atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nedrīkst pieļaut, ka sieva valda pār vīru. Melns uz balta.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.05.11 23:12:16
1 Timotejam 2nod. 11-15 pants
11 Sieva lai klusībā mācās visā padevībā;
12 taču mācīt es sievai nepieļauju , nedz valdīt pār vīru , bet viņai jāturas klusībā.
13 Jo Ādams ir pirmais radīts, pēc tam Ieva.
14 Un Ādams netika pievilts, bet sieva tika pievilta un krita pārkāpumā;
15 taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 09:48:04
Olita
a es esmu muļķe! un liela laikam. ja visu pakļauj tikai un vienīgi socionikai, tad sanāk reālas ziepes... garlaicīga pasaule ar bezjūtīgiem tizleņiem, kas savā starpā nekontaktējas, jo socionistiski viens otram neatbilst.... un ko darīt ar bērniem. Teiksim, ja nman piedzimst Napaleons, kurus es nespēju uztvert un saprast? Slīcināt? izmest? aizsūtīt trimdā? es taču nespēju pieņemt un saprast šo cilvēku?

dzīve ir interesanta, jo mēs esam dažādi....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 09:51:03
Дона Маргарита
Olita ar ar Napaleoniem nesatiek. Viņas meita tak dzīvojot pie mammas jo Olitai ar napaleoniem nepasē
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:04:04
ak jē.... nu lab lāb... man tik biku liekas, ka tava aizraušanās ar socioniku ir pārlieku traka..... bet tās ir manas domas. dzīve patiesi ir daudz intresantāka, ja to dzīvo, nevis sēž un lasa grāmatas un tad mēģina ko saštimmēt
vilks
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:07:39
Olita sicilia
Vispār tēma ir par sievu/vīru valdīšanu, nevis bērnu audzināšanu..

bet attiecībā uz tēmu es domāju, ka visas problēmas ar valdīšanu/nevaldīšanu ir grēkā krišanas sekas. Un kā tādas arī uzmanīgi ar Dieva palīdzību un mīlestību jāpārvar.
vilks
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:11:17
Nevar dzīvot "kā netīšām sanāks"

Tas nu ir taisnība, jādomā līdzi ir gan. Vienīgais, ka es šaubos, vai socionika būs tā absolūtā mācība, kas visus cilvēkus darīs laimīgus. Nav vienas metodes, katram cilvēkam pašam jāatrod, kas darbojas un kas ne.

vilks
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:12:01
Olita
Ir kas noturās pret to visu un negrēko ne domās, ne darbos, bet cik viņu ir un kur viņi ir?

He he, Jēzus Kristus pirms pāris tūkstošiem gadu?
Cita neviena tāda nav.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:12:27
Olita

Zin es domāju, ka mēs varētu atrast ļoooti daudzus pāris, kas nodzīvojuši kopā vairāk nekā 30 un 40 un 50 un vēl vairāk gadus bez visas socionikas, būdami socionistiski neatbilstoši... un tas ir pats skaistākais.
Nu stulbi tagad būtu, ja es skrietu pētīt vai man sapass ar otru pusi pēc socionikas, ja man labi tāpat,.... galvenais ir DIALOGS... spēja visu izrunāt un otru saprast un pieņemt un te nu socionika var iet ieskrieties....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:45:46
Trilo... a es dzirdeeju ka nekaada biezuma un izmeera papiira lapu nevar uz puseem paarlociit vairaak kaa 7as reizes...

Taa vien nagi niez pameegjinaat... man nezkapeec likaas ka 8x vareeja izmociit... bet mosh kljuudos!

Vot jums intelekts!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:46:12
Dona, nee... tas ir tjipa, ja ieej sevii, tad cik aatri atrodi izeju!
vilks
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:53:09
klau, beidziet te beztēmu, citādi neviens mods no šejienes ceļu neatradīs.. un jums par to atriebsies..
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 11:00:33
Trilo, nee... te ir prikols, ja izdosies paarloiciit vairaak kaa 8, tad...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 11:35:31
Dona, bet taa kaa man ir afigennijs Matemaatiskais Intelekts, tad es nemaz necentiishos
Minimālists
# Iesūtīts: 2009.05.15 13:46:26
Mjā... interesanti palasīt, ar ko diskusija sākas un ar ko beidzas...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 14:08:37
nu vai cik labs cilvēks. lasu un brīnos. kas viņš pēc socionikas lūdzu būtu?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 14:12:55
nea nu protams, ka tagad viņš draudēs un nemsies... tač tādu labu sponsoru zaudēja....
un man jau atvainojiet neliekas, ka bērnība bijusi šamam slikta. ir vnk ļautiņi, kas visus iekš visa vaino tik sevi nikad un ne iekš kā
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 14:17:01
Onufrijs
haha ha es pagaidīšu, kamēr Olita algu saņems... pašlaik nav lāgā ievākties. Evalūzijs dabūjis pēdējo 20 latnieku... bet mani interesē istabas stūris, no kura var pa logu redzēt debesis
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 14:25:00
Olita
vai Olita tad ar visu savu pcīkoloģisko studēšanu, tu neesi iepazinusi cilvēkus. es tev varu piedāvāt izpētes objektu
vīrieti 48 gadi
vīrieti 54 gadi sievieti 26 gadi
ja vajag vēl kaudzi cilvēku, kas ir tādi opaši kā tavs Evalūzijs.... tb uzskata, ka pie visa vienmēr vainīgi citi, tikai ne viņi... ka viss ir kāda cita kļūdas, nolaidība, ļaunprātība attiecībā pret viņiem, tikai ne viņi paši....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 15:25:00
Olita
neapzinās.... tāds cilvēks, kas neapzinās paziņotu, ka meitene pati tur nostājās....
šādi cilvēki ir grūti izprotami, bet tādi ir. Jā bieži vien vainpojami vecāki, jo pārlieku visu bērnam ļāvuši, lutinājuši, visiu piedevuši, attaisbnojuši un rezultātā smuks egoists gatavs
Дона Маргарита
# Iesūtīts: 2009.05.15 16:41:06
Olita
ne visiem ir vainas apzinja. Peec taa ko staasti, Evaluucijam taadas vispaar nav.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 20:51:44
Olita
kā ta ne ja vienam no laulātajiem ir nepārtraukta vainas izjūta un kompleksi, tad nekāda labā laulības dzīve nesanāk
lai gan.... hmmm tad vispār labi realizējas princips, ka sievai jābūt zemākai par zāli un klusai
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 26161