atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par šokolādi...
Sieviete
Iesūtīts: 2007.05.09 21:35:18
Tās dažas sievietes, kas te apgrozāties šajā forumā - ko darāt jūs, kad jums uznāk bēdīgs prāts?
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.05.09 21:36:37
Es sāku ēst šokolādi... un mēs zinām, kāds iespaids ir šokolādei uz svariem, vai ne? Visi gavēņa laika ieguvumi vējā!
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.05.09 21:44:18
Ja drusku bēdīgi- skatos romantiskas filmas, ja ļoti bēdīgi- dzeru drapes.
Grēciniece
# Iesūtīts: 2007.05.09 21:51:03
Domāju, ka mūsu te nemaz nav tik dažas

Kad man pa retam uznāk bēdīgs prāts - visbiežāk paraudu kādu brīdi Kunga priekšā, atzīstot savu vājumu, savu mazticību, savu nepaļaušanos uz Viņu (un par to vēl vairāk raudāt gribas), un tad ceļos un eju savās gaitās tālāk, darot ikdienišķos darbus. Jo nav jau laika tādai greznībai, kā nemitīgi palikt savās bēdās, - ir bērns jāaudzina, mājas darbi jādara, par maizes darbu jādomā, Baznīcā jākalpo utt. Darbs un būšana dzīvās attiecībās ar Viņu ir tas, kas palīdz man.
VB_dassyte [85.234.190.198]
# Iesūtīts: 2007.05.09 22:48:17
vajag aņukus palasīt... kamēr atrod kādu patiešam smieklīgu oma uzlabojas.... !!!
Reku viens tāds naivais:
Divi lāči rudenī šēž depresijā un skatās kā lapas krīt..
Viens lācis saka -Šo ziem gulēt nejiešu jo gribu redzēt kurš muļķis tās lapas nokrāso zaļas,un pielīmē atpakaļ...
skepse [194.126.98.132]
# Iesūtīts: 2007.05.10 16:01:59
skatoties, cik bēdīgs. vispār man neuznāk, bet, ja reizi dažos gados tā krietni uznāk, tad glābējs ir tikai Dievs.
Šajā sakarā smieklīgs gadījums, viendien bija apmācies, staigaju pa pilsētu, klausījos nostaļģisku mūziku un gribēju mazliet saldsērīgi paskumt- nu, ideja tāda ienāca prātā.. taču gandrīz smieklīgi kļuva, kad, tā ejot, ideja izslīdēja no prāta, un tā arī nenoskumu
skepse [194.126.98.132]
# Iesūtīts: 2007.05.10 16:05:51
bet jā, risinajums tam būtu praktisks, nekoncentrēties uz negatīvām lietām, bet lūkoties uz pasauli ar Kristus acīm, mīlestībā- pret citiem, pret valsti, pret sevi; valodu pamainīt- nolieguma formas aizvietot ar apstiprinājumu.. man tas dažu gadu laikā ar Dievpalīgu palīdzējis iemantot gaišu, ikdienišķu mieru, lai gan pirms tam skumjas bija mans parastais stāvoklis.
dassyte [85.234.191.78]
# Iesūtīts: 2007.05.10 20:42:31
skepse [194.126.98.132] to ko Tu raksti tas jau ir pats par sevi saprotams, ja esam kristieši un izpildāms vispirms pirms ēd šokolādi, skatās filmas...
...dažkārt vajag arī ko praktisku reālu... vispār es vēl atcerējos, ka labi ir kāds reāls mājas darbiņš, vai draugus iepriecināt aizsūtot ko jauku... vai satikt kādu draugu, kurš ir kā atbalsts...
viktorija
# Labojis viktorija: 2007.05.10 21:00:29
Sākumā parasti lūdzu Dievu man palīdzēt grūtajā brīdi, pēc tam- var aiziet uz sporta zāli vai tā kārtīgi "izberzt" mājas- pie reizes nomazgāsies visas bēdas
Bet pats labākais - pavadīt laiku ar savu mazo meitiņu, ar viņu visas bēdas ātri vien aizmirstas, vismaz uz labu brīdi
Sieviete
# Labojis Sieviete: 2007.05.10 22:27:59
Paldies, meitenes! Drapes man nevajag, un vispār esmu optimiste, bet kādreiz taču gadās kāda sirdssāpīte... pašas vaina... Jā, darbs palīdz, un grāmata siltā gultiņā... un kādu draudzeni vajag, ar ko tā po dušam izrunāties...
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.05.10 23:10:59
Sieviete, bet vai tas optimisti neskumst? un viņā nekad nav bēdas? Savs laiks priekam, savs laiks bēdām
Un starp citu vīriešiem taču arī uznāk bēdu un skumju brīži.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 165 , pavisam kopa bijuši: 36522