atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nedrīkst pieļaut, ka sieva valda pār vīru. Melns uz balta.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.05.11 23:12:16
1 Timotejam 2nod. 11-15 pants
11 Sieva lai klusībā mācās visā padevībā;
12 taču mācīt es sievai nepieļauju , nedz valdīt pār vīru , bet viņai jāturas klusībā.
13 Jo Ādams ir pirmais radīts, pēc tam Ieva.
14 Un Ādams netika pievilts, bet sieva tika pievilta un krita pārkāpumā;
15 taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:53:08
Tiiklveida struktuuras vienmeer ir stabilaakas/efektiivaakas nekaa pirmaiidveida, tas tak elementaari.

Tiiklveida strukturuas ir efektiivas taapeec, ka individuaalaa tiikla nodes liimenii ir ljoti strikta uzdevumu sadale un komunikaaciju protokoli ir ljoti strikti un formalizeeti! Tu to principaa nevari implementeet gjimenee, ja vien neesi kaut kaads militaarists un visi tavaa gjimenee nav kaut kaadi zaldaati!
Merlins
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:53:45
Aivars Lapšāns

Interesants piegājiens Tev, Aivar Lapšān. Kaut kur iepriekš Tu rakstīji, ka apokaliptiskais zvērs ir arī nepilnīga Bībeles pieņemšana vai tamlīdzīgi, bet šai lietā Tev praktiski apsvērumi Bībelei priekšā. Ne jau Runa ir par sieviešu spēju vai nespēju kaut ko izdarīt, bet par to, kā Tu apejies ar Rakstiem. Nav iespējams pamatot sieviešu ordināciju, neatzīstot zināmas Rakstu vietas par nepareizām, novecojušām, tādām, kas varbūt atspoguļoja apustuļu laikmeta sabiedrības tradīcijas, bet ne šodienas īstenību. Ne jau no sievietēm kāds posts ceļas, bet no tādas apiešanās ar Rakstiem. Jo uz mata to pašu metodi lieto, lai pamatotu homoseksuālisma pieņemšanu un viena dzimuma cilvēku laulāšanu - Pāvils, redz, nezināja tik daudz par ģenētiku kā mēs šodien, viņš bija sava laika aizspriedumu varā. Iedomāsimies - vīri aiziet karā. Vai tad sievas nevar savā starpā precēties, ja labi saprot visas kopošanās detaļas un vēl labāk par vīriem zina īstās vietas un paņēmienus, kā sievieti aplaimot? Vienubrīd Tev Bībele priekšā un pakaļā, citubrīd pie vienas kājas. Neesmu stiprs svešvārdos, bet vai tādu izturēšanos nesauc par oportūnismu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:22:07
???? nesapratu.

Nu otraadi... prosto taa... skaidroju!

Tu izvelc kaadas sievietes, kuras juutaas labi un laimiigas bez viriieshiem vai tradicionaalaa gjimenes uzbuuves, un to izmanto kaa argumentu, ka Raksti ir garaam!

Tas ir nepareizi... Jo Rakstos vispaar un konkreeti par sievieshu/viirieshu attieciibu modeli, paarsvaraa ir "generaalais gadiijums"... Netiek apluukoti iipashie spec gadiijumi un novirzes no shitaa...
Arii Rakstos ir gadiijumi, kad tas tiek apiets un te sieviete njem rokaa vadiibu, te tiek pieljauts un piedots galjas eeshana nenolaizhot asinis... nu taa!
Kotnexts jau svariigs!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:33:53
Mulders, arī Merlins
Tas ir nepareizi... Jo Rakstos vispaar un konkreeti par sievieshu/viirieshu attieciibu modeli, paarsvaraa ir "generaalais gadiijums"... Netiek apluukoti iipashie spec gadiijumi un novirzes no shitaa...

