atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristīgā Akadēmija
Mulders
Iesūtīts: 2007.06.26 14:23:11
Varbūt kāds var apgaismot kas notikās Kr. Akadēmijā. Sākotnēji tā taču bij luteriska un mācība bij visai neitrāla ar pietiekoši luterisku ievirzi. Kā tas sanāca ka tā kļuva par pareizticīgo izglītības centru. Labi saprotu, ka priekšniecība konvertējās, bet aiz ko tā? Dišlers bij ļoti kluss, bet ko viņš noklusēja?
Vai šobrīd LA nedarbojas līdzīgi spēki?

Bet ja es šauju pār strīpu ar sazvērestības teorijām, tad piedodiet. Uznāca sazvērniecisks noskaņojums...
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.26 14:23:28
Nu runājiet!!!
gramata [78.84.123.72]
# Iesūtīts: 2007.06.26 14:30:16
Guntis rakstot grāmatu, kad uzrakstīs (ja tiešām raksta), tad arī uzzināsi, esi pacietīgs!!!
.kaut. [85.234.191.74]
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:40:17
Vīrs, kurš finansēja KA tiešām ir goda vīrs(pazīstu personīgi) ar viņa ziņu ir ļoti daudz kas paveikts bijušājaš padomju savienības valstīs misijas darbā...Varu tikai apbrīnot cilvēka uzņēmibu un atvērto sirdi,pat ja viņu pieviļ... Un zinu arī ka bēdas sagādāja viņam arī tas ka KA vairs nav luteriska...

cik zinu, Skaidrīte bija ambicioza kundze un cik zinu, viņai patika, ka viņai izpatīk īpašā veidā.... - tā varēja dabūt labākas atzīmes!! (nezinu, kā tagad?) Jo cik man zināma pateizticība, tur cilvēciskumam vispār nav vietas...

un pareizticīgie paši par sevi ir noslēgta tauta.. tusē "savā sulā" ar īpašiem izņēmumiem...
titulārbīskaps
# Iesūtīts: 2007.06.27 12:52:26
Man domāt, ka savu lomu nospēlēja LELB vadības uzskats - ja KA nav LELB augšgala veidota, tad lai tā zūd miglā, jo sākumā KA tika radīta ar mērķi piedāvāties LELB. Bet KA šodien ir dīvains veco LELB slimību par luteriskās identitātes neskaidrību tajā un nepieciešamības pēc finansējuma avotiem, mistrojums.
Verotajs
# Iesūtīts: 2007.06.27 14:05:57
Es tik varu ieteikt visiem: bēdziet no turienes, kur ir Skaidrīte.
Indreks
# Iesūtīts: 2007.07.01 17:10:35
Zinot diezgan daudzus KA absolventus no tā saucamā "luterāņu" laika, varu piebilst tikai vienu - starp tiem nav neviena, kam nebūtu problēmas ar mācību. Gana zīmīgs rādītājs.
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.07.01 17:26:19
KA absolventiem klibo arī profesionālās zināšanas. Kāda mana paziņa pēc 2 kursiem no KA pārgāja uz LU studēt sociālo darbu un teica, ka tā esot kā diena pret nakti apmācību līmeņa ziņā.
zirgaste [81.198.181.37]
# Iesūtīts: 2007.07.05 22:34:00
Izskatās, ka šēit runā zinātāji. Vismaz .kaut, titulārbīskaps un vērotājs izskatās, ka zina ko runā Taču, atbildot uz oriģinālo jautājumu - KrA notika viss kaut kas, un Dišlers arī par to visu kaut ko klusēja un - kamēr vien būs Skaidrītes Rebekas Bikovas (Gūtmanes) apprecēts - turpinās klusēt.
Ja kāds tiešām vēlas zināt kas notiek un par ko kāds klusē KrA sakarā, silti iesaku 2 rakstus:

