atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem motivācija
S.R...
Iesūtīts: 2009.05.25 10:45:23
sakiet lūdzu, kāda ir jūsu motivācija dzīvot?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.05.25 21:23:22
masiks [212.93.96.72]
Vēl dažus gadus obligāti jāparūpējas par jaunākajiem bērniem.
Tas, ka Debesīs dzīvei, raugoties no kristiešu viedokļa, būtu jābūt jaukākai nekā uz Zemes, laikam nevienam šeit nav jāpaskaidro.

Taču pat taisnais Ījabs, nonācis situācijā, kādā viņš nonāca, lūdzās par nāvi.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.25 21:42:42
masiks [212.93.96.72]
Skolā jāiet, teiksim tā. Šīs zemes dzīves skolā. Galvenais, kas esot jāiemācās un jāpielieto - Mīlestība. Par to neviens pat īpaši nestrīdās, tas tā kā būtu saprotams gan visām reliģijām, gan arī ateistiem (vismaz klātesošajiem).
Kristiešiem varētu būt problēmas ar visa pārējā dzīves laikā iemācītā un apgūtā jēgu un iespējamo pielietojumu nākotnē.
Man ir sava teorija arī attiecībā uz šo.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.26 16:11:57
njā pirms dzimenes tādas domas rosās galvā.
bet man šodien bija pusstunda brīva laika. nolēmu iešu, ka es apsēdīšos uz soliņa un pagaidīšu autobusu... un... saule spīd, putni čivina, debesis zilas zilas, koku lapas zaļas zaļas... un tāds skaistums. Nu kā tu tādā nedzīvosi? šausmīgs kaifs no dzīves sākās... tāda bezgalīga laimes sajūta. vienīgi traucēja šoseja... ar mašīnām kas šaudās šurpu turpu.... un jauca šos skaisto dabas idilli...
isāk sakot, mums vajadzētu biežāk kā pasēdēt un padomāt, pskatīties gaisā, pskatīties pa labi un kreisi un saprast, ka šī Dieva pasaule ir sasodīti skaista... ek....
|||||
# Iesūtīts: 2009.05.26 20:43:01
S.R... vecums nav šķērslis
http://www.youtube.com/watch?v=HdUCkpzohHU
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 40 , pavisam kopa bijuši: 25211