Vai mācītāju iztrūkums šodien un tagad Latvijā nav šāda ārkārtas situācija, un sieviešu kalpošanu nevar pielīdzināt Jēzus atļaujai mācekļiem plūkt vārpas sabatā? Vai mācītāju sieviešu darītais nav kaut kā pielīdzināms Jēzus veiktajām dziedināšanām sabatā?

Jautāju, jo nezinu.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.05.12 13:40:36
Ctulhu
A prieksj kam tad speciaali izdaliit `generaalo gadiijumu`? Tad vienkaarsjaak ira izstraadaat vispaareejus situaaciju veerteesanas algoritmus /kriteerijus un tos arii lietot.

Fizikā u.c. nozarēs mums arī arī nav nekādas vispārējās kopējās teorijas un praksē it labi iztiekam ar speciālgadījumiem, kuri ir derīgi tuvu 100% situācijās.
Tas pats ar jebkuriem noteikumiem. Tiem ir jāapmierina vairākums situāciju un iespējamību, bet retie izņēmumi jāatstāj uz īpašu izšķiršanu.
Bet vispār ir mums arī absolūti univērsālais noteikums, formulēts 2 reizes:
1.bauslis: Es esmu Dievs, tavs Kungs, tev nebūs citus dievus turēt manā priekšā.
Jāņa 13:34 Jaunu bausli Es jums dodu, ka jūs cits citu mīlat, kā Es jūs esmu mīlējis, lai arī jūs tāpat cits citu mīlētu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:44:50
Tad vienkaarsjaak ira izstraadaat vispaareejus situaaciju veerteesanas algoritmus /kriteerijus un tos arii lietot.

Tas tai gadiijumaa, ja tu esi visvarens un visszinoshs
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:46:56
Maartinjsh, taa tas buutu ja tieshaam nebuutu kas maaca... Man ir aizdomas, ka shobriid tas nav tas gadiijums, bet arii es nezinu! Tavu scenaariju es iedomaajos driizaak tieshaam kara laikaa... kad viirieshi ir uz frontes liinijas (ij kaapeec ne sievietes? kur te vienliidziiba?)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:47:36
Ctulhu, baidos, ka shii elite ir vieniigaa kas shim apgalvojumam arii tic
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:49:58
Ctulhu, tu taads jociigs... no vienas puses sludini, ka nedriixt buut kungi, no otras puses visu laiku centies par kungu iebiidiities, vai iebiidiit par kungiem tos, kuri tavupraat ir taa veerti (intelektuaalaa elite)... prosto tu taapat meegjini Dievu aizstaat ar kaut kaadu cilveeku veidojumu, kuriem tad buus exkluziivas tiesiibas izlemt, kursh ko dara, kaa dara kuru sterilizee, kuru nee...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:53:11
Mulders
Demokraatijas laasts... Ja leemumus pienjem kopiigi, tad atbildiigs nav neviens... jo atbildiibu nevar sadaliit!
Kas ģimenē ir "atbildība"? Noteikt, kuram jājūtas vainīgam un jāsaņem sods?
Piem, nolēmām paņemt kredītu, iegāzāmies bedrē, un tagad jāizlemj, kurš vainīgs, vai kā?

Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.05.12 13:54:27
Mulders
Maartinjsh, taa tas buutu ja tieshaam nebuutu kas maaca... Man ir aizdomas, ka shobriid tas nav tas gadiijums, bet arii es nezinu! Tavu scenaariju es iedomaajos driizaak tieshaam kara laikaa...

Vai Jēzus mācekļi būtu nomiruši, ja pagaidītu nepilnu dienu līdz sabata beigām?
Vai Jēzus nevarēja dziedināt nākamā dienā?
Vai Viņs nebija (nav) pietiekami varens, lai iepriekš pirms sabata prognozētu šīs situācijas un rīkotos tā, lai sabats tiktu ievērots?

Par kara laikiem. Vai vienmēr ir jānotiek vissliktākajam, lai cilvēki kaut ko saprastu? Vai tagad jau nav pietiekami grūtību?

kad viirieshi ir uz frontes liinijas (ij kaapeec ne sievietes? kur te vienliidziiba?)

