atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem jehovas liecinieki
undine
Iesūtīts: 2009.05.06 21:39:54
cienijamie/godatie! mekleju jehovas lieciniekus interviju veiksanai par gimenes temu. padodiet, ludzu, zinu, ja kadam ir pazistams kads un ir vina kontakti (e-pasts, talrunis utt.), paldies jau ieprieks, undine miers
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
normundo
# Iesūtīts: 2009.05.13 11:59:43
Jehovas liecinieki nedod intervijas neuzticamiem cilvekiem. Tev jānāk no viņu vidus, lai rakstītu par viņiem. Tā vismaz vakar izlasīju vienā grāmatā.
tigrans [81.198.239.2]
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:05:37
normundo ne obligāti jābūt no JL! bet tad jābūt cilvēkam, kurš varētu būt godprātīgs, kurā viņi redz savu interešu aizstāvi. Pavisam nesen ir iznākusi Nikandra Gilla grāmata latviski par JL, kuras autors bija iemantojis JL uzticību un baudīja to vairāk kā 10 gadus, jo rakstīja par viņu un Latvijas valsts attiecībām (nevis emocionāli, bet zinātniski).
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:16:17
Undiine, jau atbidleeju tev...

http://www.viss.lv/?p=109198

Tur ir adrese un telefons!

Ja vinji parakstiisies uz interviju, tad ljoti pat kontroleetaa videe... Es gan ieteiktu, tev sagatavot arii "nepatiikamos" jautaajumus, tos uz kuriem vinji negrib atbildeet vai atbild izvairiigi! Vinji ir SPECIAALI apmaaciiti paarliecinaat pat visai skeptiskus un pat zinoshus cilveekus... iipashi kristieshus, kas pashi ir taa... puskoka leeceeji!

Ir jaapaarzin vinju maaciiba, lai zinaatu pareizos jautaajumus uzdot! Vinji neafishee savas religjijas ljapusus!

Sheit dazhaadi fakti!

http://www.jehovahs-witness.net/jw/best-of

Iipashi paintereseejies par vinju politiku pret aizgaajeejiem, tb ex-jehovas lieciniekiem un kaa tur notiek ar gjimeneem!


Sheit vesels saits kas koncentreejas uz Jehovas Liecinieku izveiktajiem noziegumiem pret beerniem... beernu sexuaalaa izmantoshana etc.
http://www.silentlambs.com/

Tie nav atsevishkji gadiijumi... bet ljoti liela un gara veesture!
normundo
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:29:02
No grāmatas:
JL dibināti 1981.gadā ASV. Dibinātājs Č.T.Rassels.
Pēc EP 1996.g.atzinuma NR.6 "Par totalitāro sektu darbības ierobežojumu ES" JL:
- pārkāpj cilvēka brīvības un neatkarības tiesības;
- veido labvēlīgus apstākļus konst.iekārtas, valstiskuma, kultūras, sab.morāles un nac.mentalitātes graušanai un iznīcināšanai;
- kurina reliģisko naidu attiec.uz visām pārējām konfesijām, kā arī attiecībā uz visiem, kas neatzīst sektas ticības mācību;
- sagrauj ģimenes un radnieciskās attiecības;
- nelabvēlīgi ietekmē cilvēka fizisko un psihisko veselību.

Viena no prasībām ir atdot īpašumus, lai stiprinatu baznīcas ietekmi pasaulē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:30:51
Ctulhu, skuju vinji tevi pestiis... vinjiem tevi dabuut savu adeptu viduu un kaa jau visur - piedabuut leetu darbaspeeku, naudas avotu, jaunu adeptu ievilceeju!

Ja tev nav probleemas uz ko tevi pakjert, tad nepakjers... BTW vinji daudz labaak uz iesma uzdur kristieshus-puskoka leeceejus... Paarliecinaatu ateistu nepakjers!

