atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pabuchojamies
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.13 15:37:16
... prosto tak
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
paroli aizmirsusi bitch [87.110.101.45]
# Iesūtīts: 2009.05.29 20:46:31
mjā, botāniķis ar derēs (vai dajebkāds cits biologs), bet labāk matemātiķis, fiziķis vai datoriķis. un tādu tirliņu katru gadu ir labi ja 10, kas paliek pilngadīgi. pārējie vai nu nav tirliņi, vai nu nav saprātīgi
a par to precēšanos - es vnk neredzu jēgu tērēt laiku un ielaisties attiecībās, par kurām jau no sākuma droši zinu, ka tas ir pagaidu variants un nekādā gadījumā es negribētu ar konkrēto kadru pavadīt kopā visu mūžu, vai kurš jau sākumā zinātu, ka nekādā gadījumā mani neprecēs. ja ir kaut neliela iespējamība, ka variants varētu arī ar laiku varbūt kaut kad izvērsties ilglaicīgs, tad vēl var padomāt.

btw, kā izlāpīties no situācijas, kad nejauša saskatīšanās ar kādu pusaudzi autobusā dažu mēnešu gaitā ir izvērtusies teju par bezkaunīgu flirtēšanu? man tā līdz šim nebija gadījies, lai arī cik bezkaunīgi es mēgtu nolūrīt uz simpātiskiem puišiem. parasti viņi nesāk man atbildēt ar to pa
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.30 00:11:11
paroli aizmirsusi bitch [87.110.101.45]
Un kas tur ļauns - skatīties, pasmaidīt? Tā vecmodīgi forši? Tā, lai sirds sāk pukstēt staujāk no paskatīšanās vien? Kā gan citādi tu savu tirliņu atradīsi?
(Es piebilstu - ja esi sarunā ar Dievu, tad atdod šo savu sirdslietu Viņa ziņā! Viņš ir vislabākais menedžeris - JA mēs ļaujam Viņam darboties mūsu dzīvē.)
paroli aizmirsusi bitch [87.110.101.45]
# Iesūtīts: 2009.05.30 00:58:04
ui, es par to neķertu kreņķi, ja vien kokrētais subjekts nebūtu pārāk acīmredzmi nepilngadīgs, vai arī man nebūtu bail sākt sarkt... šams man vakar pa centās nosēsties tieši pretim... galīgi nomulsu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 163 , pavisam kopa bijuši: 24953