atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Autoritātes.
Olita
Iesūtīts: 2009.01.15 13:17:37
Kas ir autoritāte? Kas jums ir autoritātes? Vai Kristus var būt autoritāte?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
vasara
# Labojis vasara: 2009.01.15 13:20:48
Kristus var būt vismaz manā dzīvē Viņš tāds ir
p.l.dassy :)
# Iesūtīts: 2009.01.15 13:21:48
Jā, Kristus man ir autoritāte.
no cilvēkiem.. nezinu! iekšēji laikam vairs nav!
bet ārēji - jā ir!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 13:57:07
Mana autoritāte Kristus...
Bet piezemētāk... attiecīgi katrā nozarē, šīs nozares experti!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:00:47
Olita, a kā tu zini ka "tava autoritāte" nesēž siltā SPA salonā ar izslēgtu telefonu un neplāno basņu par to kā šis stāstīs par saviem piedzīvojumiem mežā, kurā nekad nav bijis?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:01:49
Ctulhu - JK ir meta-autoritāte! Stratēģiskā autoritāte. Taktiskās autoritātes tiek provaidotaas pa hierarhiju uz leju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:10:41
Ctulhu... tāpēc es teicu... Stratēģija vs Taktika

Suslikexperts ir Taktiķis... Kristus ir Stratēģis Nu tā RUPJI izskaoties, lai saprastu šo autoritātes hierarhisko dabu!

Jo redzi... es uzskatu un ticu, ka labs cilvēks suslikaudzētājs ir daudz vērtīgāks ieguvumus cilvēcei, nekā morāli slikts cilvēks lai arī suslikaudzēšanas experts!

Būt Cilvēkam un Būt suslikaudzētājam nav viens otru izslēdzošs... Bet vispirms cilvēkam ir jābūt Cilvēkam (ar lielo burtu)... un tad pārējais (susliki, kvanti, relativitātes teorija) jau ir detaļas!

Kā arī ir viena tehnoloģija, kas Kristum ir un kuru viņš piedāvā saviem sekotājiem - immortālistikas tehnoloģija! Kā jau teicu - cilvēks, kurš pēc nāves 3ajā dienā augšāmceļās noteikti būs tā vērts, lai es viņā ieklausītos!
logopsihā sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:13:27
Olita

protams piedo olita, bet tava autoritāte man lieka nedaudz bērnišķīga un viņam vēl augt un augt, lai kādam būtu autoritāte
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:15:05
Vēl neliela piebilde Olitai par "autoritāti" Evolūciju Ozolu. Viņš, protams, ir jaunības maksimālisma pārņemts cilvēks un savā būtībā droši vien labs, bet tomēr - vai tiešām viņu kāds saprātīgs pieaugušais varētu uzskatīt par "autoritāti"?... Atceros, ka tad, kad viņš vēl savā iepriekšējā "inkarnācijā" kā M.Andersons man rakstīja draugos.lv, sākumā es diskusijā iesaistījos un likās pat interesanti, taču drīz no viņa puses sāka nākt agresīvi uzbāzīgi aicinājumi iet pie viņa uz kaut kādām konsultācijām, jo vienīgi viņš man palīdzēšot atbrīvoties no mazvērtības kompleksa ; teksti par to, ka visa tradicionālā izglītība nekur nederot, ka skolās un augstskolās mācot tikai muļķības un bezmaz visi izglītības darbinieki esot stulbeņi utt...
Cik saprotu, viņam pašam ar izglītību nebija necik viegli gājis. Par mazvērtības kompleksu arī sapratu, ka patiesībā no tā cieš viņ
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:18:55
Turpinājums:
cieš viņš pats; kā arī no uzmanības trūkuma... Tiklīdz "draugos" kāds nejauši uzklikšķināja viņa profilu (man tā nejauši gadījās vēlāk, jau pēc diskusijas, un mēs ar draugiem vēlāk arī speciāli izmēģinājām ), tā viņš jau pāris minūšu laikā uzreiz rakstīja vēstuli: "Kas gan Tevi ieinteresēja manā profilā?" vai tml.

