atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas juus esat?
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.22 11:25:47
Hehe... Bet iisteniibaa teema par luuk ko!

Visi mees esam savaas profesijaas vai ikdienas darbos kaut kas, kam vajag buut - es, piemeeram, sisteemu analiitikjis (nejaukt ar administratoru, pat laagaa disku kompii iespraust nemaaku)), kjiimikji, aarsti, gjeologi...

Bet kas mees esam pashi savaas aciis... ar domu, ko mees gribeetu dariit ja nevajadzeetu dariit, to ko negribam? Jautaajums drosh vien saistiits ar hobijiem, bet domaaju vairaak tos hobijus, kas patiesi atteelo juusu buutiibu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:17:22
es neesmu no tiem, kas daudz runā, un retorika pēc būtības nav mana stiprā puse, un ar tevi diskutēt vispār jau nav liela nozīme
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:53:13
nav liela nozīme, tāpēc, ka tu tāpat vienmēr oponēsi, lai ko es arī neteiktu
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:53:41
reizēm tas vienkārši piegriežas
Kundali
# Iesūtīts: 2009.05.23 23:27:17
Olita ir viens noo visjaukākajiem cilvēkiem, kuru es savā dzīvē esmu saticis.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.23 23:50:00
Esmu aristokrāts.
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.24 00:40:04
Esmu Dieva bērns... Dievam mīļš bērns, lai gan šmulīgs un sušķīgs. Tomēr zinu, ka Dievs mani mīl, redz, zin un viss ir under His control.
Ko es gribētu darīt, ja nedarītu to, ko daru? Daudz lasīt un daudz ceļot. Kāpt kalnos, lidot ar paraglaideri, piemēram... Un tad - palīdzēt citiem. Iepriecināt.
Grēciniece
# Iesūtīts: 2009.05.24 20:24:49
Es esmu sējēja (simboliskā nozīmē, bet tomēr ļoti precīzi izsakošs termins manam darbam).
Un man patīk tas, ko daru. Kaut ir ar Baznīcu saistītas lietas, ko tomēr labprātāk darītu sava algotā darba vietā
bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.24 22:30:47
Mans sapnis būt cenzoram, kaut vai tādam, kuru neviens neņem galvā.... Tad varētu lasīt, lasīt, lasīt! Un nebūtu jārunā
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.25 15:16:07
bitukas
Hei, piesakies par moderatoru!!! Nopietni!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.25 15:20:23
Ctulhu, bet ja Buutne ir ideaala? Nu teixim, ja vinjai ir absoluutais komplexitaates kalkulators?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.25 15:42:18
Vot atliek tikai saprast, kaa var buut iespeejama ideaala buutne.

Ctulhu, nav jautaajums par to KAA bet VAI... Tobish, ja pienjemam, ka shii buutne ir ar ideaalu komplexitaates kalkulatoru... Vai tad arii tu uzskatiisi, ka tas buutu drausmiigi!

Jo pagaidaam tu apgalvo, ka drausmiigi buutu taada Buutne, kas izreekjinot visas summaaraas komplexitaates, izveeleetos celju kas maximaali palielina sisteemas komplexitaati!

No shaada tava apgalvojuma izriet, ka shaada Buutne buutu Suboptimaala sisteema. Kas noziimee, ka tavupraat Optimaala buutu taada, kas ne visos gadiijumos iet pa maximaalaas komplexitaates celju, kas paredz, ka pie izveeles a un b, kur a ir palielinaat komplexitaati bet b ir samazinaat, izveelaas b!



