atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas juus esat?
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.22 11:25:47
Hehe... Bet iisteniibaa teema par luuk ko!

Visi mees esam savaas profesijaas vai ikdienas darbos kaut kas, kam vajag buut - es, piemeeram, sisteemu analiitikjis (nejaukt ar administratoru, pat laagaa disku kompii iespraust nemaaku)), kjiimikji, aarsti, gjeologi...

Bet kas mees esam pashi savaas aciis... ar domu, ko mees gribeetu dariit ja nevajadzeetu dariit, to ko negribam? Jautaajums drosh vien saistiits ar hobijiem, bet domaaju vairaak tos hobijus, kas patiesi atteelo juusu buutiibu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 11:51:49
Ctulhu
Tas viss atrisinās, ja pieņem ka ir tikai Dievs, un mēs esam Dieva savdabīgas ilūzijas, lomas, sapņu tēli, jeb - dziļākā līmenī mēs paši esam Dievs. Tad - ja kāda SB grib tikt augstāk par Dievu, tad notiek "saplūšana" jeb "pamošanās".

Mulders
Cik tas ir kristīgi, ko es nupat pateicu? Rakstos ir tādi vārdi, kas varētu norādīt uz šo vienotību:

21 Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos, lai pasaule ticētu, ka Tu Mani esi sūtījis.
22 Un to skaidrību, ko Tu Man esi devis, Es esmu devis viņiem, lai viņi ir viens, tāpat kā Mēs esam viens:
23 Es viņos un Tu Manī, ka viņi ir pilnīgi viens, lai pasaule atzīst, ka Tu esi Mani sūtījis un viņus esi mīlējis tāpat, kā Tu Mani esi mīlējis.
24 Tēvs, Es gribu, lai, kur Es esmu, arī tie ir pie Manis, ko Tu Man esi devis, lai viņi redzētu Manu skaidrību, ko Tu Man esi devis, tāpēc ka Tu Mani esi mīlējis, pirms pasaule bija radīta.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 11:58:25
Ctulhu
Ja Dievs ir pilnība, tad kā var būt 2 pilnības? Un - visuresošs, viszinošs - tad jau divi tur nesanāk. Neradīts, mūžīgs - arī 2 tādi būtu viens otru satikuši.
Tam otrajam vienkārši nav vietas.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:11:42
Ctulhu

Nu, Mulders, protams teiks, ka tas vnk noziime daudzdimensiju meta-SB, Ct piekritiis, tik iebildiis, ka jebkuraa kontinuuma vietaa/momentaa eksistee gan savienotas, gan autonomas SB.

Un veel - arii ja visas SB dod 1 meta-SB, tad nevis dievs rada muus, bet mees radam dievu.


Nu taa!

Prieks, ka izdevaas man tevi aizvest lidz tavu apgalvojumu logjisko seku apjeegsmei!

Taalaak naakamais solis!

Taatad tu principaa pieljauj taadas SB existenci, kuras darbiiba ir nu vot maximaali optimaala gan shajaa Meta liimenii, gan lokaalas SB ietvaros?

Tagad tik atliek izdariit peedeejo gaajienu!

Pieljaut shaada sisteemas existenci un ja taa var teikt "Meta SB algoritma" darbiibu autonomi! Tobish, ja tu pieljauj shaadas Meta SB existenci, kas kontrolee un vada un paarvalda katru individuaalo SB, pietam, neviena no individuaalajaam SB nevar "paarspljaut" sho meta SB nedz saprashanaa, nedz sarezhgjiitiibaa... Tad mums nav logjisku pretrunu pasludinaat, ka var existeet Absoluuts Dievs, kura darbiiba ir veersta uz absoluuti labo, tas nekad nekljuudaas un vienmeer darbojas virzienaa uz sarezhgjiitiibas maximizeeshanu (tavs nosaukums moraali labajam) - un par sho Dievu nav iespeejama augstaaka sarezhgjiitiiba, jo tad mees sho augstaako varam atkal pasludinaat par Meta-SB!

Nu imo q.e.d. Rezultaata pat tava sisteema pagjeer tieshi viena, absoluuti laba un konstruktiiva Kunga esamiibu, kas ruupeejas par vinjam paklausiigo SB labklaajiibu kopumaa un arii lokaali! Veel vairaak, tava sisteema pat pieljauj dazhaadu attiexmi pret dazhaadaam SB, jo to nosaka lokalitaates divergjence katram individuaalam SB!