Vārdu sakot: ir grūti šo nabaga apjukušo jaunieti iztēloties kā autoritāti kādam...
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.15 14:45:25
Olita
kā klājas tavai autoritātei meža būdiņā? ir devis kādu ziņu?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.01.15 14:50:50
Mulders mežā viņš bija, kad pārtrūka sakari, jo aprakstīja būdas stāvokli, vietu. Es tikai priecātos, ja viņš tagad būtu siltumā- labāk viltnieks, nekā miris, jo mašīnu šodien vēl nedabūju.

Nu... a kādas problēmas aprakstīt izdomātu būdu un mežu kā arī aiziet pagrabā, lai pazūd zona un tad izslēgt mobilo?

Viņš tevi uzmet! Spēlē uz tavu līdzcietību!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.15 15:30:05
Olita
es neaPSMEJU, ES INTERESĒJOS PAR PAZUDUŠU CILVĒKU!
man jau pietika ar pagājušovasaru - pazuda meitene, visi noraustija plecus un āmen. beigās atrada pa gabaliem sagraizītu.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.15 15:57:38
Olita
nuu, Tu jau pati teici ka Tev tagad esot skolotājs, ņemot 20 ls. - par stundu. vai kaut kā tamlīdzīgi. tai pagastmājai neesi mēģinājusi zvanīt? - lai aizsūta uz turieni kādu brīvprātīgo kārtības sargu.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.15 16:00:24
Dona Eriksone
iespējams. tur cilvēki vienkāršāki un dabiskāk izpauž sevi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 16:02:38
a kaadas problemas aprakstiit izdomaatu augsaamcelsanos...

Tādas, ka tam neviens neticētu... Tādam, kas to izdomā un uzdod to par īstenību ir jābūt vai nu jukušam, vai krāpniekam vai šim notikumam jābūt tiešām notikušam.
Tas ir ticams, tāpēc, ka ir absolūti neticams!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 16:20:09
Nu re, veselas 3 versijas.
Taatad tiiri aritmetiski 33.3% uz vienu no siim varbuutiibaam.


Es varu palielināt šo varbūtību uz 50% - Kristiešiem vai nu ir taisnība vai nav taisnība 50/50

Tu tače nedomāji šo komentu nopietni, iļi man radīsies aizdomas, ka tu pat neapjēdz varbūtības teorijas pamatus un nemaz nezini kāpēc kapeikas mešanai matemātiski ir 50/50 čanci?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.15 16:29:28
Ctulhu, nuja... tas bij tas kā tu tos savus % rēķināji!
neielog. S.R. [95.68.56.231]
# Iesūtīts: 2009.01.15 16:43:16
Olita
manuprāt draugs, īsts draugs ir baaaaismīgs atradums! visiem no visiem kaut ko vajag.... un tas ir tikpat dabiski cik reizēm bēdīgi.
nu, atvaino, ja izskatijās ka es ko ironizēju, man vienkāŗsi tāds stiliņš, patiesībā es esmu laba tante.
vai uz to pagastu nezvanīsi?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.15 18:32:55
Olita
ja kristietim Jezus nav autoritate, tad kas tad?
incognito
# Iesūtīts: 2009.01.15 20:48:19
Atļaušos citēt Muldera komentāru citā diskusijā:

Kas vainas Kristum? Kā arī... "stop es tā nedomāju" ir slikts arguments, pamatots pārsvarā emocijās... vai arī tam ir jābūt pamatotam kaut kādos spriedumos!

Tāpēc jau Kristieši uzticās vienīgajai perfektajai un nekļūdīgajai Autoritātei - Kristum. Un ja manī rodas "Stop es tā nedomāju" tad tā ir laba indikācija, ka man ir laiks kaut ko pārdomāt... Jo... "atrast autoritāti, kas runā tikai to ko es gribu un saskaņā ar visu to kā es domāju" ir bezjēdzīgi - tā tu nekad neuzzināsi pati savas nepareizās domas un kļūdas... Un ja tu vadīsies pēc tām, tu galu beigā iepīsies zanķī...


Te tiek norādīts, ka autoritātes noraidīšana vai pieņemšana jāpamato, t.i. - autoritāte ir jāpārbauda. Bet protams, uzskats par "vienīgo perfekto un nekļūdīgo Autoritāti" šādu pārbaudi izslēdz.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 26260