atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nedrīkst pieļaut, ka sieva valda pār vīru. Melns uz balta.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.05.11 23:12:16
1 Timotejam 2nod. 11-15 pants
11 Sieva lai klusībā mācās visā padevībā;
12 taču mācīt es sievai nepieļauju , nedz valdīt pār vīru , bet viņai jāturas klusībā.
13 Jo Ādams ir pirmais radīts, pēc tam Ieva.
14 Un Ādams netika pievilts, bet sieva tika pievilta un krita pārkāpumā;
15 taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:16:49
Ctulhu, jebkuraa sisteemaa, kad notiek kaadi satricinaajumi, dabiigi notiek uzdevumu sadale - viens ciinaas, cits pasargaa, cits pienes resursus... Tb pat tiiklveida sisteemaa, nodes nav vienliidziigas 100% kaut kaada "pseido hierarhija" tur arii ir... ja ne pashu tiikla mezglu liimenii, tad mezglu apakshgrupaas gan!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:18:16
Ctulhu, es zinu... taapee nav vienkaarshas shiis lietas, bet ir gruuti noliegt ka gan viirieshiem gan sievieteem no dabas ir doti kaut kaadi parametri by default kuri arii dod vinjiem defaulto "specializaaciju". Protams, to var overraidot trenninjos utt utjp... Tak nafig to dariit, ja tam nav objektiiva nepiecieshamiiba... efektiivaak ir ljaut mikroskopam buut mikroskopam un aamuram buut aamuram!
9K116
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:25:39
Mulders
Lai paarbaudiitu zaldaata lojaltiaati, vinjam iedod stulbu vai pretruniigu paveeli un skataas, kaa to izpilda. Ja izpilda...
Var redzēt, ka Mulders nav lasījis reglamentu Ko dara karavīrs, saņēmis pavēli (dajebkādu), a?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:28:18
Bet SB ira universaali objekti, taatad jo universaalaaki buus to organismi, jo efektiivaakas taas SB buus.

Nepareizi... taa veel nav apriori laba komanda, kur katrs speeleetaajs ir monstrs! Te skat veesturisko LV speeli pret Krievijas zvaigzhnju komandu kaut kad hokeja chempionaataa (ne shogad)

Optimaalu sisteemu var uztaisiit arii no suboptimaalaam komponenteem!

Tieshi nepareizi buus, ja tu weistosi resursus lai visus SB padariitu par universaalajiem virtuves kombainiem... rezultaataa tev vienalga sanaaks, ka tikai 10% no fiichaam tiek izmantots komponentes liimenii!

Tieshi taapat ir dizaineets muusu organisms... tam nevajag uztureet sevii infu par visaam infekcijaam... pietiek, ka ir sisteema, kas prot taas identificeet adapteeties un piekaut!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:29:13
9K neesmu gan!

Es gan tikai taa modeleeju, kaa atlasiit zaldaatus, kas ir uzticami arii taadu paveelju pildiishanaa, kuru jeedziigums nav redzams no zaldaata liimenja!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:35:53
9K116 Pēc reglamenta, cik atceros, bija vispirms jāizpilda pavēle un tikai pēc tam tā tika apspriesta...tipa-nošauj un tad vari apraudāt
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:44:36
Onu, ja tieshi taa to izmanto, tad tas nav arguments

Kaa zinaam, jebkuru labu argumetnu var pasludinaat par "slepeno ljaundaru sazveerestiibu"... Paavils sho aizliegumu pamato radiishanas kaartiibaa un krishanas jautaajumaa... Pirmaa krita sieviete, taatad sieviete bij vaajaakais posms... Ono ij sekojoshi, atbildiigaa amataa nelikt vaajo posmu!

Tak protams, ja viiriets kljuust vaajais posms... nu tad nekas cits neatliek, kaa Izraeelaa bij... kad par sogji bij Sieviete (BTW sogju laiks afigenna interesants paarvaldes modelis - nekur citur pasaulee imo nav maniits)
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:53:22
Ctulhu A kas tev nepatīk?
9K116
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:55:26
Ctulhu, Mulders, Džonijs
Nē! Saņēmis pavēli, karavīrs PRECIZĒ tās izpildes nianses!

Un vēl - nejauciet pavēli ar komandu. `Celties`, `Gulties` tipa rīkojumi ir komandas, kamēr pavēles semantika ir apmēram tāda `tikos un tikos izvirzīties tur un tur un darīt to un to`. Un pavēli reti kad dod VIENAM karavīram, parasti tā attiecas uz veselu apakšvienību, t.i. karavīru grupu.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:56:36
CtulhuA tu paprasi sievietēm...vai viņas jūtas kā dauņi?
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:58:54
9K116 Nu nezinu gan...manā laikā teica-Prikaz vipolņajetsa a ņeabsuždajetsa
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:59:34
Ctulhu A moš tu nepareizi izproti?
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 15:04:06
Ctulhu Tu jau runā kā tā lapsa, kas nevarēja dabūt vīnogu-skābas
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 15:07:49
Ctulhu Es par sapratni
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 15:10:22
Onufrijs Var arī tā
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.12 16:08:32
Mulders
Sieviete labpraat klausa viirieti, kursh vinju miil... jo ja viirietis sievieti miil, vinjsh ruupeejas arii par vinjas labklaajiibu un labsajuutu, un stulba buus taa sieviete, kas neklausiis tam, kas vinju dara laimiigu un pilnu!

Vai drusku nesašaurini mīlestību?