Tachu... kas veel interesanti... maximaalo labumu individuaals SB tavaa sisteemaa sanjems tikai tad, ja ticees shii meta-SB instrukcijaam... jo indivduaals SB nespeej aptevert un izproceseet to sarezhgjiitiibu, ko procesee shis Meta-SB...
Tachu visideaalaakais veids, kaa shim indiviidam tikt pie shiis lokaalaas instruktaazhas buutu tad, ja shii Meta-SB komuniceetu ar lokaalo SB tieshi shim lokaalajam SB pienjemamaa formaa - un taa buutu - kaa loklaas SB, kas vienlaikus ir Meta-SB liimenja sapraats!

Ctulhu - imo tu esi konstrueejis preciizu Kristieshu sludinaataa Dieva modeli

q.e.d.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:18:04
EziitisMiglaa!!!

Tevis citeetie Raksti ir pareizi. Bet ir jaasaprot, ka Kristiigaa sapluushana nenoziimee individualitaates izshkjiidinaashanu! Shis "Viens Gars" Kristietiibas noziimee un "Viens Praats" buutu stipri tuvaak tam, kas ir Komandaa!
Teixim - ja futbola komanda ir "Vienoti kaa Viens Vesels" tas nebuut nenoziimee, ka visi ir vaartsargi, vai visi ir uzbruceeji!

Jo shis "Viens Gars" ir augstaaka liimenja - Meta Liimenis - nevis individuaals SB!

Hmmm varbuut shaada liidziiba vareetu paliidzeet... (luudzu tik neklupt virsuu, taa ir TIKAI lidiziiba)

Nu iedomaasimies, ka Dievs ir kaa taads bezgaligis magneetiskais lauks... Bet cilveeki ir metaala skaidinjas... Luuk un tad Kristiigaa "sapluushana" buutu shos kaidinju izvietoshanaas pa magneetiskaa lauka liinijaam... Taadeejaadi mees varam teikt, ka katrs cilveeks ir pilniigaa saskanjaa ar Dievu, un visi vinji kopaa ir "Viens Gars" un faktiski - hmm... Dievs top redzams ar nepabrunjotu aci pat

Kaut kaa taa...

Jo palasi Rakstos... tur Kristus Ljaudis tiek salidizinaati arii ar Kristsu Meisu - viens ir acs, cits ir auss, vienam ir dzirde, citam redze, bet Gars katru noliek tur kur tam jaabuut... Nav visiem jaabuut aciim un ausiim (lieta kas kristietiibaa nereti gadaas, kad viens grib visus peec sava gjiimja un liidziibas)
Dievs ir kudii lielaaks par cilveeku...

Nu taa... Buut sapluduusham ar Dievu nenoziimee pazaudeet savu individualitaati.
Tad kad (uzdroshinos taa teikt) Ctulhju nonaaks Debesu Valstiibaa... vinjam netiks atnjemta vinja miilestiiba pret mateerijas peetiishanu - veel vairaak, vinjam Dievs dos visu ko vien vinjam vajag, lai veel vairaak iepaziitu mateeriju! Ctulhu miilestiiba pret mateeriju nav nekas nosodaams... jo Dievs radiijis ir mateeriju un devis mums to lietoshanaa! Taa kaa Ctulhu miilestiiba IR daljinja no Dieva ielitkaa... tik zheel, ka Ctulhu buudams metaala skaidinja, negrib saprast, ka visu Magneetu vinjsh nevar ieraudziit buudams tur lejaa... necenshoties tiekties peec taa kas augshaa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:23:20
Te buutu jaaskataas otraadi: Lokaalaas SB apvienojas un uztaisa taadas meta-SB, kuras optimaali realizee lokaalo SB meerkjus.