1. Sallija Benfelde "Dieva vārds kā caurlaide" Nedēļa, Nr 27, 18.09.2003.

2. Viestarts Gailītis "Ticības pārbaudījums" Sestdiena, 20.01.2001.

Izlasiet - un jums ļoti daudz kas taps skaidrāks.
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.07.05 23:26:37
Zirgaste . Vai šie raksti ir pieejami internetā?
mellene [78.84.147.107]
# Iesūtīts: 2007.07.05 23:40:48
esmu sis augstskolas absolvente. varetu stastit daudz un plasi.
Pozitivais ko ieguvu -1) lieliskus kursabiedrus, ar kuriem kopa gajam caur uguni un udeni. 2)zinasanas- jo sakuma bija loti labi pasniedzeji un vertigas lekcijas (sobrid jau tas ir stipri savadak)3)speju lieliski saredzet liekulibu un manipulaciju,mani vairs ar skaistiem vardiem neapmulkos.
negativais - man un maniem kursabiedriem ir bruces, ko sirdis plesusi meli, manipulacija, uzticibas launpratiga izmantosana, kas saja augskola bija papilnam. nu jau pagajusi daudzi gadi, un paldies Dievam, ka vins sis bruces ir dziedinajis.
piekritu daziem ieprieksejiem autoriem, nepiekritu tam, ka ir problemas ar macibu. daudzi tur studejosie tagad ir lELB darbineiki un ari macitaji.

mellene [78.84.147.107]
# Iesūtīts: 2007.07.05 23:41:24
ja ir vel jautajumi, jautajat drosi.
dalibniex [81.198.82.253]
# Iesūtīts: 2007.07.06 09:13:58
draugi !
lai ari cik sāpīgas un nepatīkamas ir atmiņas par bijušiem laikiem un kādam ir zināmi nepareizi šodienas notikumi KA,
saudzējiet tad lūdzu paši sevi - nenolaižieties līdz tam līmenim "ka viens kaut ko teica un es pateikšu tālāk" jeb arī Delfu čatam.

turiet savu sirdsprātu augstāk.....
pāri pār nevajadzīgu bazarēšanu

tā globāli - mēs taču visi zinām, ka Viņš visu redz & zina. VISU !!!!
Nu tad esiet stipri ticībā , ka Viņš arī visu nokārtos - Savā Laikā.

saudzējiet sevi !!!!!!!!!!!!!

zinu - arī man ir bijušas jokainas sajūtas un atmiņas par to visu,
bet es sev vairākkārt esmu teicis un pats lauzis sevi ar domu, ka ne jau tā žults izspļaušana vairos manu ticību un mīlestību.

Dariet visu, lai jūs sevi "nesagrauztu".

Un tiem, kuri nav bijuši ar to visu sakarā, nudien nekļūstiet par vienu tanti, kura teica
Viktoram [78.84.123.72]
# Iesūtīts: 2007.08.09 10:35:22
Sektas Tevi neapdraudēs, ja nu vienīgi Pareizticīgā Baznīca, bet tā nav sekta. Tikai jautājums - kādēļ tu gribi šādu specialitāti - sabiedriskās attiecības - apgūt KA, kas tomēr ir teoloģiska augstskola? Ja neesi kādas draudzes loceklis un ticības lietas tev ir tālas, tad nu gan nav tur ko meklēt, pie tam mācības ir maksas. Tava specialitāte, liekas, ir arī Kultūras Akadēmijā, droši vien, Turībā, nerunājot par LU.
indriķis
# Iesūtīts: 2007.08.09 23:25:43
Viktor , Pareizticīgo Baznīca neofītes Skaidrītes un co. izpildījumā varētu arī būt sekta.
Sabiedriskās attiecības gan labāk mācīties sekulārās augskolās ar vārdu, jo esmu dzirdējis, ka Kristīgajā Akadēmijā šādos priekšmetos klibojot akadēmiskais līmenis.
..S.T.. [217.198.224.13]
# Iesūtīts: 2007.09.21 23:10:46
Viktor, varu ieteikt vienīgi neietekmēties no cilvēku viedokļiem... Pūļa viedoklis arī Kristus laikā bija spēcīgs, taču nepareizs.

Apmeklē LaKrA, uzzini visu pats, uz izlem GOD blesS
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.09.22 21:17:55
Piekrītu Indriķim, akadēmiskais līmenis tiešām klibo.
Liecinieks 2 S.T. [76.185.109.3]
# Iesūtīts: 2007.09.23 01:50:45
S.T. Tev taisniiba ir tikai daleeji. Tas, ka visu peec iespeejas jaaredz pasham/pashai ir pareizi. Tacu, spriezhot peec taa kaa Tu manipulee ar ideju par puulja viedokli Kristus laikaa man liek domaat vai tikai Tu pats neesi Skaidriites "kadru kalvei" cauri gaajis. Un, zinot to, ka PR ir vispaar peec buutiibas manipulaaciju un puspatiessibu maaksla, es pienjemu, ka tieshi PR ir vieniigais ko Skaidruminsh & Co var taa iisti labi iemaaciit. Uzzinjai: Neesmu "viena tante," kas nezin ko runaa. Esmu liecinieks, kas pats KrA savulaik ir ljoti daudz pieredzeejis.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 34343