A man peedeejaa laikaa neizdodas shos nokjert... 6dien burtiski pa paaris minuuteem izmainiijaamies... notinos uz centru, a shie peec laicinja bij piekaapushi. Sieva, protams, pateica... naakiet, kad viirs buus, shis parunaas... Tak vot neatnaaca..
Nu mosh sho 6dien... Tak nevar jau arii visu dienu maaja seedeet!

A uz ielas jau toch nesatiks, es uz ielas tikai paaris minuutes, kaameer no darba durviim liidz autinjam!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 12:31:51
normundo, tev gadskaitlji imo ir garaam!

Rassels nomira 1918 gadaa un Jehovas Liecinieki (Sargtoranja Organizaacija) iesaakums ir kaut kaadaa tur 18... gadaa... Pravda "Jehovas Liecinieki" imo vinji ir no stipri veelaak laika!

Viena no prasībām ir atdot īpašumus, lai stiprinatu baznīcas ietekmi pasaulē.

Iiisti nepiekriitu... laigan, noteikti kaut kur tas taa ir... Driizaak... vinji caur adeptu pilniigu padeviibu, dabon sho adeptu iipashumus lietoshanaa!

Jehovas Liecinieku juridiskais "Jumts" ir viena no bagaataakajaam Njujorakas firmaam "Sargtornis" "Watchtower", kuri nodarbojas ar izdevnieciibu un paarsvaraa ar nekustamajiem iipashumiem...

Ja labi paraks, tad var atrast shamo rokjeles arii daudzos citos biznesos... tur gan tad jaalien Amerikas regjistros!
normundo
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:34:06
Pēc viņu uzskatiem tikai 144k izdzīvos pēc Armagedona, bet tiakai ASV viņiem ir ap 2 milj.adeptu. Tad kāda jēga vervēt vēl, ja 90% jau no esošajue adeptiem neiekļaujas kritērijos?
normundo
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:35:04
Mulders

Var būt ir kāds mistake. Tiko no grāmatas pārrakstīju. Tur tieši tā arī bija rakstīts.
tigrans [81.198.239.2]
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:36:40
normundo viņiem laikam bija tāda viltīga mācība, ka tie 144tk dzīvos debesīs, pārējie JL tiks radīti no jauna un dzīvos uz Zemes!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.13 12:41:06
normundo, atkal garaam...

144k ir tie, kas buus pestiitie Debesu Kjeeninji un valdnieki... 144k fruktu, kas dziivos debesiis. Starp citu shejienes -Jona- ko liidziigu sludina. Paareejie dziivos uz Zemes (burtiski uz shiis planeetas). Tie 144k buus valdnieki paar tiem kas uz Zemes... tjipa kopaa ar Kristu valdiis. BTW Kristus jau ir otrrezi atnaacis 1914 gadaa, tik vot... neredzams, un neredzami valda paar neredzamo savu Valstiibu un kuru katru mirkli visas Poltiskaas un Religjiskaas organizaacijas nahrenizees...
Tie kas ir Jehovas Liecinieki, tiem ir CERIIBA (nevis apsoliijums) tikt cauri Armagedonam, nu un tad dziivot uz Zemes... Protams, pirms tam saskanjaa ar Ecehiela graamatas pravietojumu, visi piedaliisies peecarmagedona liikju aprakshanaa!

Jehovas Liecinieki ir viena unikaala religjija, kas tapat kaa daudzas citas nodarbojas ar "Praivetoshanu", tik vinju unikalitaate ir 100% pravietojumu caurkrishanas procents!

Taapat vinju Lidieris ir aprakts shkjiet Sietlas kapseetaa
http://www.freeminds.org/organization/russell/charles-t.-russell-gravesite-rosemont-united-cemetery.html

Shamais sludinaaja ka Gizas Piramiida ir Dieva plaans pasaules gala hronologjijai!

