam attīstījās?

Ir pamats uzskatiit, ka ir citaadaak?

Kaa jau teicu, visi tavi argumenti ir... eee... Kas? Nu teiksim taa... tu izteici leerumu apgalvojumu, kaut viens ir balstiits tajaa... par ko visi ateisti staav un kriit... empiirisikos atkaartojamos matemaatiski koherentos fizikas noveerojumos? Jeb tikai tavos pienjeemumos par to kaa vareetu buut, kaa vareetu buut...

Ja uz shiem "nav zvaniits, varbuut, iespeejams... " tu cel argumentus par citplaneetieshu existenci, tad atbilde ir viena... ko var apglavot bez pamata, to var noraidiit bez pamata.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:30:36
nu ja- neviens jau nesaka, ka 100% ir dzīvība. to vēl vajag pierādīt.

Es teicu, kas izreit no taa, ja shamaa ir... un JA vienaadojumaa ieliek ZINAAMOS mainiigos, nevis liek pashizdomaatus xus... Tad logjiski izriet, ka tai dziiviibai tev pa istabu sen jau vajadzeeja raapot... neraapo
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:31:17
Jošs Mulders

es neizteicu argumentu. es izteicu varbūtību
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.21 15:31:45
Tu izdari apgalvojumu, nevis es.

Es apgalvojumus izdaru basltoties zinaamajaa... Tu tos noraidi balstoties hipoteetiskos nepieraadiitos ierobezhojumos... Zinaatnieki jau 80os gados apgalvoja, ka datori ir sasniegushi savas fizsiko speeju robezhas... veel shodien daudzi uskata, ka tuvaako 5u gadu laikaa datori sasniegs savu fiziskaas robezhas... Bet muura likums joprojaam staav...

A staav taapeec, ka tie, kas noraida, nereekjinaas ar esosho, bet operee ar pienjemuumiem, kas balstaas nevis situaacijaa, uz kuru attiecas paredzeejums, bet shodienaa...

Tas ir kaa viduslaikos spriest par 21 gadsimta kosmosa kuguju speejaam izejot no viduslaiku transportlidizeklju kapacitaates
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.21 15:32:40
Jošs Mulders
Tad logjiski izriet, ka tai dziiviibai tev pa istabu sen jau vajadzeeja raapot

nu neizriet tas loģiski. pieaudzis vīrietis esi- vajadzētu to saprast
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:33:51
nu neizriet tas loģiski. pieaudzis vīrietis esi- vajadzētu to saprast


Davai liec hard-core argumentus, nevis pienjeemumus kuriem nav neivena pasha pieraadiijuma fiziskaa pasaulee Tev kaa pieaugusham viirietim to vajadzeeja saprast, ka zinaatnei ir nospljauties par pienjeemumiem!
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.21 15:35:45
Jošs Mulders

parādi- kur es hard-core argumentēju, ka dzīvība citur ofic eksistē?

/es jau varētu tev paprasīt hard-core argumentu par Dievu, bet lai jau.. tu man uzreiz Bībeli liksi priekšā/
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.21 15:36:49
es saku- zinātnieki izsaka varbūtību, ka tuvāko gadu laikā tiks atklātas dzīvības formas uz citām planētām.

tik pat labi tās netiks atklātas
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.21 16:23:56
Jošs Mulders Muļķīgi ir domāt, ka attīstība ir pārvietošanās ar kādu dzelzs gabalu lielā ātrumā . Mūsu attīstība ir vērsta uz to, ka mēs paliekam atkarīgi no aizvien sarežģītākam lietām. Tas liecina par drīzu lejupslīdi, saucamajā attīstībā- pašiznīcināšanās.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.21 16:27:56
reiz sen senos laikos es kādam mācītājam uzdevu apmēram šāda tipa jautājumu un man viņš nolasīja vietu no Bībeles, kas skan apm. šādi-Bet man ir vēl citas avis...ne no šīs kūts Tobiš viņš lika saprast ka tas varētu attiekties uz citām planētām. Bet tas nu tā...
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.21 16:30:02
Džonijs

vai vari atrast to Bībeles vietu? varbūt "avis" bija izraēlieši, bet citas avis- vienkārši citas tautas?

nu ja- Jāņa ev. 10:16
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.21 16:31:33
pich_ Nu redz...rakstus var variēt kā patīk
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.21 16:34:55
Džonijs
Tobiš viņš lika saprast ka tas varētu attiekties uz citām planētām

to viņš pilnā nopietnībā teica, vai vairāk kā joku? tas bija viņa paša izdomājums, vai arī par to ir spriests kādā konferencē?
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.09.21 16:38:00
pich_ es vienkārši uzdevu jautājumu...viņš atbildēja...vai tas ir oficiālais baznīcas viedoklis?...diez vai, bet nopietns pēc skata bija(tas mācītājs)
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.21 16:38:28
Džonijs

no kuras konfesijas?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.21 16:38:59
pich_Baptists
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 9173