Tak es saku, ka pietiek, ka tu tici, ka iespeejama taada sisteema... Kuras darbiiba ir veersta uz maximaalu individuaalo labumu, pat ja katrs indiviids var to nesaprast. Policijas darbs ar nepatikt kaadam, tachu tas ir veersts pat uz shii konkreetaa indiviida labumu... jo izriet no shii meta-liimenja! Tb komplexa sisteema kaut kaadaa briidii nosaka indiviidu nevis otraadi!
Tachu arii indiviida darbiiba var izsaukt meta-sisteemaa fluktuaacijas, kuras manifesteejas gana drastiski, lai indiviidu iestatiitu atpakalj, lai tas nesajauktu citiem labumu un sevi veel nesavainotu!

a) Apvienojas, radiidamas veel augstaaka liimenja meta-SB
b) Sadalaas, radot diversitaati - dazaadas SB


No a izriet Meta-SB ar bezgaliigu sarezghjiitiibu - skat Dievs!
No b izriet, ka tava sisteema degradeejas un zaudee sarezhgjiitiibu kas ir pretrunaa ar A Taa kaa A UN B nevar buut principaa vienlaiciigi! Ja tu saki A un B ir liidzsvaraa, tu pats nesaproti ko tu apgalvo, JEB tad tu A un B procesu apskati veel kaa Meta-Procesu, kas ir A gadiijums Tik nu jau augstaaka Hiper_Meta_Liimenii Tu shkjiet nespeej izbeegt pats no savu apgalvojumu sekaam, kas noved tieshi pie viena Meta-SB, kas visu kontrolee Bet vairaak par bezgaliibu nekas nevar attiistiities, taadeejaadi shii gala Meta_SB ir absoluuti laba, jo neexistee staavoklis, kas ir sarezhgjiitaaks!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:24:09
Ja ne- tad kur ir visaadi spoki, kas ierodas no taas tur `debesu valstiibas` un nodarbojas te ar peetiijumiem?

A kaa tu zini, ka neierodas, vai ka nepeetii!
Tu domaa daudz izpeetiisi, ja sagrausi to ko peetii ar savu klaatbuutni?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:26:25
Ctulhu
Ja elementu savstarpeejais novietojums var pamainiities, tad katrs jauns novietojums dos jaunu sisteemu
Un katra būs pilnīga. Apmēram kā ģeniālas gleznas, kuras nevar salīdzināt un pateikt ka "šitā par 50 punktiem labāka".

Es arii satieku citas SB, ne vienmeer es vinjas apriju, sapluustu.
Ne tas - vienkārši tad Dievs zinātu, ka ir vēl kāds cits. Taču Dievs saka, ka viņš ir vienīgais tāds.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 12:27:21
Piemeeru kaa notiek meta un lokaalaa sadarbiiba var noveerot valodaa!

Ja es uzrakstu vaardu "akvalangs" tad tas ir runa par konkreetu priekshmetu klasi, tu to lasi un saproti!

Tu to nesaprastu, ja vaardaa nebuutu visi burti... Bet kas interesanti... ja es uzrakstu "akvalngs" tu teiksi, ka esmu izlaidis vienu burtu a, kam jaabuut starp l un n... Sheit meta sisteema nosaka individuaalu elementu, taatad kontrolee to!

Tb saakotneeji elementi veido metasisteemu, bet kaut kaadaa briidii notiek "attiistiibas leeciens" un meta-sisteema saak noteikt elementus, un pat saakotneejie essenciaalie elementi var izraadiities pat nevajadziigi, lai meta-sisteema gan darbotos, gan kontroleetu shos elementus!

Liidz ar to principaa... Meta_Sisteema var pastaaveet bez to veidojoshiem elementiem, pietiek, ka ir shii meta-informaacija!

BTW taa arii darbojas quantu fizika... Visa fizika buutiibaa ir matene... Un lai taa "darbotos" un to pieraada experimenti - tev pat nevajag konkreetu kvarku... Pietiek, ka tev ir viljnja vienaadojums, un gotovs... teoreetiski tu vari darbinaat sho meta-sisteemu, kas fizikaalajaa pasaulee pastaav ar kvarkiem kaa meta-sisteemas elementiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:29:22
nav obligaati, te notiek struktuuras paarveidosanaas, var gadiities, ka diversitaates palielinaasanas, pieugot personu skaitam, dod lielaaku sarezgiitiibu.

