atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nedrīkst pieļaut, ka sieva valda pār vīru. Melns uz balta.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.05.11 23:12:16
1 Timotejam 2nod. 11-15 pants
11 Sieva lai klusībā mācās visā padevībā;
12 taču mācīt es sievai nepieļauju , nedz valdīt pār vīru , bet viņai jāturas klusībā.
13 Jo Ādams ir pirmais radīts, pēc tam Ieva.
14 Un Ādams netika pievilts, bet sieva tika pievilta un krita pārkāpumā;
15 taču viņa tiks izglābta, dzemdējot bērnus, ja tā paliks ticībā un mīlestībā un svētā dzīvē ar savaldību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:27:57
Mulders JHVH latviski - Kas ir ? Pirmo reizi dzirdu - ka radītājs ? Kā Tu iegūsti JHVH tulkojot radītājs vari izskaidrot savu viedokli ?

Tik daudz ljurini un pat nezini ko ljurini!

Tas saucaas Ebreju Valoda

YHWH ir vaarda "Buut" forma, tikai LV valodaa shii specifiskaa "ilgstosahaas tagades pirmaas personas" forma neir... Latviski iztulkots tas noziimeetu burtiski "Tas kursh liek buut", jeb iisaak sakot - "Radiitaajs"

Un ebreju kontextaa "objekta vaards ir abcd" noziimee ko vairaak kaa "kljichku", tas noziimee atklaat objekta buutiibu, nevis tikai nosaukumu, bet atklaat kaut ko par vinja essenci!

Taapeec arii Exodus 3:14 slavenajaa "Es esmu kas es Esmu" tur arii ir shis tetragramatons tik citaa lociijumaa...

Taapeec sakot "Dieva vaards ir YHWH" tu nepasaki neko vairaak kaa to, ka Dievs ir Radiitaajs! To arii Raksti atklaaj, ka TIKAI Radiitaajs ir Dievs... visi paareejie "dievi", kas nav Radiitaajs, nav nedz Dievs nedz kas noziimiigs... veel vairaak, kaut kur Jeremija saka, ka pasaules beigaas, visi dievi, kas nav Radiitaajs tiks izniicinaati!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:29:08
Onufrijs Galva ir tas, kurš nosakā kā turpmāk dzīvosim - un izdod pavēles - kā armijā. Vadītājs pavēl - un izpilda abi. Svētā pavēle - kura ir jāizpilda - lai kuģis neiebrauktu tuksnesī
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:30:43
Onufrijs, arii laacis VAR braukt ar moci, tak vienalga shamos uz celja nelaizh!

No "Var" neizriet "Jaabuut"...

No taa ka dazhreiz VAR nogalinaat cilveeku bez kriminaalaam sekaam, nenoziimee, ka tas jaapadara par normu!
danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:31:52
OnufrijsKāpēc tu domā ka vīrs vairs nav ģimenes galva ja nestrada algotu darbu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:33:26
Onu, danars pareizi saka!

Piemeeram Deputaati un Valdiiba vispaar PV nerazho, bet tikai "parazitee" uz tautas reekjian, tomeer formaali vinji ir tautas priekshstaavji un leemumpienjeemeeji un leemumizpipdes enforceri!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:35:32
Onu, sievietes un viiriesha loma muusdienaas vienaadojas taapeec, ka viirieshi ir "automatizeejushi" dziivi, taa kaa sievietes tagad arii var enforceet savas ambiicijas, jo viirieshi prieksh vinjaam ir izlauzushi tais klintiis ejas!

Man patiik shitaads saliidzinaajums - Viirietis celj, bet Sieviet saglabaa! Un cik bezjeedziigs ir traktors uz lauka bez arkla, tik bezjeedziigs ir arkls, kas lauka malaa staav nekustiigs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:37:04
No "Nav jābūt" neizriet, ka tā nav, nenotiek un ka vispār tā nedrīkst...

Redz... vispaareejos "normaalos" apstaakljos cilveeku nogalinaat nedriixt! Shii driixteeshana paraadas tur, kur vispaareejaa situaacija ir pakaljaa...

