atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas juus esat?
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.22 11:25:47
Hehe... Bet iisteniibaa teema par luuk ko!

Visi mees esam savaas profesijaas vai ikdienas darbos kaut kas, kam vajag buut - es, piemeeram, sisteemu analiitikjis (nejaukt ar administratoru, pat laagaa disku kompii iespraust nemaaku)), kjiimikji, aarsti, gjeologi...

Bet kas mees esam pashi savaas aciis... ar domu, ko mees gribeetu dariit ja nevajadzeetu dariit, to ko negribam? Jautaajums drosh vien saistiits ar hobijiem, bet domaaju vairaak tos hobijus, kas patiesi atteelo juusu buutiibu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:34:25
Jā, tas noteikti ir viens no iemesliem. Man gan intuīcija saka, ka galvenais ir nespēja saprast kaut ko tik sarežģītu kā sevi. It kā, saliekot visu kopā, vajag vēl tādu mazu gabaliņu, kas spēj novērtēt to "visu kopā", un tam būtu jābūt ārpus.

Taapee jau tu to nevari, jo tu nevari paskatiities uz sevi saarpus, tu kaa skaties, taa ar to vien jau veido sevi!

Nē, pietiek, ja es zinu, ka izvēlēs man darbojas tāds un tāds gadījumskaitļu ģenerators. Konkrētās vērtības man nemaz nevajag.

Un te arii paraadaas shaize... Nepareizs priekshstats (ka griba ir rnd + determinisms) var vispaar izraadiities showstopperis kaut kaa saprashanaa! Shii domaashana "out of box" arii ir viens efekts... Ka katu kaadi nepareizi saarnji apzinjaa var buut bremzeejoshi lai izpratu iisteniibu, iipashi, ja shie saarnji ir tava "funktiera freimworka" integraalas sastaavdaljas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:36:17
Mulders
Nepareizs priekshstats (ka griba ir rnd + determinisms) var vispaar izraadiities showstopperis kaut kaa saprashanaa!
Bet vai kāds cits var man izstāstīt visu par mani, lai es saprastu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:42:00
Bet vai kāds cits var man izstāstīt visu par mani, lai es saprastu?

Tu to man jautaa? Man bi saakumam taadu siikumu saprast kaa miljonu kontaa dabuut un neiegrobiities cietumaa
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:43:21
Mulders
Nē, es principā. Piem, Dievs tev var visu izstāstīt par tevi, lai tu saprastu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:44:40
EM... nu es tak nezinu! Domaaju ka nee... vinjsh tak nevar tev iedolbiit caur vinja padeviigo kalpu Mulderu... tev paaris elementaaras patiesiibas Eziits paaraak Miglaa
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:47:34
Mulders
Nu bet Mulderam pašam var - ja Mulders nepretojas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:50:01
Eziits... nu Mulderam jau sen skaidrs kaa Eziitis (ne)darbojas

Ai labi... es nenopietns, kaut kaa apnika shitaa teema, jo imo totaalie konraalie naapshlji sanaak, man par augstu lidojums!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 15:50:19
Ctulhu
Nesapratīs. e=mc^2 nesapratīs tas, kas neprot reizināt. Būs tikai skaista simbolu virkne.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 16:36:00
Ctulhu, redzi... vilnja vienaadojums ir vienkaarsha lieta... Pavisam kas cits ir to atrisinaat! UN pavisam cita lieta ir to SAPRAST, tb interpreteet to!

Piemeeram Einshteina relativiitaates vienaadojumaa arii var sabaazt visaadus melnos caurumus, tak nevienam iisti nav skaidrs KO tas noziimee... Taa kaa... formula ir, kompis to pat var izreekjinaat dazhreiz... a ko tas noziimee, taapat nevienam nepielec!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 16:46:46
Ctulhu... es te tagad pa baigi plaano ledu nostaigaashu! Bet ir bik savaadaak...

