atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Reklāma baznīcai
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.06.04 21:30:41
http://www.uppsalakonfa.se/


Vai tas ir pieņemami?
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.04 21:30:49
???
Ослик
# Iesūtīts: 2009.06.04 22:14:53
Mekletajs
bildes apskatīju, textu ar vārdnīcu atšifrēt tā īsti negribas.
varbūt pats vari sarūpēt tulkojumu
|||||
# Iesūtīts: 2009.06.04 22:26:17
kur ir probza?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.05 09:13:46
Nav pieņemami.
šis ir līdzīgi kā blakus tēmā par kristīgo mākslu. Daudzi to nesapratīs. Pie kam te pat nav māksla.
Tā jau var turpināt, līdz Kristum, kas reklamē kādas tur maizes ceptuves bulciņas, vai šprotes.
Ateistiem - piemērs, kad uz valsts karoga tiek izvietota reklāma.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.05 12:12:22
Tulkojumu sagādāt nevaru... nav zviedru vārdnīcas!

Man liekas vai tik nav reklāma par konfirmāciju... kaut kadi taadi vaardi! Lai aicinātu jauniešus! Bet ja nevar atrast citu veidu kaa aicināt, ja ar tik GLUPĀM bildēm jāaicina, tad labaak, lai nebāžas... gan paši, kas gribēs ceļu atradīs! Manuprāt, taa jau ir tāda kaaa zaimošana!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.05 12:43:24
"snacka om livet", translators tulko kā "chat if life".

vilks
# Iesūtīts: 2009.06.06 09:59:16
Es apskatījos un izlasīju, cik nu manas pieticīgās zviedru valodas zināšanas ļāva saprast. Man patika. Piekrītu, ka tam ir saistība ar tēmu par kristīgo mākslu - kā jau tur tika teikts, var patikt, var nepatikt, bet te iekšā ir konkrēta vēsts.
Šajās bildēs ir šādi uzraksti (bilžu secībā, mans ļoti aptuvens tulkojums, ja kāds var un grib, lai uzlabo ):
-Kas var atvieglot smagu sirdi?
-Kāpēc dzīve ir tik netaisna?
-vai es drīkstu mīlēt, ko vien vēlos?
-Kas tic, ka skaistums nāk no dvēseles? (hmm, iekšienes bet nu lai nebūtu Šlesera tulkojums )

Jautājumi ir jauniešiem nozīmīgi un bildes ir patiešām ilustratīvas un uzrunājošas. Tiesa, es neesmu droša par jauniešu iespējām saņemt īsti biblisku atbildi uz 3. jautājumu Zviedrījas baznīcā, bet reklāmas bilde ir laba... to var izmantot arī, lai jauniešiem paskaidrotu, ka Dievam tomēr ir savas domas par to, ko un kā un kad mīlēt. Un kāpēc Dievam šādas domas ir.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.06 12:50:31
vilks, liels Tev paldies!
Tad jau tiesaam taas bildes tiiri neko! Atbilstoši teksti! Es biju sapratis nedaudz savaadaak tos tekstus! Tādēļ man likāas kaut kas tur iisti netaa!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 25584