atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aglona 2007
Ervīns
Iesūtīts: 2007.07.23 19:18:31
Drīz jau tukstoši katoļu piedalīsies svētceļojumā uz Aglonu, lai svinētu Sv.Jaunavas Marijas devessbraukšanas svētkus ar to kulmināciju 15. augustā.
Cik man ir zināms daudzi luterāņi piedalas šai pasakumā.
Gribētos uzklausīt kādu, kas jau ir bijis vai plano apmeklēt šo katoļiem svēto vietu šajos svētkos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.12 19:41:25
Jāzeps
Šodien tās 12 ciltis ir vairs nosacīti izdalāmas un tam vairs nav būtiskas nozīmes, jo Kristus jau ir atnācis. Tajā pašā laikā Dievs nekad, nevienā brīdi nav atteicies no savas tautas. Nav iespējams mīlēt Kristu un ienīst Dieva tautu, tādēļ tas jautājum:" Vai gribi sacīt- katoļi nav kristieši??? "
indriķis
# Iesūtīts: 2007.08.12 21:05:38
Katoļi nav draņķi , bet nabaga grēcinieki kā visi mēs - viņi vienkārši savu līderu personā sevi ir apgrūtinājuši ar dažādām nebibliskām mācībām, kas nepieļauj saskaņu starp luterāņiem un katoļiem.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.08.20 00:34:06
es, pārliecināts luterānis, gāju un aizgāju. tas bija brīnišķīgs laiks, kurā, ar kājām darbinot domāšanu, pārdomāt un nožēlot grēkus. atgriezos spēku pilns, atjaunots un atkal priecīgs, no jauna žēlastības un piedošanas brīnumu sapratis.
draugi luterāņi. lai saprastu, ko nozīmē "patiesība darīs jūs brīvus", ir vajadzīga vesela dzīve. nepietika tikai ar šo gājienu. es gribētu, lai man visu dzīvi būtu šāds gājiens, kurā es drīkstētu nedomāt par neko citu.
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.20 01:51:31
deprofundis, es saprastu ja Tu būtu no LELB, bet .... !!! lai cik mīļi un tuvi man ir vieni katoļu draugi, tomēr nekādus gājienus es kā luterāne neatbalstu, un protams veselīgi ir svaigs gaiss un fiziski kājas kustināt un domāt ar galvu ar irveselīgi... labāk aiziet uz pļavu piknikā vai izbraukt ar riteņiem braucienā...tad ar prieks un ne mazāks kā Tevis pieminētais...
ne jau sliktums iešanā, domāšanā, lūgšanā, bet gan visā pasākumā kopumā!!! Nu nav tā Marija tā jāgodā, jo ja Tu tiešām nezini tas gājies ir Marijai par godu!!??
un grēkus labi nožēlot ir katru dienu... tad nesakrājas un nevajag šādus gājienu, bet tieši kā Tu saki visa dzīve viens vienīgs gājiens!!!
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.08.20 09:39:06
kā, es taču esmu no LELB.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.08.20 09:39:52
un, nē, tas gājiens nebija Marijai par godu. vajag aiazbraukt, paklausīties un tad runāt.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.20 10:12:09
aha...

protams, Marija jau neskrien pretī... bet ļoti labi zinu katoļu domas par šo
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 10:22:44
kayut..
jo ja Tu tiešām nezini tas gājies ir Marijai par godu!!??

Tad es saprotu, tu Jāņus nesvini, jo tie ir par godu visai Latvju dievu pleijādei!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 10:25:04
protams, Marija jau neskrien pretī... bet ļoti labi zinu katoļu domas par šo

Un katoļu domas tev ir autoritatīvas bet deprofundis uzskati par to kādā sakarā viņš kaut ko dara vai nedara, tas tev nav svarīgi.

Redz te parādās tavs apsūdzētāja gars, kas izmantos dajebkādu ieganstu lai ticības brāli pazemotu nevis celtu, pat ja viņš pats liecina ko citu, bet tu atradīsi kādu RKB pārstāvi un viņa teikto ņemsi par tīru bleķi un attiecināsi to uz luterāni!