Tieshi tas pats ar viirieshu un sievieshu lomaam by-design. Normaalaa situaacijaa viss pats par sevi buutu normaali... tachu, tad kad mees dziivojam sachakareetaa pasaulee, tad arii taa teikt - nenormaalaa situaacijaa jebkura reakcija ir normaala!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:37:43
Mulders Taapeec sakot "Dieva vaards ir YHWH" tu nepasaki neko vairaak kaa to, ka Dievs ir Radiitaajs!

Nu varbūt es pasaku ka konkrēti Dievs JHVH nevis Dievs Rā vai Ro.

Nu manā realitātē - JHVH ir vārds tam, kas deva Mozum baušļus. Lai aprakstītu to kas deva baušļus ar vārdu - ir neobjektīvi - bet tomēr lai būtu skaidrs par ko iet runa - ir vajadzīgs apzīmējums.
Protams - tas kurš deva baušļus - ir reizē arī radītajs, bet ne tikai
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:38:22
par kuriem tu tagad runā? Par Šķēles kungu, vai par Kalvīti? Tiešām domā ka viņi neražo PVN, un ka to nedara NEVIENS no valdības???

Deputaata vai Ministra amats nerazho PV! Tas ka vinji "briivajaa laikaa" razho PV savaa mazdaarzinjaa... tas nav saistiits ar to, ka vinji ir "galvas".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:44:23
Nu varbūt es pasaku ka konkrēti Dievs JHVH nevis Dievs Rā vai Ro.


A ko Ra vai RO ir Radiitaajs? Vai tu tieshaam tici, ka pasaulee ir veel kaads Dievs bez Raditiaaja?

Ar to arii pietiek... ar vaardu "Radiitaajs" tiek identificeets tieshi viens konkreets Dievs, tas kursh Radiijis visu pasauli - redzamo un neredzamo... Jaa Ebreju valodaa vinju sauc YHWH, tak nafig tev jaarunaa Ebrejiski, ja vari runaat Latviski, un pateikt tieshi to pashu!? Jeb tev ir vesels leerums "Radiitaaju" zinaams?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:45:03
ej, nu ej.... tjipa - no 8 līdz 16 esmu Galva, a no 16 līdz 23 - vibrātors?

Uhu!
danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:47:53
Šķiet, te katram sava izpratne kas ir Galva
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:51:00
Onu, to ka taa "jaunaa baaze" nedarbojas, to tak var redzeet ar neapbrunjotu aci. Ja neredzi, nevaru paliidzeet! Bet to kaa tie pashi sievishkji kauc un iid (un pie psihologiem iet) tad kad Vechi pienjem sho jociigo sievishkju speeles noteikumus, to tak var redzeet. Prosto viirieshi savaa dabiigajaa gariigumaa un cilveekmiilestiibaa dazhreiz tieshaam uznjemaas papildus saistiibas, ko sievietes grib uzkraameet... tachu tad kad to shaha galdinju apgriezh konsekventi otraadi... Tad taa bidle taam pasaham feministeem nu nemaz nepatiiK!

Tas izpauzhas apmeram taa, ka viiriec beidzot sapratis, ka vinjam arii ir "tiesiibas" tam sievishkjim taa arii pasaka - "Nu ja tu taada gudra, tad arii organizee savu dziivi, es eju pie kaadas smukas dumjas blondiines"
Un kas notiek... feministe paliek ar saaam ambiicijaam un neskuutajaam kaajaam... faktiski pie sasistas siles. Naakas sublimeeties varaskaaree un godkaaree... a labumus, kas naak no viiriesha PV bauda feministpraat necieniiga diivaankuciite!

Es te paarspiileeju, tak... taa teikt... IISTENIIBAA feministiskaa pasaulee viirietim dziivot vieglaak... Traktorus no graavja vilks aaraa sievietes pashas! A vechiemv airaak laika paliks alinja suukshanai un futbola speeleem! Tik man ir aizdomas, ka tad, kad feministes ar savaam zajavaam gaaja ielaas, vinjas ar "sievieshu tiesiibaam" pastarpinaati domaaja "viirieshu pienaakumus"... Un nesaprata, ka prasiiba peec papildus tiesiibaam implicee kaadam papildus pienaakumus, tachu kaameer vareeji paardot sho staastu viirietim, vareeji speeleet... tachu tagad, kad izaugusi jaunaa viirieshu paaudze, kuriem po fenji tie pienaakumi, gaisaa paliek tukshums... un tas tukshums iegriezh sievieteem...
danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 11:55:25
OnufrijsStiprākais
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:02:09
Mulders Jeb tev ir vesels leerums "Radiitaaju" zinaams?