Nea... Komplexa Sisteema sadaloties vai nu zaudee sarezhgjiitiibu vai nemaina! Jau piemeers ar vaardu akvalangs... vaards nemaina sarezhgjiitiibu zaudeejot burtu, tachu akvalngs un a summaa nedod vairaak sarezhgjiitiibu kaa akvalangs pats par sevi
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 12:30:34
Ja elementu savstarpeejais novietojums var pamainiities, tad katrs jauns novietojums dos jaunu sisteemu

Neee... Tu tak pats esi deklareejis "liekvaardiibu", kas sisteemas sarezhgjiitiibu samazina!

Perfokartee infa nepalielinaas izdurot veel vienu cauruminju. Veel vairaak, ja tajaa izdurs VISUS cauruminjus infa tajaa buus tuvu 0 tikpat cik tad, ja tajaa neizdur nevienu cauruminju!

Sisteema var sasniegt optimaalu sarezhgjiitiibu, kur veel pievienoshana to vairs nesarezhgjii, bet tieshi otraadi degradee!

Vaardam "akvalangs" liekot klaat jaunus burtus tu sho vaardu vari pazaudeet un degradeet... Tu teixi, ka jaaliek klaat konkreeti vaardi "sarkans" un tad "sarkans akvalangs" ir sarezhgjiitaaks par "akvalangs", bet tikai tad, ja tu tos skati kaa vienotu sisteemu, nevis kaa diversificeetas divas sisteemas... jo arii "sarkans" pats par sevi nav sarezhgjiitaaks par "sakrans akvalnags"

Tachu par Dievu runaajot, tu deklaree bezgaliigu "staastu par akvalangu", kas noziimee, ka neko jaunu pielikt tu nevari... sarezhgjiitiiba ir konstanta
Tu nevari bezgaliibu padariit lielaaku tai piegaazhot klaat veel vienu elementu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:34:53
Sieviete, piedzemdeejot beernu, dod vienkaarsaaku sisteemu?

Sieviete piedzemdeejot rada tieshi vienu Meta-Sisteem kas apziimeejam akaa "Sieviete-Beerns" Shiis sisteemas sarezhgjiitiiba ir > par Sievietes sarehzjgiiitiibu un > par Beerna sarezhgjiitiibu!

Tachu ja beernu ir bezgaliigi daudz, tad veel viena piedzemdeeshana vairs nepalielina sarezhgjiitiibu!

Sarezhgjiitiiba nav lineaari atkariiga no elementu skaita

Kjiegjels nepaliek sarezhgjiitaaks tam piekabinot veel kaadu maala pikuci! Maaja nekljusut sarezhgjiitaaka, tai uz dullo kabinot klaat kjiegjeljus... Pilseeta nepaliek sarezhgjiitaaka vienmeer, ja uzceelj veel vienu maaju, jo ir kaada robezha, kad jaunas maajas uzcelshana pilseetaa samazina taas sarezhgjiitiibu...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:37:27
Ja ir sisteema, kuraa nav absoluuti nekaadu ierobezojumu ( analogs ar neizdurtiem caurumiem perfokartee) , tad taa nesatur infu.

Bet to jau TU apgalvo, ka cauruminju izdurshana palielina sarezhgjiitiibu! Es to nekad neesmu teicis, es teishi otraadi tev apgalvoju, ka perfokartes maximaalaa sarezhgjiitiiba nav atkariiga no izdurto cauruminju daudzumu summas!

Tur tas prikols, ka komplexa sisteema NAV taas elementu summa... Taa ir kas vairaak!

Taapeec perokarte pie kaut kaadas kritiskaas masas pievienojot jaunus izdurtus cauruminjus sak ZAUDEET komplexitaati!

Taadeejaadi... es pieraadu, ka existee maximaala sisteemas komplexitaate, kura nepalielinaas nedz diversificeejot, nedz pievienojot jaunu infu, jaunus elementus - kaa tu apgalvoji savaa A un B
Tas nozimiee, ka var existeet tieshi viens tieshi maximaali optimaals un maximaali labs Dievs, kuru nespeej uzlabot neviens jauns cilveeks, un kuru nespeej uzlabot, vinja sazaagjeeshana pa Romieshu panteonu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:39:59
Nu luuk un tad taada sisteema sadalaas divaas, kur katra atkal pieaudzeejas liidz sai optimaalajai sarezgiitiibai, rezultaataa mums ir tiesi 2x vairaak komplexitaates.

