atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jauna "Vecā" tēma?
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.06 13:04:39
Jūsu viedoklis par to, kas notika Afganistānā. Tiem kas nezin, divi LV kareivji gājuši bojā aktīvā kaujā! Vēl divi ievainoti!

Iekšlietu ministre emocionāli teica, ka misija jāizbeidz? Aizsardzības ministra viedoklis stipri pragmatiskāks - manuprāt...

Lūdzu izsakiet viedokļus.
To ka Karš pats par sevi ir idiotisms un debilitāte, tas skaidrs... jautājums ir kā tikt ārā no de-facto esošas ķezas!

Tā teikt - ko darīt? Kā dzīvot tālāk?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.06 14:03:28
Nu tad ljoti plasja, slepena aviacijas pielietosana.

Tad tas ostu pēc slepena genocīda!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.06 14:03:45
Onu, bet KLUSĀM... tā nevis BABAM bet puff...
moritz [159.148.1.251]
# Iesūtīts: 2009.05.06 14:11:14
cik noprotu, ienaakumi paarsniedz izdevumus... vairaak neko neteikshu...
9K116
# Iesūtīts: 2009.05.06 14:26:02
Onufrijs
Ja nopietni - bez formālām oficiālām versijām (kuras arī var būt gana patiesas vai pamatotas) - iemesls būs tas pats, kas krievijai lika tur līst pagājušā gadsimta 80 gados. Pierobežas teritoriju kontrole.
Pa lielām šaibām - jā, pēc tā ož, tikai - par KĀ pierobežām iet runa?
moritz [159.148.1.251]
# Iesūtīts: 2009.05.06 14:57:51
Onufrijs
aga, tante kamuflaazhas minisvaarkos
moritz [159.148.1.251]
# Iesūtīts: 2009.05.06 15:53:36
Onufrijs
bet mums jau tanku nav... tikai galja...
9K116
# Iesūtīts: 2009.05.06 15:58:59
Onufrijs
Ņemot vērā to, ka pēc talibu padzīšanas magoņu lauki ir sazēluši neredzētās platībās, teorijai par rentabilitāti zināms pamats varētu būt
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.05.06 16:03:38
Mulders
es savu likmi lieku uz mīlestību un labdarību, tb ja Afgāņu zemnieks sapratīs, ka šitie dod un neko pretīm neprasa, viņš drīzāk atdosies
mana senča drugāns dienēja "kaut kur tajā krajā" kur Afganistāna, katrā ziņā pie musulmaņiem.
nu tad viņš stāstīja gadījumu, kad pavasarī upes ūdeņos esot iekritis vietējais. Citi vitējie tikai noskatījušies, bet krievu karavīri (varbūt sardze) steigušies viņu glābt. Izlgābuši, atdevuši vietējiem, bet tie viņu iemetuši atpakaļ upē, jo tāda esot allaha griba, kurai nevajag pretoties. Tādi, lūk, zemnieki. Ko darīt, ja viņiem izpratne par mīlestību ir citāda un nav domāta indivīdam.
9K116
# Iesūtīts: 2009.05.06 16:07:49
Onufrijs
Nedomāju, ka kādas armijas daļas sīkbiznesu var uzskatīt par valsts mēroga militāri-ekonomisko stratēģiju.
Magoņu lauki tā kā būtu rotas līmeņa sīkbizniss?
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.05.11 10:12:26
Zinat, kad palasīju vienu tekstu par illuminatiem un masoniem, gribas šajā sakarā sacīt vienu - lai tie antikrista pēcpuses bučotāji iet ieskrieties un ne vienu pašu karavīru, ne vienu asins lāsi par viņu jauno kārtību

Un tas, ka Afganistānā audzē "zālīti" ir visiem zināms, ja nu tā labi gribētu, tad sen jau viss būtu nokārtots un tādai lielvalstij, kā ASV kopdarbā ar Eiropu nevajadzētu būt problēmām tikt galā ar narkobaroniem, kas spiež zemniekus audzēt marihuānu. Bet ja nu tas ir labs peļņas avots illuminatiem, tad tas noteikti jāpārņem savā kontrolē un to visefektīvāk izdarīt ir ar "miera uzturēšanas spēkiem", kas laiku pa laikam inscinē kādu arestu vai atrisinātu krimināllietu
bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.11 10:44:32
Lūdzu, nerunājiet par narkotikām, ja par tām neko nejēdzat.
1) Kaņepes audzē visur, pat pie mums siltumnīcā var izaudzēt Indijas kaņepi, tā kā Ingar nemuldi, bet aizbrauc uz Holandi un pajautā, kur viņi ņem to LEGĀLAI TIRDZNIECĪBAI
2) Magones, protams, tur audzē vairumā, taču vēl vairāk tās audzē citās valstīs, piemēram, Pakistānā, kur neviens karot nelien
3) es nezinu kara patieso iemeslu, kā es to varu zināt? Neesmu valdīšanām pietuvināta persona vai Sandis Jūs esat?
4) Ar varu no Latvijas tur nevienu nesūta...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 11:32:42
bitukas
Un kas tev liek domāt, ka tu viens kaut ko sajēdz un es vai Sandis jēdzam mazāk nekā tu?

Vai pie mums notiek marihuānas audzēšana tādos apmēros, kā Afganistānā? Un kāds te vispār sakars tam, ko tu rakstīji ar manis rakstīto???