Man ir zināmas vairākas realitātes, kurās ir lērums Radītāju un Dievi ka mudž ! Protams manā realitātē - tās realitātes ir iluzoras ! Bet fakts ir tāds - ka eksistē iluzorā formā ! - varbūt precīzāk - rēgojas !

danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:25:11
OnufrijsNu Galva ir tas kurs pieņem lemumus un ne tikai līdz pl.16,bet visa parējā laikā arī.Un tas,ka Galvai nav darba,tas nenozīmē ka viņš vairs nav Galva,jo tad sanaktu tā,ja sieviete nedzemdē bērnu viņa nav sieviete.Kāpēc tu gribi definīciju par Galvu,lai ieliktu rāmjos,lai noteiktu tas galvas uzdevums,tas kakla,Ja esi pamanijis,tad galva cilvekam darbojas kopa ar kaklu.Ar kaklu vien nevar domat,tapat kā bez kakla nevar pakustinat galvu.Dievs ir tadu ģimenes modeli ieviesis...Viņam ir jautā.
Un par veču nevajadzēšanu...sirdī tu nevienai sievietei-vientuļai mamiņai nevari ielīst.Protams var audzinat bērnus,protams var dzīvot...bet Dievs ir teicis,ka cilvekam nav labi but vienam.Tatad Dievs zin labak.Kapec tu doma ka tiek kadam kas uzspiests,vienkarsi ja Dievs to ir teicis,tad tas ir labakais ģimenes modelis,lai cilvekam vieglak,nevis lai likums butu izpildīts.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:32:19
Tam , kuram ir ģimene , tas var spriest par šīm lietām konsekventāk.
Arī par sieviešu kalpošanu. Sievietes , kuras kalpo LELBā ir ļoti labas. Tas ir apsurds , ja nav vīriešu - mācītāju , sieviete nedrīkst būt par mācītāju , sludinātāju utt.. , jo vecās derības priesterība ar visu upuri ir izgaisusi. Tagad priesterība ir - sludināt. To var darīt tie , kuri ir sagatavoti. Kurus draudze uzskata par labu esam. Šķīsts - nešķīsts ir otršķirīgas lietas. Iedomāsimies - vīri aiziet karā. Vai tad sievas nevar savā baznīcā , ja labi saprot visas kalpošānas detaļas turpināt Dievkalpojumus? Protams , ka var. Tāpēc jau ir bijis vakums despotiju laikos , ka nav kas pasludina Dieva vēsti. Nav tālu jāmeklē - komunistu laiki. Viens mācītājs uz pus rajonu...
Jādomā globāli. Nedrīkst māsas noniecināt . Lai viņas kalpo , līdz vairāk klāt pienāks vīri - mācītāji. Kaut gan , līdz Jēzus nākšanai ir atlicis maz laika. Tāpēc katra mācītāja ie zelta vērta, jo viņas strādā ar lielu atdevi.
Tas ir nožēlojami, kad saka - homoseksuli mācītāji un sievietes mācītājas. Padomājiet labi - jūs vajājājat Jēzu. Mācītājas kalpo Jēzum , bet homoseksuālisti - sātanam. Vai tiešām šī atšķirība nav saredzama....?
danar
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:36:10
CtulhuKāpēc kas ir jāpārvar,vai varbūt uzskati,ka cits ģimenes modelis,piemeram-sieva+sieva vai vīrs+virs un adopteti berni butu tas labakais.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:49:47
Leemumus pienjem kopiigi.

Demokraatijas laasts... Ja leemumus pienjem kopiigi, tad atbildiigs nav neviens... jo atbildiibu nevar sadaliit!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.12 12:51:59
Onu, nepareizi... Tu atkal generaalu statistiku par kjiinieshu skaitu saac attiecinaat uz indiviidiem!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 26097