atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Savas virtuālās mājas
S.R...
Iesūtīts: 2009.01.22 11:20:11
Man te tāda ideja radās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.01.23 08:25:30
incognito
3) Un visbeidzot ir iespējams dažādus pasaules uzskatus atzīstošs portāls, kurā ateisti, kristieši un citi dalītos ar labāko, kas viņem ir. Kritiski jāatzīst, ka tas prasītu ļoti augstu portāla veidotāju un dalībnieku kvalifikāciju un iespējams pasaule tam vēl nav gatava.

Lai ko tamlīdzīgu sasniegtu, kritiski svarīgi, lai nenotiktu svastarpēja salīdzināšanās un oponēšana. Lai lasītājs izvērtē pēc savas ticības vai neticības. Kristiešiem šis salīdzināšanas mērs protams būs Kristus.
9K116
# Iesūtīts: 2009.01.23 09:00:40
vilks
es gan drīzāk ieteiktu palikt pie diskusijas starp kristietību un sabiedrību
Redzi, vilks, es neredzu nekādu vajadzību ŠĀDAM NOLŪKAM dibināt jaunu portālu. Imho - šādu funkciju gana labi pilda šis, kur mēs te bazarējam.

Jēga dibināt jaunu vietni/forumu ir tikai tad, ja `VB grupējums` savā starpā vēlas brīvi pļāpāt par DAJEBKO, nebaidoties pārkāpt `vietnes` īpašnieku vērtību sistēmu ierobežojumus un nebaidoties tapt dzēstiem vai banotiem šādas pļāpāšanas dēļ.
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.01.23 09:15:56
Džamšuds

Jā jā galīg mūs nemīl
bet kā saka mana ome - Dievs mīl muļķīšus un tas jau pats svarīgākais
9K116
# Iesūtīts: 2009.01.23 09:21:50
Džamšuds
Un izejot no savas saprašanas - "VB grupējuma" pārstāvju jebkuras sarunas vai diskusijas tiek traktētas kā pļāpas par dajebko.
Būsim gan godīgi - savos 90% gadījumu tā tas arī ir (tas ir, ja pagaidām neņemam vērā mūžīgos Mulders vs. CtH vai Mulders vs. Ezītis Miglā dueļus).
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.23 09:39:02
9K116
vai incognito 3 priekšlikums tev patiktu labāk?

Trilobīte
he he, vilks labprāt piesakās ik palaikam tēlot Lielo Ļauno Moderatoru.. un vispār, mēs tak to varam darīt uz maiņām
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:09:44
Trilobīte
nu jā, var jau kādreiz arī kādu Bargo Kungu.. lai gan mums tak nebūs nekāds BDSM forums, vajag nosaukt kaut kā atbilstošāk.

Džamšuds
nu tad Tev arī jāpiesakās par LĻM
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.23 10:17:15
incognito
man ļoti patīk ideja nr.3. bet būsim reālisti - mēs nevaram nest to, ko pagaidām nevaram pat celt. (manuprāt)
mērķis nr.2 ir realizējams un tam atrastos vairāk domubiedru. bet arī tad tas nebūs nemaz tik viegli.
tātad projekts Nr.2 ar projekta nr. 3 iezīmēm perspektīvā.
kas mums ir?
1. ideja.2. domubiedru grupa.
kas ir nepieciešams?
1. konkretizēt mērķi un reālo darbību tā sasniegšanai.
2. izstrādāt rīcības plānu.
P.S. pateikšu atklāti, manuprāt šāda darbošanās nesīs labumu ne tikai sabiedrībaihe,he-varbūt, bet vispirmām kārtām beidzot disciplinēs mūs pašus, dos iespēju mūsu radošajam potenciālam izpausties pozitīvā formā.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:22:12
9K116
Būsim gan godīgi - savos 90% gadījumu tā tas arī ir (tas ir, ja pagaidām neņemam vērā mūžīgos Mulders vs. CtH vai Mulders vs. Ezītis Miglā dueļus).
Un būsim godīgi - kas tur slikts? Tevis minētie Mulders vs. CtH vai Mulders vs. Ezītis Miglā dueļi, būsim jau atkal godīgi, tāda pati tukšā pļāpāšana vien ir - vismaz nekādu būtisku rezultātu (kas pārsniegtu parastu mirstīgo pļāpāšanas rezultātus) līdz šim tur nevarēja manīt.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:25:00
Juventus
nu nevis tukša viņiem tā pļāpāšana, bet bezjēdzīga, jo viņi kaytrs maļ savu un neieklausās otrā, jo paši ir tik gudri, tik gudri, tik gudri....
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:25:58
Juventus
atļaušos atzīmēt, jebkuras lapas diskusiju sadaļa ir tikai neliela daļa no visas lapas. nebūt ne tā, kura nes visu info,ideju un mērķi tās tapšanai un eksistencei.
idritvaikociņ!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:31:39
sicilia
bezjēdzīga, jo viņi kaytrs maļ savu un neieklausās otrā
Šo jau es arī biju domājis.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:43:09
Trilobīte
nesaprotu, kādā sakarā šis jautājums..?
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.23 10:48:58
Trilobīte
Kāpēc zanudisms? Apvainojies par to, ka es ne visai smalkjūtīgi izteicos par šiem te reliģisko burtu dueļiem? Katram, protams, savs viedoklis, bet man šādas sarunas šķiet visai maz saturīgas, ko arī, kā liels zanuda, nekavējos pavēstīt pārējai pasaulei!
9K116
# Iesūtīts: 2009.01.23 11:02:11
Trilobīte
Godmanis -garām
Nu tas, ka Izja Gadmens ir garām, ir diezgan acīmredzams fakts
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.23 15:21:40
Mulders
ir ienākusies doma par savas lapas veidošanu - ideja kā māja! tātad ejam pie Gunta, aicinam viņu atdot mums VB ēē`(domēnu, vārdu, nu to figņu). tad ceļam gaisā mūsu gaismas pili, tikai nu jau jaunā, atjaunotā veidolā - kā ekumēnisku lapu, kurā katrs var iepazīties ar visu kristīgo konfesiju pamatnostādnēm, kopējo, atšķirīgo. veidojam veselīgu gaisotni diskusijām ar savādākdomājošiem. manuprāt, to pozitīvo ko VB grupiņa ir apguvusi šo gadu laikā jāceļ gaismā un jādalās ar citiem - tā teikt, lai redz, cik ļoti mēs viens otru mīlam tā būs kā liecība!
nu vot, un Tu būsi mūsu Vadonis. tev jāiesāk sarunas ar Gunti.
P.S. es šito iekopēšu pie attiecīgās diskusijas, lai nesanāk nepartēmu te runāt.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.23 15:29:57
Kundali
paldies. nauda nav galvenais. izdzīvosim!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.23 15:34:04
S.R...
nauda nav galvenais.
Galvenais ir naudas daudzums...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.01.23 18:52:19
Juventus
jaa, jaa, laime nav naudaa, laime ir liela naudaa
logopsihā Amēlija
# Iesūtīts: 2009.01.23 22:32:28
nespeju visu izlasit, bet es par
Princis Marvins-Briinums I
# Iesūtīts: 2009.01.23 22:46:35
varētu dibināt virtuālās baznīcas partiju, par tādu noteikti balsotu!!!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 25053