atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas juus esat?
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.22 11:25:47
Hehe... Bet iisteniibaa teema par luuk ko!

Visi mees esam savaas profesijaas vai ikdienas darbos kaut kas, kam vajag buut - es, piemeeram, sisteemu analiitikjis (nejaukt ar administratoru, pat laagaa disku kompii iespraust nemaaku)), kjiimikji, aarsti, gjeologi...

Bet kas mees esam pashi savaas aciis... ar domu, ko mees gribeetu dariit ja nevajadzeetu dariit, to ko negribam? Jautaajums drosh vien saistiits ar hobijiem, bet domaaju vairaak tos hobijus, kas patiesi atteelo juusu buutiibu!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 11:29:09
Juusu padeviigais kalps buutiibaa ir laimiigs taadeejaadi, ka mans maizes darbs ir par 90% tas, kas es gribu buut un kas mani patieshaam saista. Ikdienaa gan praktiskie darbi meedz buut nesaistiiti ar to ko patieshaam gribeetos dariit... bet tas jau ir taads peldoshais horizonts...

Droshi vien otra mana dalja gribeetu lai man maxaa par gudru nonsensu stumdiishanu shaados forumos... Filosofija vispaar mani saista un liekas interesanta arii kaa hobijs, taapeec tas vareetu buut manas buutiibas kaada no daljaam...

Kristietiiba mani arii saista ne taapeec, ka tajaa es atrodu Dievu un visu dziives jeegu etc. etc. bet arii kaa filosofiska un metafiziska realitaates sisteema... laigan parasti kristietiibu un filosofiju nemet vienaa katlaa... bet tieshi nodala...

Man kaa cilvim saistiitam ar datoriem ir ljoti pat saprotams un saistoshs muusu Dieva centraalais hobijs - Radiishana! Radiit softu, programmas, redzeet kaa taas "kustaas" un atdziivojas ir patiesi sajusties kaa mazam Dieva beerninjam... kas meegjina teetim liidzi rotaljaaties! Teetis moci kjimeree, a es kluciishus!
Kundali
# Iesūtīts: 2009.05.22 11:51:21
No reliģiskā viedokļa : Tīrs gars. Un vislielākā laime ir palīdzēt citiem arī kļūt par tādiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.22 11:53:55
Aha, nu man apmēram tas pats.
Tikai - gribētos pamēģināt kaut ko citu, bet laika ta nav.
Es nezinu, ko. Izmēģināt visu pēc kārtas, laikam būtu pareizais ceļš.
Tikai tā naudu nenopelnīsi, būtu jāsāk no nulles, no "pirmā līmeņa".
incognito
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:18:02
Es tagad esmu praktiski bezdarbnieks (jau pāris dienas) un jūtos ļoti labi. Patiesi, cilvēks nav radīts, lai strādātu; darbs ir grēkākrišanas sekas un nestrādājot mēs atgriežamies laimīgajā laikā, paradīzē.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.05.22 12:19:45
incognito
Nē, mēs nevaram bez nestrādāšanas. Apniks.
Īstā elle būtu klasiskā musulmaņu paradīzē, ar tiem dārziem, upēm un jaunavām. Ātri apniktu.

nestrādājot mēs atgriežamies laimīgajā laikā, paradīzē.
Nē, Dievs radīja cilvēku un deva tam darbu - sargāt un kopt dārzu.

Ctulhu
Jā, ar ko tādu būtu interesanti nodarboties.
incognito
# Labojis incognito: 2009.05.22 12:23:05
EzītisMiglā
Un cilvēkam Viņš sacīja: "Tā kā tu esi klausījis savas sievas balsij un esi ēdis no šī koka, par kuru Es tev pavēlēju, sacīdams: tev nebūs no tā ēst, - lai zeme ir nolādēta tevis dēļ; tev, smagi strādājot , būs maizi ēst visas sava mūža dienas. (1Moz 3:17)

Te skaidri parādās, ka darbs ir Dieva sods, imho.
incognito
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:28:53
Ctulhu
Tur nav teikts smagi fiziski bet vienkārši smagi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:29:28
incognito
Smaga strādāšana ir sods. Normāla strādāšana, ar interesi, nav sods.

Tiesa, šo daži min kā piemēru, ka ne visi cilvēki smagi strādā. Tie būtu izmukuši sodam? ;-)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:30:14
Var jau arī iziet tā, ka tas bija teikts tikai personīgi Ādamam.
incognito
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:37:28
Atgriežoties pie Muldera tēmas - ja kādam prasa - kas tu esi?, - viņš visticmāk atbildēs ar savu profesiju. Tur parādās cits darba lāsta aspekts - cilvēks identificējas ar to, ko viņš dara. Bet patiesībā cilvēks ir daudz kas vairāk. Piemēram Mulders ir daudz kas vairāk, nekā sistēmanalītiķis, bet viņš sevi identificē ar savu darbu un tāpēc tā vietā, lai slavētu To Kungu kopā ar eņģeļiem, sēž putekļainā kantorī un izklaidējas, radot sev problēmas un pēc tam gūst gandarījumu, tās risinot.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:51:35
Ctulhu
Vispār jau, dažiem tur tiek solīta specializācija "valdīt".
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.22 12:54:09
incognito
nu nu es parasti saku - profesionāla liekēde, jo tiešī tā uztveru cilvēkus (un sevi) ar savu diplomu....
savās acēs es gribētu būt kas cits, kas man diplomā rakstīts...vēl nesen stradāju vēl citu darbu...
karoč ar mani ir traki.... bet gribētu es būt pasaules apceļotāja...
pašlaik es baudu vasaru ar visiem plusiem un mīnusiem, dzenāju suņus (savu hobiju) un audzēju piuķes (otru savu hobiju)
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.05.22 13:09:40
Es esmu lasītāja
Ослик
# Iesūtīts: 2009.05.22 13:53:19
mūžīgais draudzes jaunietis
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:02:03
Ослик
ar;i 80 gados būsi draudzes jaunietis?
Ослик
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:04:35
sicilia
ja nodzīvošu - tad būšu!
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:17:56
sicilia
Ak, nu ja draudze jeb baznīca ir mūžīga, tad B. nekas nekavē būt mūžīgajam jaunietim
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:38:28
Es gribētu nodarboties ar būvniecību. Ne jau peļņas dēļ, vienkārši gribas kādu skaistu ēku uzbūvēt
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:46:53
es kā ticīgais ticu lūgšanu spēkam, jo visa pamatā ir garīgais, kas ietekmē materiālo
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:05:14
neidziļināšos
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 25817