Te Pāvila domas (Ef.5,21 – 33):

„Pakļaujieties cits citam Kristus bijībā: jūs, sievas, - saviem vīriem kā Kungam, jo vīrs ir sievas galva, tāpat kā Kristus ir draudzes galva, pats būdams savas miesas Pestītājs; kā draudze visās lietās pakļaujas Kristum, tāpat arī sievas vīriem. Jūs, vīri, mīliet savas sievas, tāpat kā Kristus ir mīlējis savu draudzi un pats sevi tās labā ziedojis, lai to darītu svētu, šķīstot mazgāšanā ar ūdeni caur vārdu, lai draudzi varētu stādīt sev līdzās godības pilnu, bez traipiem, negludumiem un kā līdzīga – svētu un nevainojamu. Tāpat arī vīriem pienākas mīlēt savas sievas kā savu miesu, - tas, kas mīl savu sievu, mīl sevi pašu, jo neviens jau nenīst savu paša miesu, bet gan to baro un lolo tāpat kā Kristus savu draudzi – mūs, kas esam viņa miesas locekļi. Tāpēc cilvēks atstās savu tēvu un savu māti un pieķersies savai sievai, un tie divi būs viena miesa. Šis noslēpums ir liels; te es runāju par Kristu un draudzi, tomēr arī jūs ikviens mīliet savu sievu kā sevi pašu, bet sieva lai bīstas vīra.”

Un vispārīgi: Mēģināt dzīvot pēc Rakstu vārdiem bez Dieva, nav prātīgi un nevar izdoties, lai arī par to sarakstītu grāmatu grāmatas pilnas.
Balss
# Labojis Balss: 2009.05.12 18:09:23
Aiko_Saule
Tavs jautājuma uzstādījums izklausās, it kā tev ar to valdīšanu būtu tā pagrūti...
Taču diez vai te ir domāts sievietes kā verdzenes statuss, kā tas mēdz būt dažās musulmaņu sabiedrībās, bet gan - ka ir labi, ja katrs dzimums pēc savas konstrukcijas un programmas savstarpējās attiecībās ieņem sev piemērotāko vietu.

Onufrijs
Atceries arī pasaku par ratos iejūgtiem vēzi, līdaku un gulbi. Vai ir labi, ka ar vienādiem spēkiem katrs velk uz savu pusi? Domāju, ka tu esi labs savas ģimenes galva un apzinies, ka lietu kārtība, nevis haoss, ir laba un sabiedrībai svētīga lieta.
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.12 23:32:18
Kādreiz dzirdēts:

Alberts Einšteins svin zelta kāzas. Žurnālists jautā. -

- Einšteina kungs, kā gan Jums ir izdevies nodzīvot ar savu sievu 50 gadus labā laulībā?
- Jā, nu mēs pašā sākumā tūliņ norunājām, ka visas mazās lietas izlems mana sieva, pilnīgi patstāvīgi, un visas lielās lietas izlemšu es, arī pilnīgi patstāvīgi.
- Izklausās labi. Un tas tā darbojās?
- Jā, jā ... Es tikai tagad domāju, kā tas ir nācies, ka līdz šim nav bijusi izlemjama neviena liela lieta.


Vai viņa valdīja?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.05.13 00:10:26
Merlins
Nu nevaru Tev paskaidrot. Tāpat kā farizejiem ņedošļo. tāpat arī mūslaiku farizejiem ņedohodit. Bībele ir kanonisku rakstu noslēpums un atklājums ticīgajiem , kuri iemīlās Jēzū un brāļos un māsās. Tiklīdz tas tevī notiek dohoģit tas , kas uzrakstīts , bet veido karu starp ,,kristiešiem,,.
Ja tu sēdi būrī un izvairies no sievietēm kalpotājām , tad raksti Tev arī būs Tavi vienīgie raksti bez kanona, bez dziļākas jēgas, ...vārdu sakot - dozēta sapratne par lietām , jo sapratne tiek dota ne katram , bet tiem , kuri iemīlās Jēzū un uzskata Viņu par savu draugu. Draugs draugam atklāj noslēpumus. Man Jēzus , kā Draugs to ir atklājis.
Es Tev nevaru palīdzēt. Jēzus var atklāt rakstus un mīlestību pret sievietēm. Atslēga ? - nožēlo grēkus un ielaid Jēzu savā sirdī...
Tu runā pa rakstiem kas kas lasāmi teologiem. Es par rakstiem kuri domāti tiem , kuri mīl Jēzu.
Dievs Tevi mīl , es arī!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 10:58:09
Aivars Lapshaans... cilveeks, kursh uzskata, ka sabats Kristieshiem ir saistoshs apgalvo, ka Kristus vinjam nosleepumus ir atklaajis un vinjam ir iistaa dziljaakaa Rakstu izpratne!

Sen jau ir skaidrs, ka tava izpratne ir nekas vairaak kaa personiigais entuziasms par lietaam, kuras tu nesaproti. Nu un tad kad nesaprot, tad nekas cits neatliek kaa atmest Paavila vaardus, sak vinjsh jau tik vieteejos baabieshus pie vietas noliek, nekas cits neatliek kaa Sv. Garu pasludinaat par nesaprotamu shljupsteetaaju, kuru nu neviens nevar saprast, ko shis uzrakstiijis, taapeec vajag tulku... Zinaam mees shito Garu! Netici Rakstiem tici savaam sajuutaam!

Un neaizmirsiisim, ka tas biji tu, kas staastiija, ka Velns Dieva Vaardu izmanto kaa ieroci... taapeec taa teikt, beegsim no Dieva Vaarda, klausiisim "pravieshus"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 26076