Tad cik tuvu drīxt atrasties RKB adeptam, lai viņa grēcīgums nepieliptu luterānim?
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.20 11:11:30
Nu kā nu nav? un vēl tur ir nodomi.... svinu jāņus, bet nesvinu kopā ar dievturiem! un kur Bībelē ir teikts ka Marijai bija debessbraukšana.... protams es to nezinu, varbūt, bet ja neesmu dorša... kāpēc man tas jāpieņem par kaut ko drošu? tas ka Kristus mira pie krusta piekdienā tas ir droši!!!

Kads apsūdzētāja gars? es tikai pateicu ko domāju ... un lai dara ko grib... kaut vai pārceļas uz dzīvi Aglonā... katru dienu varēs staigāt uz bazeliku!!!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.20 11:20:14
kaut... nu tātad, cik tālu absolūtos skaitļos (metros, kilometros) jāatrodas cilvēkam no dievtura, lai viņam nepiesietu pagānismu?
Cik tālu metros ir jāatrodas no Romas katoļa, lai cilvēkam nepiesietu Marijas pielūgšanu?
Vai mēs varam līdz ar to leģitīmi apsūdzēt KLB geju priesteru atbalstīšanā, jo KLB svin savus dievkalpojumus Anglikāņu baznīcā?
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.20 11:28:06
tik tālu, cik LELB ir liegusi KLB kaut vai izīrēt telpas
redziet KLB ir arī izņēmuma gadījumi ... jo tomēr baznīca paliek baznīca!! un domāju, ka Cālītis zin KLB nostāju šajos jautājumsos!!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.20 12:13:02
kaut... nu lūk, a tu uzreiz klūpi virsū deprofundim par Marijas godināšanu nemaz neiedziļinājusies lietas būtībā... tu tikai ieraugi kādu 5m attālumā no RKB un šo jau par Pāvestieti lamā.
Tamdēļ ir Kristus vārdi - netiesā pēc tā kas ārējs, bet spriediet taisnu tiesu! Esi uzmanīga ar KLB, jo viņi ir ļoti pat naski tiesāt cilvēku domas, motīvus un sirds stāvokļus... tā it kā būtu telepāti
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 12:36:18
Eu vai kāds zin, kā tur ir RKB tradīcijā... Marija nomira un tad tapa dzīva atkal un tad šo uzjēma debesīs, vai šamā nemaz nenomira?
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.20 12:40:17
Jā vēl pasaki ka es deprofundi nogalināju jo viņa bija kopā ar RKB-niekiem...

Es vienkārši neatbalstu ekumēniski kopīgus dievkalopjumus!(jo dienas jo vairāk saprotu kāpēc) bet es arī neatbalstu, ka konfesijas ir naidā viena ar otru...
piemēram, man ir ļoti laba katoļu draudzene, bet tas nenozīmē, ka es ar viņu netiekos, nē... es tikai neeju ar viņu uz dievkalpojumiem un citiem viņas pasākumiem... man un viņai tas liekas pašaprotami...
Un Mulder Tu notiesā tagad KLB esi runājis a kādu oficālu pārstāvi dzīvē? vai tikai dzirdējis kā par viņiem runā!!! un izveidojis virtuālu tēlu!!!???
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 12:48:05
kaut... bet tas nozīmē, ka Velns var tevi dancināt kā tādu lellīti, tikai viņam ir jādara pretēji tam, kā viņš grib lai dari tu, un tu darīsi pretēji, tātad tā kā Velns to grib!

Tobiš, ja Velns negrib, lai tu kaut kur ej, viņam pietiek tai pašā trotuāra pusē nolikt tavu RKB draudzeni un paziņot, ka viņa tagad par godu Marijai iet no Autoostas uz RIMI, un viss... tu tāda taisnprātīga būdama neieisi ar šo draudzeni!

