atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Autoritātes.
Olita
Iesūtīts: 2009.01.15 13:17:37
Kas ir autoritāte? Kas jums ir autoritātes? Vai Kristus var būt autoritāte?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 22:17:08
incognito, nepareizi!

Pamatojums vienmēr galu beigās atdurās iekš kaut kā, kas tiek pieņemts ticībā! Kā likums te ir divi varianti... vai nu tas ir "ES" vai tas ir "KĀDS CITS"
incognito
# Labojis incognito: 2009.01.15 22:51:26
Mulders
negribētos tam piekrist. Pēc viņu darbiem jums būs tos pazīt , ir teicis J.K. Autoritātes jāizvēlas, pētot viņu mācības konsekvences, kādu iespaidu tā atstā uz šīs mācības piekritējiem. Balstīties uz plikām emocijām jeb ticību nebūtu nopietni. Tā jau var sākt ticēt arī Pāvesta nemaldībai, ja galvenais ir ticēt citam, nevis sev.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.16 10:11:42
egribētos tam piekrist. Pēc viņu darbiem jums būs tos pazīt , ir teicis J.K. Autoritātes

Pareizi. Tikai šī pati Autoritāte ir aicinājusi arī sevi tieši pēc šī kritērija izvērtēt sakot - "Ja jūs neticat manu vārdu dēļ, ticiet vismaz manu darbu dēļ"!!!

Taču kā jau saku, galu beigās ir kāds kritērijs ar kuru tu salīdzini pēc kura vadoties tu izvērtē - tas ir labs vai slikts. Lūk un jautājums ir, no kurienes nāk šis kanoniskais collštoka kritērijs!
incognito
# Iesūtīts: 2009.01.16 13:27:23
Mulders
Tad jau nav jautājumu - tas vienmēr būs "ES". Jo pat ja liekas, ka tas ir Kāds Cits - uz jautājumu, kāpēc tā, atbilde būs - tāpēc, ka "ES" tā domāju.
Galu galos katrs pats ir atbildīgs par sevi.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.17 00:02:53
Olita
Vai nevar caur draugiem atrast viņa datora pieslēguma datus?
Policija to var... Varbūt tiešām pamēģini?
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.18 13:04:42
Vai Evolūcijs jau izglābts un ticis atpakaļ civilizācijā?.. Šodien pamanīju "draugos.lv" viņa komentāru vienā diskusijā, rakstītu šorīt!
Balss
# Labojis Balss: 2009.01.18 13:51:18
filologs [87.110.152.219]
Izlasi jau slēgtajā Pašmocības - tur Olita izstāsta, kā atradusi Evolūciju savā izdemolētajā mājā, kur šis panīcis bijis gatavs pierunāties doties atpakaļ pie Olitas, jo tai mājā esot bijusi slikta aura...
Nu ja, auksti, ēdamā nav, datora arī...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.01.18 14:06:34
Balss
un tagad Olita, uzupureedamaas cilveeces glaabshanas varda,a turpinaas dzirdiit un barot neatziito gjeeniju Evaluuciju liidz vinja naakamajam nikjim Rzhuu njimagu!
Balss
# Labojis Balss: 2009.01.18 14:35:04
Dona Eriksone
Tieši tā! Kā viņa, psiholoģiju studējošā, neredz cauri šim fruktam? Bet vairs jau netiek no viņa vaļā. Kad mēģina, tad šis nokrīt zemē, spārdās ar kājām un saka, ka darīs sev galu, nolecot no krēsla kā Sīpoliņa piedzīvojumos grāfs Mandarīns laikam.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.18 18:48:23
nu tak es jau iepriekš teicu - tam puisietim ar žagaru pa dupsi un strādāt fizisku darbu, ja reiz vecāki nav spējuši iemācīot, ka parazitēt nav labi
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.01.18 19:27:43
Olita
un kur tad originaalais domaatajs ir tagad? Atkal tavaa dziivoklii pie siltas teejas un maiziiteme un datora?
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.01.18 20:56:35
Olita
nu, uz Afriku es pat varetu vinjam piebiedroties
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.18 23:15:10
Olita
Nu ja, Āfrikā siltāk. Tikai turp nokļūšanai vajag moņi. Un ja nu reiz viņš būs tur nokļuvis, tad tu viņu no turienes tik viegli vairs neizglābsi, kad šis sapratīs, kur vēži ziemo...
Nez kāpēc gan Vidusjūra ir tik pilna ar noslīkušo afrikāņu līķiem, kas, riskējot ar dzīvību, vecās, pārlādētās tupelēs cenšas nokļūt sapņu zemā Eiropā? Aiz labas dzīves?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.19 10:29:34
Olita