Peedeejais datums kad bij jaaiestaajas kapecam bij 1975 gads... shkjiet ka peec shitaa shie ir piebremzeejushi ar datumiem svaidiities, jo vairraakkkart tas caurkritis ir!

Nu un jaaa... Jehovas Liecinieki (taapat kaa Adventisti, kas ir common branch shai religjijai) netic peecnaaves dveeseles dziivei un Ellei! Kad miesa nomirst, nomirst arii dveeslee un cilveeks paarstaaj existeet (ja nu vieniigi uz kaada Dievishkja HDD) no kura atkal tiks no jauna radiits augshaamcelshanaa... Savukaart tie, kas iet uz elli, tos anihilees!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:44:07
Ctulhu, taa metamorfoze notiek momentaa, kad shis apjeedz, ka vinja runas programma neiet pa iestaadiitajaam sliedeem! Iipashi shie iigni paliek, kad liek vinjiem lasiit Rakstus un paarjautaa... vai tu tam tici! Oi kaa shie saak lociities no seerijas - nepareizi iztulkots, bet citaa vietaa teikts taa, bet shodien vispaar ir 3diena!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 12:44:48
Ctulhu, oi pac aceros, kad biju siiks tiinis... kaa gribeejaas lai taa Piramida buutu kaads UFO landing site prieksh Vimaniem u.c. fignjaam...
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.05.13 16:24:08
undine Es esmu pārliecināts, ka viņi noteikti piekritīs intervijai...jo arī tā skaitās sludināšana...a atskaites par nosludināto laiku ir jānodod katru mēnesi
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 16:46:15
undiine, veel interesanti buutu tev dabuut nointerveet kaadu ex-jehovas liecinieku... veel interesanti taadu, kas izmests, kas pats aizgaajis... nu lai buutu maximaali dazhaads skatiijums!
Svilpaste
# Labojis Svilpaste: 2009.05.13 17:22:48
Ierindas Jehovas liecinieks var piekrist intervijai tikai ar draudzes vecaju atļauju.
Un ne visās brošūriņās ir rakstīta patiesība par JL. (manta nav obligāti jāatdod un netiks glābti tikai 144 tūkstoši, bet daudz vairāk, tāpat par bērnu seksuālo izmantošanu- tas skaitās grēks, par ko bezierunām izslēdz no draudzes un izslēgšana viņiem ir nopietna).
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 09:36:06
Olita iespeejams, ka tu esi blakus krievu valstiibas zaalei... ir arii LV gan jauni gan veci!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.15 09:52:00
njā ta jau mēs katoļi, ta jau visi pārējie neskaitās jaunatne... bet pensionāri?!
daži fakti [87.110.172.72]
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:50:37
Par JL izglītību un nacionālo skaitlisko sastāvu (oficiāla samērā svaiga infa) - latvieši 30%, krievi - 56%, citas tautības - 14%. Izglītība: pamatskolas - 12%, vidusskolas - 26% proftehniskā vidusskolas - 35%, nepabeigta augstākā - 3%, augstākā - 12%. Dzimumu attiecība: vīrieši/sievietes - 30%/70%. JL kopskaits Latvijā 2006.g. - ap 4000.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:58:45
dazhi fakti, izskataas taa... normaali... nezashkaljivajet nekur!
magnum
# Iesūtīts: 2009.12.06 00:58:55
Gribu nopratināt tādu dziļi pārliecinātu jehovieti, kristieti, katoli un luterāni! man ir daudz jautājumu šiem cilvēkiem! es ticu dievam, bet neticu baznīcai kā arī sektām! šis novecojušās iekārtas kalpoja cilvēku maldināšanai, iebiedēšanai, kontrolēšanai, paverdzināšanai un SLAUKŠANAI! mana vienīgā reliģija ir darīt labu un es domāju, ka dievam ar to pietiek, bet tie, kas domā, ka kļūdos LAIPNI AICINĀTI uz diskusiju ar mani! Magnum!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 164 , pavisam kopa bijuši: 25699