atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem forums harizmatiskās kustības kristiešiem
LittleWonder
Iesūtīts: 2009.01.29 14:49:47
Jauns forums kristiešiem.Izveidoju šo forumu lai pamudinātu arī harizmatiskos kristiešus uz diskusiju par dažādām tēmām. Laipni lūdzu
www.charismatic.lefora.com
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.29 16:27:10
Dona Eriksone
bus jāparakājas literatūrā
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.29 21:45:39
LittleWonder
Adventisti gan tic Jēzum Kristum kā glābējam.. un ir kārtīgi kristieši, tikai svin sabatu (sestdienu), nevis Kristus Augšāmcelšanās dienu (svētdienu), kā arī ievēro daudz un dažādus ēšanas noteikumus.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.30 16:01:28
palasīju šodien par tiem brāļiem adventistiem. Nu interesanti jau viņiem tā kustība iessākās Bet Jēzum jau viņi tic. Tāpat kā " hariki"
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.30 16:27:38
Olita
Pastāsti, kā tev gāja pie tiem brīvticīgajiem? Ciki bijāt? Ko labu darījāt?
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.31 16:45:39
Olita
Cik jūs tur bijāt? Vai pazini vēl kādu bez diviem saviem domu biedriem?
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.31 17:22:03
Olita Balss
Apraksts par šo tikšanos un Korāļa uzrunas ieraksts atrodams arī ticu.lv
Noklausījos runu un domāju, ka Valters atradis ineresantu nišu. Un, šķiet, ka visai brīvu. Eventuāli pat vajadzīgu kādiem cilvēkiem.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.31 18:31:07
vilks
Man mazāk interesētu Valtera paša teiktais, cik apmeklētāju komentāri.
Jā, ezotēriķu klubiņu, kas pasniedz atvieglotu kristietību garšvielu mērcē, laikam tiešām tik daudz vēl nav...
Lai nu Dievs dod, ka rezultāts ir uz labu, ne ļaunu...
Olita
Apmēram cik bijāt!
incognito
# Iesūtīts: 2009.01.31 18:38:10
Varbūt kāds varētu ievietot atsevišķu diskusu par brīvticību? Tā ir interesanta tēma, arī LELB kontekstā, jo Korāļa kungs cik saprotu ir bijis mācītājs.
Balss
# Labojis Balss: 2009.01.31 18:43:28
incognito
Tā būs īstā incognito tēma jaunajā forumā!
P.S. - izbijis mācītājs. Par smagiem morāli-ētiskiem pārkāpumiem izslēgts.
incognito
# Labojis incognito: 2009.01.31 18:46:00
Es noskatījos to filmu, Zeitgeist, ar kā pirmās, kristietībai veltītās daļas noskatīšanos viņi sākuši Rīgas draugu kopas dzīvi. Diezgan dīvaina izvēle, vedina domāt, ka Latvija iegūs jaunu konspiroloģistu biedrību.
Balss
# Labojis Balss: 2009.02.01 22:46:34
Olita
Nu, nezinu, kas tā par grupu, kurā viņš varētu būt kristietības fanāts.
Ja viņš uzdodas par mācītāju, tad viņam arī jānodibina pašam sava baznīca, kurā būt, jo nevienā esošajā viņš tāds vairs nav.
Un neceri, ka viņš tev sāks stāstīt par saviem pārkāpumiem patiesību. Ne jau par niekiem izslēdz...
Ka viņš māk smuki runāt un veikli mēļot, par to šaubu nav.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.01 23:05:17
Olita
Piedod, negribu šeit publiski uzskaitīt viņa grēkus. Tā kā tev mūsu Baznīca un tās vadība nav autoritāte (resp., tu neuzticies viņu lēmumam un pielīdzini to kādas politiskas vai saimnieciskas organizācijas rīcībai), tad tev nāksies pašai iziet cauri un piedzīvot, kad atvērsies acis, kārtējo vilšanos smuki runājošā, bet negodīgā cilvēkā.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.02 16:57:29
Olita
Tu acīmredzot runā par pasauli, nevis par Baznīcu, jo es, paldies Dievam, neesmu manījusi Baznīcā augstos amatos negodīgus cilvēkus.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.05 01:30:31
Balss
Mums neviena smadzenēs nav jālien. Pēc augļiem būs tos pazīt. Tik vienkārši!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.02.05 12:53:15
lūdzu neuzskatiet manis jaunizvedoto forumu par brīvticīgo saiešanas vietu. Es esmu par uzskatu brīvību, bet tai pat laikā es nefanoju par šo kustību. Nekāda biedrība vai kustība nevar aiztāt draudzi(baznīcu) ko iedibinājis Kristus.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 25456