Piedo, bet man liekas, ka šis cilvēks tevi izmanto un tu to pati pieļauj skumi

vilks
A kas vainas tēmai. Olita teica sākumā, ka šis cilvēks viāni nu pieņemsim daļēja autoritāte... viņa pie viņa mācās, viņš parazitē (mans apzīmējums) uz viņas rēķina... nu pretīm sniedzot savu mačību.
Kāda novirzīšanās, ja tiek apspriest konkrēts cilvēks, kura mēŗķis (tad jau laikam) ir būt par autoritāti
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.19 10:44:08
Olita

protams mēs nezinām kāds ir evalūcijs (vai viņam ir spējas vai nav spēju), bet tāda uzvedība - tjip aizbraukšu uz mežu un pierā`dīšu, normāliem cilvēkiem nav raksturīga. protams, tas ir no mana redzesloka un ja kādam patīk, ka cits viņu izmanto un vēl pašantažā, ja no tā avr gūt kaifu, a kāpēc ne? dzīvo vesela. tik nevajag pēc tam pa pasauli mekl`et ļautiņus, kas glābs lielu zīdaini
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.01.19 10:57:24
Olita

Piedo. tu protams vari visu norakstīt Uz Hakslija tipu napaleona vai Maksima... viss viens. Mana pirkešniece ir Haksklijs Tā teica Miķelsone, bet viņa jei bogu neiekuļas šādās štellēs
Mēs patiesi nezinām, kāda motivācija bija Evalūcijam, bet tas cilvēks (cik nu mēs zinām) atgādina tādu, kas nekad mūžā nestradā, bīda teorijas un parazitē uz cita rēķina. Viņam ir 26. ko viņš dzīve`ir sasniedzis, vai viņš mācījies vai stradā? pašlaik, viņam esi tu (ērti - dzīvoklis ir, gan jau ēst iedod + vēl samaksā par to, ka viņš tev pasaules uztveri māca).
ekkkk

Viss patiesi nav vienkārši - šim ciklvēkam ir jāpieaug, bet viņam tas nav izdevīgi.... tāpēc viņš staigās un meklēs kam piezīsties. šodien tu. izmetīsi no dzīvokļa, viņš atradīs nākamo domoru, tad nākamo un atkal nākamo...... tā parazitēs. a kad nespēs atrast vairs donorus, brēks par sociālo netaisnību un kačās pravas socdienestā
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.01.19 11:13:35
Olita

ai Olita nav jau jārauš tikai sev. tu esi atradusi veiksmīgu veidu kā paslēpties un attaisnot savu rīcību
tomēr viena lieta ir dalīties ar citiem savā, otra - ļaut sevi izmantot un muļķot
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.19 12:51:45
Olita

ne jau maska... bet mmmmmmm naivums vai vnk cilvēciņš tevi izmanto ņi po ģēlu. Tu izlieto savu enerģiju un līdzekļus, ko varētu ieguldīt kādām, kam vajag palīdzību, kurš pats sitas pa dzīvi, nevis parazitē un taisa histēriojas...
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.19 12:59:59
tad atradies tas Evolūcijs?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.19 13:14:10
S.R...
jā jā tagad atkal parazitē pardon eksistē Olitas dzīvoklī ar sviestu maizēm un datoru
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 25283