Ja palasiisi Atanaasija Ticiibas Aplieciibu, tad tur shii attiexme ir kaut kaa taa...

Teevs dzemdina Deelu (muuzhiigaa dzemdinaashana) un vinju savstarpeejaa "deja" gjeneree Sv. Garu

Taapee jau arii... mees sakaam Viens Dievs... Jo sakot Dievs grib to un to, Dievs dara to un to, netiek specificeeta kura DIevishkjaa persona to dara vai nedara. Bet kad noiet runa liidz detaljaam... tad, piemeeram, Pestii un Inkarneejas Deels... bet Teevs un Sv. Gars nav inkarneejushies Kristus personaa!

Taakaa Dieva triisvieniigaa struktuura buutiibaa ir vieniigaa mums kaut cik pieejamaa Dieva pasha struktuuras atklaasme... un jau TAD pasaule 2000 gadus lauzh kaklu shiis struktuuars izpratnee...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 17:04:50
Opsaa, bet tad jau ieksj JK nebija viss dievs un formula `patiess dievs un patiess cilveeks` ira aplama.

Sorre... bet triisvieniibas doktriinu nevar izskaidrot pat iesaaceejiem kristieshiem, kur nu veel apzinaatiem Kristus noliedzeejiem, neticiigajiem!

Paarlasi veelreiz atanaasija ticiibas aplieciibu! Tur uiss pateikts...

http://www.cmalatvia.lv/lv/tcibas-apliecibas/atanasija-ticibas-aplieciba

Svariigs ir punkts nesajaucot personas, nesadalot buutiibu!

Tu gan sadali buutiibu, gan sajauc personas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 17:18:50
Nu, piemeeram, vai tad Mulderam nevar izskaidrot nacisma buutiibu tikai taapeec, ka vinjs nacismu noliedz?

Nu piemeeram, nevar izskaidrot pitagora teoreemu cilveekiem, kas noliedz taisnlenkja triisstuurus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 17:22:50
Nu ja nav, tad buutnee JK vinju nav, vai ne?

Aha! Tachu tu uzskati, ka Dievs = 3daljiigs kaa puzlis... Kas noziimee, ka Kristus bij 1/3 Dieva Tachu taa ir Buutiibas sadaliishana... Triteisms nevis Triisvieniiba!

A taa ticiibas aplieciiba, ja vinju noformulee iisaak, ir saada: 3=1. Nu ko, jauna aritmetika... A Mulders te veel miil atkaartot, ka 2+2 vienmeer ir 4

Jaa tikai pat TEV skolaa maaciija nejaukt meervieniibas!

Taa piemeeram ir legaali rakstiit 100=1 vai 1024=1 Tik redzi... ja nepieraksta KAS 100 un KAS 1 tad sanaak kjeza, jo tu apzinaati ignoree, ka runa iet par 3 personaam un 1u buutiibu jeedziens "persona" un "buutiiba" nav intercheindzhabli! Tieshi taapeec Ticiibas Aplieciibaa ir pret to uzrakstiits - nesajaukt personas un nesadaliit buutiibu!

Nu un taa kaa tu esi Dieva pretinieks, tad tu nevis apluuko to ko tev saka, bet paargrozi to ko saka nepareizaa formaa, un tad apgalvo, ka tev taads jau saakumaa iedots!

Tas taapat kaa es tev iedodu tosteri, tu to izjauc, saskruuvee nepareizi, iespraud kontaktaa un dabon pa pirxtiem, un tad apgalvo, ka es tev kaitiigu ieriici iedevu!
elita
# Iesūtīts: 2009.05.28 22:52:05
Lieliska tēma-iespēja padomāt par savu patieso būtību!Mana būtība-rušināties pa zemi un brīnīties,kas tur izaug.Vēl esmu rietošas saules un vakara debesu apbrīnotāja...Ar to arī gribētos sākt,piemēram,CV rakstot,tikai kam tas interesē...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 25799