Katram savs. Gribētu piedzīvot dzemdību grūtības un sāpes?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:58:24
http://meitenem.lv/nata/blog/vai-tiesam-dzemdet-ir-sapigi.html
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 13:58:56
Veči...ta ko jūs te cepaties...ja ģimenē valda mīlestība un savstarpēja cieņa, tad vis ir OK. Dieva ieteikums, ka ģimenes galva ir vīrietis, ir saprātīgs...pēc tā ir jātiecas neaizmirstot visu pārējo(cieņu , mīlestību, atbildību, utt)
9K116
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:02:02
Mulders
Tavu scenaariju es iedomaajos driizaak tieshaam kara laikaa... kad viirieshi ir uz frontes liinijas (ij kaapeec ne sievietes? kur te vienliidziiba?)
Vienkārši kā mājas stūris. Sievietes tiek `saudzētas` populācijas atražošanas nolūkos...
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:02:54
Ctulhu Tev darbā nav priekšnieka?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:04:00
EziitisMiglaa... tagad domaaju! Varbuut ne krediita sakaraa... bet kaut kaa liidziigi.
Driizaak tas taa, ja salaizh ko tuutaa, kuram jaazuznjemaas "sitiens". Teixim, ja njem krediitu abi, tad kursh faktiski ir tas, kas maxaa... kura vaards ir ierakstiits papiiros. Kuram galva ripo, ja kas notiek!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:06:24
Katram savs. Gribētu piedzīvot dzemdību grūtības un sāpes?

Luuuk... te arii ir tas prikols... Bet kaapeec shajaas lietaas mees esam konsekventi - karo viirieshi, dzemdee sievietes. Bet kad lieta nonaak liidz kaadaam mazaak "extreemaam" izpausmeem, tad peekshnji ir pofig ko kursh dara. Ij ja njem taa strikti... tad maaciitaaja darbs iisteniibaa ir iistenais kara lauks... Protams es nezinu maaciitaaja darba aizkulises un izaicinaajumus, bet kas es taads lai striideetos ar Paavilu, ja vinjsh dod taadu generaalu noraadi par biiskapiem un sievietes lomu maaciibu jautaajumos.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:07:00
Ctulhu Bet tas tikai norāda cik labs ir tavs priekšnieks
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:08:59
Ctulhu, iisteniibaa es uzskatu ka taa tam vajadzeetu buut... ja ir bada laiks, tad nevis mirst abi, bet mirst viens un dara lai otrs izdziivotu ilgaak. Jemot veeraa, ka primaarais gjimenee buus beerni... tad logjiski visas kotletes iet beerniem, ja veel paliek paari - tad maatei, lai vinja ilgaak izdziivotu ilgaak nodotu zinaashanas un aizsardziibu beerniem... un peedeejais kaa fiziski stipraakais - viirietis... Vinjsh tad arii mirst pirmais badaa... tad sieviete un tad beerni! Un shai gadiijumaa viirietis ir galva...

Buut apr "vadiitaaju" ne vienmeer noziimee tikai privileegjijas, tas noziimee arii uznjemt sitienu... Un grozies kaa gribi, bet by-design viirietis ir dizaineets taa, ka tieshi sitienus tur stipraak un pretii var stipraak sist, taadeejaadi vinjsh ir defaultais choice kad runa iet tieshi par aizsardziibu/uzbrukumu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 14:10:31
Ctulhu, a uztver to kaa armijas testu...
Lai paarbaudiitu zaldaata lojaltiaati, vinjam iedod stulbu vai pretruniigu paveeli un skataas, kaa to izpilda. Ja izpilda... deriigs dienestam un var vinjam uzticeet biistamus uzdevumuis, ja saak baigi gudro meetaat un ar "maaxlu" nodarboties, taads ir potenciaals risks kaujas situaacijaa, ka shis saaks apshaubiit paveeles un uz savu galvu riikoties!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 25307