atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem jehovas liecinieki
undine
Iesūtīts: 2009.05.06 21:39:54
cienijamie/godatie! mekleju jehovas lieciniekus interviju veiksanai par gimenes temu. padodiet, ludzu, zinu, ja kadam ir pazistams kads un ir vina kontakti (e-pasts, talrunis utt.), paldies jau ieprieks, undine miers
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.06 01:41:11
magnum, ko lai ar Tevi diskutē? Tu esi pats gudrs un Tev jau ir atbildes uz viesim jautājumiem.
magnum
# Iesūtīts: 2009.12.06 13:05:02
Tā gluži nav Armilo, mani piemēram interesē ko nozīmē "kristīt"? Pats esmu kristīts katolis, bet nekādi nesaskatu atšķirību starp sevi un cilvēku kurš nav kristīts, vai kristīts kādā no citām konfesijām. Vai Dieva priekšā mēs ar kaut ko atšķirsimies? Ja nē, tad kādēļ šī tradīcija ieviesta un turpina pastāvēt? Reiz ar draudzeni piedalījāmies kāda puisēna kristībās, kā vēlāk uzzināju, ka puisēna vecākiem šī IZRĀDE maksāja 40Ls. Un kā ar tiem kuriem nav šo 40Ls, netikt debesīs vai? Muļķības! Lieta tāda, ka pat kristīti cilvēki veic briesmu lietas un šī izrāde jums neko negarantē un ne no kā nepasargā! Cilvēki pamostieties, tas vienkārši ir vēl viens produkts baznīcas šopingā - produkts tās plauktos ar garantiju līdz jūsu mūža beigām! Viss ir jūsu pašu rokās un nav vajadzīga baznīca, lai atrastu ceļu pie Dieva, vai lai atšķirtu labo no ļaunā! Tik atveriet savu sirdi un ieslēdziet jums Dieva dotās smadzenes! Varbūt es kļūdos, ja tā tad lūdzu apgaismojiet mani!
Vēl mani interesē vai baznīcai ir kāds reģistrs kurā būtu minēts cik daudz ļauno raganu tā ir iznīdējusi, vai to cik daudz vergu tai ir piederējis? Cik daudz zinātnieku tā ir spīdzinājusi? Cik ilgi tā turpinās slēpt to ka Jēzus ir izdomāts? Cik ilgi reliģijas kašķēsies savā starpā padarot šo lauciņu līdzīgu rasismam - katoļi, luterāņi, labie, sliktie un tam līdzīgi? Kāpēc baznīca aktīvi iestājas pret abortiem, pret prezervatīviem, bet nevar pat iepīkstēties par kājinieku mīnām, pret kuru izmantošanu iestājās princese Diāna? Tās ik gadu sakropļo tūkstošiem bērnu, atšķirībā no karavīriem kas ir apmācīti tikt ar tām galā! Priekš kam ir vajadzīga grēksūdze ja Dievs tāpat ir lietas kursā par visiem maniem grēkiem un to vai es tos patiešām nožēloju? Tas ir veids kā likt mums justies vainīgiem, vājiem un paklausīgiem to vīru priekšā kas nēsā baltu apkaklīti!
Baznīca ir banka zem cita nosaukuma! Cilvēki nokratiet no sevis šis reliģiskās važas un esiet tādi kādus jūs radījis Dievs - BRĪVI!
zobenbracka
# Iesūtīts: 2009.12.06 13:45:28
laikam nevienu nepazīstu vienreiz divas ievilkās pagalmā gribēja aprunāties,bet kad piesoliju suņus palaist ja nevāksies no kurienes nākušas-aizgāja uz neatgriešanos;D
zobenbracka
# Iesūtīts: 2009.12.06 13:58:19
bet lai tik nāk-īzdomājām audzēt vēl trešo(pirmo 2.atvase )ta varēs labi sagaidīt
Чудо Домовой NVK
# Iesūtīts: 2009.12.06 14:07:01
Olita
jaunieši ir Albertos!
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.06 14:25:44
magnum, paldies par Taviem jautājumiem. Tie ir katrs atsevišķas diskusijas vērts. Daudzi no taviem jautājumiem jau šeit forumā ir izdiskutēti. Meklētājā tos var sameklēt pēc atslēgas vārda. Ja mēs šeit uzsāksim sarunu, tad tā būs novirzīšanās no tēmas (par Jehovas lieciniekiem). Ja vecajās foruma diskusijās nerodi sev vajadzīgās atbildes, tad vari uzsākt jaunu tēmu. Iesaku vienā tēma uzdot tikai vienu jautājumu. Šīs tēmas sakarā varu tikai piebilst, ka Jehovas liecinieki noliedz Dieva trīsvienību, kas viņus padara par nekristiešiem un kristīgajai Baznīcai nepiederīgajiem. Ticība vienam Dievam trijās personās ir kristietības fundamentālā ticības apliecība, uz kuras stāv visa kristīgās Baznīcas mācība.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.06 14:52:39
Par trinitārisma pretrunām ar Rakstiem sk. piemēram te . Tas ir word dokuments.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.12.06 17:57:15
magnum
magnum
tik paarkoshljaati atgremoti tuukstoshreiz jautaajumi, ka pilniigi uzshkjebinaaja, it sevishkji tas par princesi Diaanu un kaajnieku miinaam.
dari vien labu, un paliec naivajaa ticiibaa ka ar saviem labajiem darbiem varen iepatiksies Dievam.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.06 19:44:41
magnum

