atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lūzeru reliģija? (tēma visiem)
incognito
Iesūtīts: 2009.03.11 09:13:55
Kā jums liekas - vai kristietība ir lūzeru reliģija? Ne tādā nozīmē, ka visi kristieši būtu lūzeri (mēs zinām, ka tā nav), bet tāpēc, ka kristietība slavina tādas vērtības kā nabadzība, pieticība, vājums, sevis žēlošana un nespēja uzņemties atbildību par savu dzīvi. Un noraida tādas vērtības kā spēju uzņemties atbildību, tai skaitā par savu dzīvi, pašpārliecinātību, spēku un tā tālāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.07 08:05:56
jenocs
Tikai stiprs cilveeks var piedod nepaartraukti visu muuzhu (...) Vaargulji nobiistaas,vinji driizaak dod pretii nevis pagriezh otru vaigu,jo vinji netic,ka Taisnais Tiesnesis Dievs ir un ,ka Vinjsh iztiesaas visu taisniigi

Nu redzi, tas ir tieši tas, par ko es runāju. Kristieši uzskata par pareizu "pagriezt otru vaigu", jo tad atriebšana pāries pie mīļā Dieviņa. Un Dieviņš jau nu močīs kristiešu ienaidniekus krietni nopietnāk, nekā kristieši būtu spējīgi, izmantojot mūžīgo uguns jūru un tamlīdzīgus līdzekļus. Un šo domu gaitu kristieši sauc par piedošanu? Manuprāt, tas ir tāds lūzeru priekštats par piedošanu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.07 09:38:06
incognito, lūdzu neprojicē savus aplamos aizspriedumus par kristiešu uzskatiem uz pašiem kristiešiem... Vot šito ateistos apbrīnoju, nespēdami saprast kristiešu koncepcijas, viņi tās pārkrāso pēc sava ģīmja un līdzības un tad klūp kristiešiem virsū ar brēcieniemi "Pačemu bez šļapi"

Vienkārši sliktu liecību par ateistiem nodod, šādi taisot salmu cilvēciņus!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.07 09:46:59
incognito
Un Dieviņš jau nu močīs kristiešu ienaidniekus krietni nopietnāk, nekā kristieši būtu spējīgi, izmantojot mūžīgo uguns jūru un tamlīdzīgus līdzekļus. Un šo domu gaitu kristieši sauc par piedošanu? Manuprāt, tas ir tāds lūzeru priekštats par piedošanu.
labi cik saprotu postmodernisms uzvareejis un katrs vaardaa luuzeris saak likt savu izpratni.
mums ir jaapiedod,taa pat,kaa Kristus mums piedevis,un mums nevaid nekaada uguns juura,to tu spiitiigi laid garaam,ir piedots,nu bet ja tu to piedoshanu noraidi,tad neko tev tur paliidzeet nevar.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.07 09:48:50
Mulders
Tu, Mulderdžan, sev ierastā manierē saki "tu kļūdies", bet nepasaki kā tavuprāt ir pareizi. Ir protams ļoti iespējams, ka es esmu aizspriedumains, runājot par kristiešiem, tāpat kā kristieši ir aizspriedumaini, runājot par citiem. Tāpēc arī ir diskusijas, lai tādas lietas varētu noskaidrot.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.07 09:53:29
jenocs
Nu labi, mes varetu vienoties par vārda "lūzeris" izpratni vispirms. Manuprāt, tas ir tāds cilvēks, kas neuzņemas atbildību par savām rīcībām un to sekām, kas savās nelaimēs vaino citus, kam visticamāk ir zems pašnovērtējums un kā rezultāts - viņš ir pieglaimīgs augstākstāvošiem un augstprātīgs pret zemākiem.
Kā redzi, es to izprotu kā prāta stāvokli, nevis veiksmi vai neveiksmi., kas var gadīties jebkuram.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.07 10:03:17
incognito, nu es baidos, ka cilvēkam, kas putro piedošanu ar sodu būs grūti iestāstīt, ka piedošana ir soda noņemšana, bet sods ir naturālas sekas par ļaunumu! No tava texta izrietēja akurāt otrādi... ka labais vairojas, ja vairojas atriebība, bet ja tiek piedots, tad tas ir lielākais ļaunums, ko Dievs varētu pieļaut pasaulē!
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.07 18:04:19
Mulders
Tas nebija mans, bet Jenoca teksts.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.08 08:15:36
incognito
Raksti visaadaa daudzeejaadaa zinjaa maaca,ka cilveekam ir jaariikojas atbildiigi(ar dotajiem talantiem,ar mantu,attieciibaas ar citiem,jo katrai riiciibai ir muuzhiigas sekas),taapat raksti maaca atziities greekos,mainiit savu darbiibu no greeka uz taisniibu,atjaunoties savaa sirdspraataa(uznjemties atbildiibu),pashnoveerteejuma probleema arii vareetu buut tikai nenobriedusham kristietim-nekas nav noveerteets augstaak par Jeezus liigavu-draudzi(kristieshiem)-tieshi par vinkiem upuris,tieshi vinjus Dievs miil ar to pashu miilestiibu,ko Jeezu,Dievs pieshkjir veertiibu,nevis laupa.Jaa subordinaacijas ieveeroshana ir kristietiibas ieziime,bet vaards pieglaimiigs ar to intonaaciju,kaa tu to pasniedz gan tur neiederaas,respekts,cienja vareetu buut logjiskaak,un katram kristietim kaa reiz ir jaabuut pazemiigam pret zemaakiem,nevis augstpraatiigam,arii to var ljoti viegli pa pilnam atrast rakstos.Taa ka viss ok,es pienjemu tavu luuzera definiiciju un atziistu arii,ka ar kristietiibu tai nav nekaa kopiiga.(tas ir ar to kristietiibas ideaalo staavokli,praksee protams katrs kaut kur kluup un katram kaadas luuzerisma izpausmes var paraadities,kaut taa pati citu vainoshana,bet nekristiigaa videe veel jo vairaak,piemeeram saiemaa un MK tas vispaar ir pagalovnais konstantais staavoklis)
Mulders
protams,ka soda nonjemshana vairo zhelastiibu,bet ja piedoshana netiek pienjemta tad ir taa kaa ir un Atklaasmee ir pateikts,ko nokauto taisno dveeseles,kas atdusaas zem altaara luudz Taisno tiesnesi-kad atriebsi,un atbilde ir -pagaidiet peec kaada nolikta laika.Dievam pieder kaa pestiishana,taa atriebshana,abas.ne vinja atriebshana mazina zheelastiibu,ne pestiishana atriebshanu,ja pirmaa tiek noraidiita.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 26344