Tb divi vaardi "akvalangs" tavupraat ir 2x vairaak infas

Tev IT tomeer pastudeet

Infas daudzums un bitu skaits tajaa, nav lineaari atkariigi bet logaritmiski

1000 vaardos "akvalangs" ir apmeeram tik pat infas cik 1001 vaardaa "akvalangs" varbuut par 0.00000000001 bitu vairaak, kas strauji samazinaas ar katru naakamo akvalangu un divergjee uz nulli... Tb bezgaliigaa sarakstaa "akvalangs" ir tieshi tik pat infas un sarezhgjiitiibas cik tad, ja tu tam pirmajam veel vienu vaardu "akvalangs" pievieno!

Ctulhu, imo tu esi iebraucis laucinjaa kuru iisti neizproti un pieljauj logjiskas kljuudas un expluatee miitus...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:42:20
Nu luuk tev piemeers, kad sisteema sadaloties dod sarezgiitaaku sistemu. A Tu nupat teici, ka sistemas sadaloties tikai degradeejas

Mmm bet pati sieviete zaudee sarezhgjiitiibu dzemdeejot iisteniibaa!
Pietam pie bezgaliiga beernu skaita kopeejaa sisteema vairs nebuus sarezhgjiitaaka!

Tu pieljauj to kljuudu, ko pieljauj visi redukcionisti un pats gan runaa par komplexaam sisteemaam, bet kad ir izdeviigi tu ignoree to ko shii teorija apgalvo... ka sisteema pie kaada kritiskas masas sasniegshanas saak darboties citaa liimenii tai paraadaas jaunas iipashiibas, kuras PAZUDIIS, ja tu sho sisteemu sadaliisi!

Piemeeram Uraanam pie kritiskaas masas saakaas kjeedes reakcija. Ja tu sho masu sadaliisi 2aas daljaas, tu neieguusi 2x lielaaku bliikshkji, bet gan tieshi 2us uraana blaakjus, kuros nekaada reakcija nenotiek!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:43:22
Tu pieraadiiji informacionaalaas kapacitaates robezu pie konstanta neseeja daudzuma, bet nepieraadiiji, ka diversifikacija nedos taalaaku sarezgiitiibas pieaugumu.

Komplexas Sisteemas!

Ir jaasasniedz kritiska masa, lai tajaa paraadiitos veelamaas jaunaas propertijas. Tachu ja tu to sadali, tu atkriiti atpakalj tur, kur biji saakumaa un lai ieguutu shiis jaunaas propertijas, tev atkal sisteemas ir jaapvieno!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 12:58:55
1000 bakteerijaas tomeer buus vairak infas nekaa vienaa - ibo vinjas mutee.

Labi Ctulhu, shkjiet sho lietu tu nesaproti... naaksies tev gaidiit kaameer sapratiisi! Pac tak te fano par komplexaam sisteemaam, tad arii taas pastudee!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 13:13:16
Ctulhu
OK, taatad var eksisteet bezgaliigi daudz dazaadu, pret sevi pilniigu sisteemu. Nevis 1, bet bezgaliigi daudz.
Viņām visām nebūs vietas, kur eksistēt, jo Dievs ir visur. Būt visur, tā arī ir viena pilnības pazīme.

Nu taaatad varianti:
1) veel nav saticis, jo vide ir , teiksim, daudzus rangus augstaaka bezgaliiba.
2) tie citi ir tik citaadi, ka dievs vinjus neatpaziist.

Tas ir pretrunā ar visvarenību un viszinību.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 13:14:16
Eziit, imo tu neatbildeeji uz manu atbildi tavam jautaajumam! Ilji viss skaidrs, un tu tam piekriiti un pienjem?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 13:21:08
Mulders
Bet ir jaasaprot, ka Kristiigaa sapluushana nenoziimee individualitaates izshkjiidinaashanu! Shis "Viens Gars" Kristietiibas noziimee un "Viens Praats" buutu stipri tuvaak tam, kas ir Komandaa!

"Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos" - te teikts, ka tā vienotība Cilvēks-Dievs ir pēc dabas tāda pati kā Dēls-Tēvs, t.i. ne komandas gars, bet kā Trīsvienība.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.26 13:23:56
Ctulhu
A ja neseeja daudzums neierobezots, tad kaa?
Tad vienkārši Dievs jau ir visur uz tā nesēja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 122 , pavisam kopa bijuši: 26167