atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Grēks vai gļēvulība?
KristapsO
Iesūtīts: 2009.05.24 19:51:03
Es domāju ka daudzi kristieši varētu man piekrist tam, ka viņi ēstu gaļu ja to pašiem nevajadzētu sagādāt, tas ir no A-Z no nokaušanas līdz karbonādei, bet ineresanti paliek tad ja pašam tas jādara, no audzēšanas līdz karbonādei, kā jau bībelē ir teikts par to ko cilvēkam būs ēst, tur teikts ka cilvēkam būs ēst arī dzīvniekus (specifiskus). Tātad es gribēju vaicāt, vai es pārkāpju bībeles likumus ja es piemēram nevarētu nokaut? Protams kaimiņam jau varu paprasiit, bet vai es varētu izaudzēt dzīvnieku prieks nokaušanas nez nez. Jo kā aceramies sen atpakaļ gaļu uz tirgus un veikalos nepārdeva .
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.25 13:10:35
Ieriice vienas detaljas audzeesanai vareetu buut vienkaarsaaka par ieriici visas cuukas izgatavosanai. Un veel - reaktors ta saglabaajas. Cuukas organismu mees izniicinam reizee ar gatavo muskuljaudu iznjemsanu, citaadi nevar iznjemt. Reaktoru var konstrueet daudzreizeejai lietosanai.

Nenjemshos spriest... Iespeejams! Tak saku... reaktors ir jaauztur, jaapiegaadaa izejvielas...

A cuukjis... pac uzturaas, pac meklee izejvielas... pac taas paarstraadaa!
Var sanaakt ka summaaraa sarezhgjiitiiba un izmaxas ir tuvas... bet nu es taa... shobriid taa teikt speeleeju skeptisko projekta pusi! Skaic, ka saakotneeji reaktors buus stipri paarsaaliits saliidzinot ar dziivu cuukji, tak viss, ko shon lietojam reiz ir saacies ar suboptimaalu dizainu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.25 13:20:56
Ctulhu, nu ja pareekjina atkal taadaa vienseetas liimenii!

Tad cuukjis var paartikt pirmkaart no cilveeku eedienu atliekaam + suboptimaaliem saknjaugiem! Kas faktiski noziimee tuvu 0 izmaxaas uz baroshanu.
Meeslu aizvadiishana arii tuvu 0 jo atamxaajas sho meeslu uzkraameeshana uz lauka, kur aug kaut kas!
A uzturaas cuukjis arii tuvu 0 radiitaa kuutii/aplokaa!

Tb faktiski taas izmaxas ir mazas!

Jo nevareesi jau tu apiet to, kas notiek cuukas kjermenii... tev tie procesi buus jaanodroshina externaali ar externaalaam iekaartaam + viss tas pats, kas cuukjim... Jo bariibvielu pievadiishana un atrkitumu aizvadiishana, tev buus vajadziiga taa vai taa! Tik veel papildus jaanodroshina cuukas kjermenii notiekoshi procesi - visa taa kjiimija, gan jau ka tev pasham labaaks priekshsstats cik viegli ir dubleet kaut vai viena muskulja audzeeshanas reakcijas... Nedomaaju ka tas ir vienkaarshi kaa pirxtu apchuraat!
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 25560