Tas interesanti, ka pietiek kādam paziņot, ka tagad viņš šeit pret meku lūgs Allāhu, un tu uzreiz no turienes bēgsi, lai tik tevi nepieskaita muslimiem. Kāds cits paziņos ka viņš tagad bluķi vels, un tu bēgsi, lai tik tevi pie pagāniem neieskaita!

Rezultātā mums ir kas... kaut... kas ir dancināma viegli kā pērnās lapas, kāds kas cenšās izdabāt ar ārējo, parādīt ārēji kāds viņš konfesionāls un savu ticību apliecinošs "pareizi"!

Bet Pāvils mierīgi varēja iet Jūdu Sinagogās un pat Templī un pat piedalīties viņu rituālos un nekas viņam nenotika, jo sirdī viņš Kristum piederēja!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:01:32
Nu un kur Mulder ir par Marju rakstīts Rakstos? Protams es nenicinu Mariju un visu cieņu viņai ka iznēsāja Kristu...
šķiet lielākiem svētkiem jābūt Marijas pasludināšanai( kad dažās baznīcās pat nepiemin) .. kuru šķiet svinam martā (varu kļūdīties, jo nav baznīcas kalendārs pie rokas) kaut gan šie kalendārie laiki ir aptuveni, jo dzirdēju, ka Jēzus dzimšanas diena varētu precīzi būt kaut kad augusta beigās!!!
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:03:39
Šis rīts izskatījās tīri cerīgs, daža laba tēma atjaunota..., bet ir pienācis pusdienas laiks un viss iet vaļā pa vecam…

es, pārliecināts luterānis, gāju un aizgāju
deprofundis
…un kā man to tulkot, kurš neesmu uz Aglonu gājis un netaisos arī iet- tad es vairs neesmu luterānis?

Mulders
Ja kas, tad šī sadaļa ir viena vienīga sava “pareizā” viedokļa uzspiešana citiem. Pat, Jūsu pārmetums par Anglikāņu baznīcas izmantošanu KLB vajadzībām būs ne īsti vietā, jo Cālīša kungs vēl cik gadus LELB bija par mācītāju, lai arī kalpoja pie tiem ķeceriem- anglikāņiem.
Bēgt no kaut kā un doties kur, laikam nav viens un tas pats.

Tā nav svēta vieta tikai katoļiem, tā ir svēta vieta visiem kristiešiem.
Spuķe
Tiešām? Ko neteiksi! Domāju ka esmu kristietis- izrādas ka tikai pagāns, jo lai būtu patiess kristietis uz Meku ( Aglonu ) jādodas.
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.20 13:10:29
Spuķe [213.175.126.54] Tev kaut kas sajucis: pareizticīgie neatbalsta Marijas svētkus Aglonā...!!! pareizticīgo teoloģija ir mazliet sakarīgāka, ja izņem ārā stingro bauslību....!!!

Mulder!pareiz pareiz no Marijas pie velna... un man nekur nav jāiet .... savus grēkus varu izsūdzēt mājās vai privāti biktī, iepriekš sarunājot ar mācītāju....
kā arī laiku Dievam lūgšanās, lasīšanai, domāšanai un dziesmās varu izbrīvēt mājās vai draugu lokā... un uz Rimī vienīgi var aiziet pārtiku iepirkt... nevis mērkaķoties

un vai tad Pāvils uz Jūdu templi gāja Dievu lūgt un piedalīties viņu dievkalpojumā???
labs ir pusdienas klāt!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:17:47
Spuķe, nu tur aprakstīts ka Dievmāte nomira bez ciešanām un viņas Gars/Dvēsele aizgāja uz paradīzi bet miesas palika uz zemes. Tas nav pretrunā tam, ko Dievs rakstos atklājis un kam tic arī Luterāņi. Taču RKB māca, ka Marija uzņemta debesīs ar miesu, tas acīmredzot atšķiras no Pareizticīgo tradīcijas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 172 , pavisam kopa bijuši: 10382