Redzi... tevis pasha sisteema ir pretruniiga, jo no vienas puses tu nepieljauj taada algoritma esamiibu, kuru var trakteet kaa "pareizu" un taadeejaadi sekoshana tam buutu konstruktiivi (nekaadus kungus - arii ideaalus ne) no otras puses, visa tava filosofija ir tendeeta kaareiz radiit tieshi shaadu vienu indiviidu trascendeejoshu algoritmu, kursh dara tieshi to, ko tu uzskati, ka tas buutu liels ljaunums
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.05.26 08:34:55
tikai tagad sapratu tēmu
esmu daiļdārzniece
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.26 09:38:49
Amēlija
to Tu saprati pēc Ctulhu skaidrojuma par SB operāciju zonām?
danar
# Iesūtīts: 2009.05.26 09:40:38
Nu,es varētu daudz lasīt un rakstīt,bet par cik ir darbs un ģimene,tad maz paliek laika tadam nodarbem.Vel es labprat dzivotu laukos ne pilsētā.
Amēlija
# Labojis Amēlija: 2009.05.26 09:49:27
S.R...
nē, es sapratu kad izlasīju Muldera jautājumu līdz galam Ctulhu skaidrojumu vēl neesmu izlasījusi
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.26 09:57:21
Amēlija
nu jā... manu būtību vislabāk raksturo vārdu salikums - profesionāls sliņķis. man patīk nedarīt neko! sauļoties, lasīt, klausīties mūziku, baudīt ēdienus un dzērienus. bet ja par to neviens nemaksā nākas pelnīt dienišķo maizi tērējot savu dzīvi visādām nejēdzībām. tad , lai attaisnotu savu eksistenci var censties kaut ko mācīties, tēlot gudrinieci un smuki grozīt galvu.
laikam cilvēks dzīvo lai ar savu eksistenci nodrošinātu pārējo cilvēku eksistēšanu. un cenšas to padarīt pēc iespējas patīkamāku. kaut kāds bara izdzīvošanas instinkts.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.26 10:21:28
S.R...
Tu gan šodien pavisam prātīgi runā
Magdalēna
# Iesūtīts: 2009.05.26 10:38:20
Papucs

S.R...,cik nu naacies palasiit, vienmeer praatiigi runaa
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 10:49:54
Ctulhu, tur jau taa fiicha, ka tu kaut kaa logjiski novelc robezhu starp dazhaadiem SB, bet nesaproti, ka shaadu robezhu nevar novilkt!

Jo jebkuru SB grupu, kas darbojas peec vienota algoritma var apluukot kaa jauna liimenja SB, ar emergentaam propertijaam, kuras komplexitaate pat ir lielaaka nekaa visu SB summas komplexitaate! Taakaa tev var buut taisniiba, ka N SB struktuura ir komplexaaka par 1 SB struktuuru, tachu N SB struktuuru var uzskatiit tieshi taapat par 1 SB struktuuru, tikai tas S burtinjsh shajaa jaunajaa jau ir ar kaartu agustaaks!

Tb chista no malas skatoties, tas ko tu piedaavaa ir vienkaarshi kaarteejaaa komplexaa sisteema, kas darbojas saskanjaa ar kaut kaadiem algoritmiem... un sho SB kopu pashu var trakteet kaa jaunu SB

Pietam gan matemaatika gan logjika ljauj apluukot kopas ar bezgaliigiem elementiem, kaa vienu veselu...

Taa mees varam salidizinaat tieshi vienu Naturaalo skaitlju kopu ar tieshi vienu Racionaalo skaitlju kopu un secinaat, ka to apjoms ir vienaads. Bet ja saliidzina ar irracionaalo skaitlju kopu, tad shie apjomi ir dazhaadi!

Tachu... ir manupraat visai skaidrs, ka jebkuru SB kopu, kas sadarbojas un ruupeejas viena par otras komplexitaates palielinaashanu, kopeeji var apluukot kaa jaunu SB...

Liidz ar to viegli konstrueet taadu SB kopu, ur N = bezgaliiba, un tad komplexitaate tuvojas kaut kaadam absoluutam - optimumam!

Luuk un shaadu bezgaliigu SB kopu var apluukot kaa atsevishkju tieshi vienu SB!

Te tas prikols... SB kopa ir SB, tomeer savaa komplexitaatee un izpausmee atshkjirigia no individuaaliem elementiem
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 10:51:38
Rezultaataa mums sanaak sisteema, kuraa ir N ( bezgaliigi daudz) SB un katrai SB ir bezgaliiga operaaciju zona.

Un shii sisteemas komplexitaate nevar buut zemaaka par individuaala SB komplexitaati! Kas noziimee, ka shii sisteema VISMAZ ir SB Pietam tieshi viena!

Piekam no augstaakiem taviem textiem izriet, ka tavuprat ideaala ir taada sisteema, kas izmet fiiblos, bet patur progresiivos... Taatad to nedara individuaalas SB, bet tieshi shii HiperSB...

Redzi Ctulhu pat TEV sanaak Dievs, tikai... nu taads... konstrueets Dievs... tieshi viens GB kursh kontrolee visu SB kopumu un tai pat laikaa saglabaa savu integritaati un vieniskumu!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 149 , pavisam kopa bijuši: 25320