atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nedrīkst pieļaut, ka sieva valda pār vīru. Melns uz balta.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.05.11 23:12:16
1 Timotejam 2nod. 11-15 pants
11 Sieva lai klusībā mācās visā padevībā;
12 taču mācīt es sievai nepieļauju , nedz valdīt pār vīru , bet viņai jāturas klusībā.
13 Jo Ādams ir pirmais radīts, pēc tam Ieva.
14 Un Ādams netika pievilts, bet sieva tika pievilta un krita pārkāpumā;
15 taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.16 08:56:24
ТрилобушкаДона Маргарита ... par to matemātisko intelektu un sienas zīmējumiem..
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.17 09:56:24
Olita
ai ai tev ir 100 dažādu izskaidrojumu un iemeslu, bet kaut kā reālā dzīvē viena kļūda aiz otras... un var jau studēt to un šito, bet nekas jau nemnainīsies
Papucs
# Iesūtīts: 2009.05.17 11:11:28
Ļoti interesanti pavērsusies diskusija.
Jāsaka, kopš Dievs man atklājās, Viņš centies man iemācīt, ka jānožēlo savs grēcīgums kā parādība, bet nav jānožēlo sava vaina tajā, jo ne jau es esmu sevi radījis grēcīgu.
moritz :)
# Iesūtīts: 2009.05.18 13:22:44
shai sakaraa anekdote:
sieva baksta ar slotaskaatu zem gultas un bljauj: naac, maita aaraa, citaadi sliktaak buus! uz ko viirs atbild: nenaakshu! un vispaar, kurs parasti ir gjimenes galva? sieva atbild: nu, viirs... viirs: nu vot, tad kaa gjimenes galva ko gribu, to daru...
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.05.20 15:35:36
Papucs Jāsaka, kopš Dievs man atklājās, Viņš centies man iemācīt, ka jānožēlo savs grēcīgums kā parādība, bet nav jānožēlo sava vaina tajā, jo ne jau es esmu sevi radījis grēcīgu.

Nu tās atklāsmes jau nāk katru dienu - tāpēc teikšu to kā man ir tagad - saskaņā ar līdz šim atklāsmēs atklāto.
Tātad - JHVH no manis grib, nevis nožēlu par maniem grēkiem, bet vairāk par nozēļu JHVH grib, lai es saprastu savus nepareizos - grēcīgos darbus - kuri darīti iekš JHVH.
Grēcīgie darbi rodas - ja mans gars neievēro pirmo bausli - tas nozīmē, ka nevis JHVH ir pirmajā vietā - bet kas cits. Ja es rīkojos saskaņā ar savām negatīvajam mirkļa emocijām un iegribām, kuras nav saskaņotas ar JHVH - tad es grēkoju. Faktiski - ja es sāku dzīvot - nesaskaņā ar JHVH - tad sākas grēkošana, jeb citiem vārdiem - kad es novēršos no sadarbības ar JHVH - tad viss saiet grīstē. JHVH palīdz man dzīvot sevī !
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.19 22:50:33
Esenif kā reiz tev iespļauj acīs. Audzina meitiņu viena pati. Viņai veči kaut kā neir vajadzīgi. Tb - kā ĢimenesGalvas. Viņa Galva pati sev. Tepat Kriii. Nezinu un nemāku teikt - vai viņa īpaši apmierināta ar savu dzīvi - tik ļoti viņu nepazīstu, taču arī viņa acīmredzot iztiek ar to, ka viņa PATI ir galva savai ģimenei.
jap - vēlmes pēc kāda, kas varētu diriģēt tiešām nav un tā kristīgā atbildība liek pat ļoti pārdomāt to, kurš būtu tā vērts, lai izvēlētos par ģimenes galvu. Risks biedējoši liels vēl jo vairāk ka gadi 20 ir baudīta liela brīvība...
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.20 12:08:16
"taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus" - ar vientuļajām mātēm viss kārtībā. Bezbērnu sievietes, tām gan steidzīgi kaut kas jādara lietas labā.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.20 18:35:16
incognitoKapec tu ta doma?:(Par bezbernu sievietem...
Donachka
# Labojis Donachka: 2009.09.20 18:49:43
incognito
es gan lasu Biibelee,ka izglaabti tiks tie, kuri nozheelos greekus. Cik zinu, tad maatei Terezei arii beernu nebija.
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.20 18:57:18
Es tikai citēju gabaliņu no tēmas pieteikumā ielikās rakstuvietas. tas esot no Pāvila vēstules Timotejam.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.20 19:31:52
incognito
nu ja, ka tik kaut kur piesieties
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.09.20 21:33:16
Sievām kuras valda pār vīru tikai tā liekās
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 26036