man patīk tavs domu gājiens- tu tiešām varētu uzsākt jaunas tēmas, lai saņemtu atbildes uz tiem jautājumiem
jenocs
# Iesūtīts: 2009.12.06 20:46:18
Gnidrologs
kas ir zem zvaigzniiteem un kas ir spoki?
magnum
# Iesūtīts: 2009.12.07 10:25:13
jenoc!
1kārt, es esmu portālā ielogojies pavisam nesen, un es nezināju, ka šie jautājumi jau ir izdiskutēti. 2kārt, ja esi tik gudrs tad neesi tik slinks un atbildi uz tiem, jo neviens cilvēks reālajā dzīvē nav man spējis atbildēt.
magnum
# Iesūtīts: 2009.12.07 10:26:15
armilo
paldies par atbildēm !
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.07 10:53:12
JL esot uz reliģiku bāzi izveidots tirdzniecības - peļņas tīkls. neviens jau to skaļi neafišē, bet tā sauktajiem "lieciniekiem"tie bezmaksas žurnāliņi ir jānopērk un tad par velti jādāvina. nekas mīļie nav par velti... pilnīgi nekas. cik iesaistīto, tik pircēju - u.tt. peļņai vajadzētu būt iespaidīgai.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.07 12:10:20
jebkura [reliģiskā] kustība, kas aicina maksāt/ziedot, ir biznesa projekts. neviens jau to skaļi neafišē...
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.07 12:16:28
pich007
te ir atkal tāda lieta - neviena kustība vai organizācija nevar pastāvēt bez ienākumiem. droši vien nevaram bāzt vienā maisā tos, kas sevi radījuši, lai iekasētu naudiņu ar tiem, kuriem sava sūtība ir jārealizē un tam ir nepieciešami kādi līdzekļi.
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.07 12:33:47
S.R.(katole)

neviens jau nesaka, ka jehovieši sevi radījuši tikai, lai iekasētu naudiņu, līdz ar to teorētiski šiem neko nevar pārmest. protams, var diskutēt par metodēm...
kristiešiem jau no laika gala bija uzlikts "ziedot" vismaz desmito daļu no ienākumiem. tagad visi teiks, ka ziedojumi ir brīvprātīgi, bet vismaz agrākajos laikos to vajadzēja stingri ievērot. un ja jau šāda "ziedojumu pieprasīšana" ir jau no pašiem pirmssākumiem, tad kur ir garantija, ka arī kristīgā kustība nav sevi radījusi uz biznesa pamatiem?
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.07 12:43:55
pich007
ja runa iet par desmito tiesu, tad tas gan vairāk tāds jūdu pasākums. vismaz RKB nekur nenosaka stingru ziedojumu vākšanas un došanas kārtību. taisnības dēļ gan jāteic, nezinu, kā tas ir bijis vēsturiski, vai arī RKB tā kāja nav uz to slīdējusi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.07 13:03:53
Ctulhu, pat revolucionaari nekaadiigi nekvalificeesies kaa "biznesa projekts" ar meerkji peso taisiit Peso gan parasti ir kaa konsekvence tam, ka sagraabj varu... tak kaa bizness - jauna religjija tais laikos bij visai riskants pasaakums. Shodien gan... gribi naudu, taisi religjiju, jo shodien par "nepareizu ticiibu" lauvaam neizbaro!
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.07 13:08:26
Jošs Mulders lauvaam neizbaro!
Teiktu ka izbaro gan.Ja ne miesā tad garā .Ja garā tad arī miesā.
ziemasvilks
# Labojis ziemasvilks: 2009.12.07 13:22:41
magnum
lūdzu izlasi foruma lietotāju tiesības un pienākumus un saviem jautājumiem veido atsevišķas tēmas. Šai tēmā ir runa par jehovas lieciniekiem un neko citu.

pārējie - Jošs Mulders rainars Ctulhu Gnidrologs jenocs masiks [212.93.96.2] un citi
lūdzu neatbalstiet beztēmas rašanos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 25291