Ar varu no Latvijas tur nevienu nesūta...

come on, tak atklājās, ka tiem, kuri ir iekš NBS nav nekādas teikšanas - kur priekšniecība sūta, tur vien jādodas. Ta tik valdība acis mālē tādiem naiviem cilvēciņiem, kā mēs. Kara pateisais iemesls ir tikai un vienīgi cīņa par varu, ietekmi un salkani runājot - par bagātībām. Nekā cita tur nav
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.05.11 12:02:31
Onufrijs

Un tev nešķiet smieklīgi tas, kas tiek paziņots oficiāli? ASV laikam vairs netiek galā ar pašu izaudzinātajiem aģentiem, kuri nu uzkāpuši uz noziedzības takas
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 12:14:00
Nu pričom tur raksts Vakara Ziņās? runa ir par visiem masu medijiem. Cenzūra nav tikai pagātnes rēgs, bet realitāte šodien. Ir vienkārši cilvēki, kuri grib lai tu domā tieši tā. Lai mēs ticētu labajiem onkuļiem vai no vienas vai otras puses (rietumiem vai austrumu kaimiņam) bet gluži kā otrajā pasaules karā Hitlers un Staļins bij uz vienu roku, komunisti brāļojās ar nacistiem, tāpat arī tagad - illuminatu izraisīts konflikts starp tautām (piemēram krieviem un latviešiem),lai sašķeltu sabiedrību, bet patiesībā tie augšējie kopā dzer tēju un apspriež pasaules pārvaldīšanas plānus.

Bet mums savas cerības jāliek uz Jēzu Kristu, kurš vienīgais spēj palīdzēt, nevis uz lielajiem labajiem onkuļiem
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 12:55:27
Onufrijs
Nu iesāki tu pareizi - Ģenerāļi dzer tēju un spēlē šahu, kur pārējie ir bandinieki, zirdziņi, laidņi, torņi un mūsdienās pat dāmas un karaļi.

Bet sastības ar pasaules pārvaldīšanu gan tur nekādas nav.

Pasaule jau tiek daļēji pārvaldīta.

ar nenormāli lieliem izdevumiem iegūt ne parāk dārgu produkciju

Nu pag pag, tev acīmredzot nav ne jausmas, kādas summas tur apgrozās
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.05.11 13:14:44
Onufrijs

Ar lielāko prieku uzklausīšu no tevis skaitļus - cik valdībām izmaksā armijas uzturēšana Afganistānā un cik valdības iegūst piķīti no Afganistānas narkotiku tirdzniecības! Cik saprotu no taviem vārdiem - TEV IR jausma par šiem konkrētajiem cipariem!

Un tev ir jausma? Viss, ko tu ar šo argumentu vari panākt labākajā gadījumā apgāzt mūsu abu argumentus uz tā pamata, ka mēs konkrēti nezinām cik no tām narkotikām var ieraut piķi, taču kas runā pret tavējo argumentu - vienmēr, kad runa ir par narkotikām, runa ir par galvu reibinošām naudas summām. Un neaprobežojas jau tik ar to vien - ir arī nelegāla ieroču tirdzniecība un citi ienākumu avoti
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 14:28:04
Onufrijs

Nu tad parēķini, atrodi internetā arhīvos vecās ziņas, kur atrasta narkotiku kontrobanda un cik tā tiek novērtēta.

Turklāt nav jau runa tikai par narkotikām - runa ir par pasaules kundzību un tāda Afganistāna ir tikai viens no atbalsta punktiem. Tā ir vieta, kuru legāli var militarizēt. Nu protams, ka viss nebūs tik acīmredzams un kā tad tu domāji? tie cilvēki ir tik gudri un viltīgi, kā tu pat iedomāties nevari? Domā es te murgoju? Piemērs jau ir bijusī PSRS un Hitlera "impērija" - kā tur specdienesti un aģitatori strādāja lai izplatītu melus
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 14:41:41
Onufrijs

Taču tie ir tikai tavi minējumi, jo patiesībā eev nav ne jausmas. Un es jau teicu - viens no vairākiem atbalsta punktiem. Atsevišķi no konteksta viena Afganistāna neko nedod, taču visas akcijas - militārās un cita veida visā pasaulē kopumā dod grandiozu efektu
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 15:07:24
Onufrijs

Nē, nu arguments -"tev nav ne jausmas" - spēcīgs pac par sevi...
Ciets un neapgāžams kā klints...


Bet ja tu nezini - kā tu vari spriest???

Nu un KĀDU tad efektu tās dod? Un KAM dod?

Tiem, kas grib valdīt, tiem tie atbalsta punkti dod efektu
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 17:30:34
Onufrijs
Es jau neko nesaku! Es nemaz tā nespriežu ārpus savām zināšanām...
Es tikai fanoju par to, ka dažs labs SPRIEŽ gan bez šīm pašām zināšanām, bet iebildes nepieņem, ibo oponentam protams arī nav šo zināšanu... ģeniāli...


Neesi dzirdējis ziņās kādās summās tiek novērtētas konfiscētās narkotikas?

bet es taču jautāju K Ā D U efektu dod?
Par to, KAM vajag - jau visnotaļ izsmeļoši atbildēji (tjipa - tiem kuriem vajag)...


Pārvaldītas teritorijas, kontrolējamas attiecīgās cilvēku masas, kontrolēti attiecīgi resursi - tas taču ir tik acīmredzami
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 25956