atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pašmocības.
Olita
Iesūtīts: 2009.01.14 14:29:19
Trešo dienu graužu sevi no iekšpuses, vairs nespēju to pati izlemt, tāpēc taujāju pēc jūsu domām.
Evolūcijs- mans ezotērikas skolotājs šķiet, nolēma pierādīt savas spējas un aizgāja meža būdiņā meditēt. Pēc mēneša es varēšot pārliecināties, ka viņš joprojām neesot nosalis. Viņa telefons atslēgts. Es nespēju domāt ne par ko citu, kā tikai par to, ka cilvēks varbūt tagad manis dēļ ir jau miris
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:09:32
Princis Marvins-Briinums I
lūdzu evolūcija foto + aprakstu!
neuztraucies - es viņu atradīšu!

TU vakar grasijies apturet huliganus vecpilseta un neka. tagad tu grasies izglabs Evoluciju
Tu nu gan baigais glabejs
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:11:14
Olita
Viņš ir Draugos Evolūcijs Ozols. Viņš nodzīvoja pie mums ar meitu mēnesi, bet neko par sevi nestāstīja, tikai meditēja caurām dienām.
Smags gadijums
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:17:10
Es godigi nesaprotu, par ko te visa shi shumeshanas. Nu aizgaja cilveks uz mezu- nu bet lai iet... Es uztrauktos par ko citu, es sapratu, ka vinjam ir lidzi berns. Par to gan butu jazinjo attiecigam varas instancem. Dzivo kaut vai uz mesla kaudzes, bet bernam ir jadzivo pilnvertiga dzive un vecakiem ta ir janodroshina!!!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:26:15
Olita`ar Bibeli nepietiek?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:29:17
sorry, nu bet kur ir problema,? Nu lai iet cilveks padzivo meza nez cik ilgi.
Gnostiķis
# Labojis Gnostiķis: 2009.01.14 17:38:32
man tavs ezoterikas ``skolotājs`` Evoluucijs ozols izskataas peec parasta 26gadiiga ``tusovšika``,kuram patiik dzīve.
bekas trax nebuus,aizbrauca uz mežu ``mediteet``
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:40:17
Kundali
tu apshaubi Bibeles patiesibu? Varbut tu apshaubi ari Jezus pestishanu, kas mums tiek pasludinata tieshi caur Bibeli? Un tikai ticiba shiem raxtiem mums dava muzibu? Jezus teica-debess un zeme zudis, bet mani vardi nezudis! Es tam ticu, un man ar to pilniba pietiek
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:41:17
Olita
Tak lai medite zils palikdams, ja tads mulkjitis. Gribes est, iznaks no ta meza, ja nav galigi sagajis sviesta
Mods-1
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:45:39
Vai kādam paliks labāk, ja foruma lietotāji par to šeit parunāsies? Vai diskusijai ir kāda praktiska jēga? Parunāties var arī ikdienas sarunu sadaļā.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:45:59
Olitaparliecinats par savam spejam?
Tatad muljkis
Kadas spejas? Ko vinsh velas pieradit?
Iegut pestishanu ar pashtainjibas darbiem?
Pilna pasaule ar tadiem, visu muzu kaut ko mekle, mekle, un pedeja stundinja saprot, ka meklejushi to, kas visu muzu ir bijis blakus, bet nav velejushies to pienjemt
Princis Marvins-Briinums I
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:46:46
bet Mods-1, ja ir 500 komentu, tad neko vairs nevar saprast!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:48:04
Kundali un tagad tu mani sauc jau par tupu
Kur nu man lidz tavas inteligences neaptveramiem plashumiem
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:52:01
Olita
un kad cilveki pienjems vinja macibu, pasaule iestasies muziga laimiba
piedodiet, es domaju, ka sheit pulcejas patiesham laudis, kas tic Jezus pestishanai, bet liekas, ka LELB sava pasparne savacis visadus nezin ko
Mods-1
# Iesūtīts: 2009.01.14 17:52:56
Diskusija tiek slēgta. Ja autorei parādās jaunas ziņas, tad var to atkal atvērt.
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.14 22:20:18
Tātad "Evolūcijs Ozols" ir Mārtiņš Andersons?... Man šis vārds uzreiz likās pazīstams; pirms kāda pusgada "draugos.lv" mani tāds vienubrīd bija apsēdis, sūtīja vēstules (pēc diskusijas pie viena raksta "draugu.lv" sadaļā "Parunāsim"... Tagad paskatījos vecās vēstules - tiešām, tagad tur kā sūtītāja vārds redzams Evolūcijs Ozols..
Atvainojiet, bet man jau toreiz likās, ka tas nabaga cilvēks nav īsti vesels. Kaut nu viss beigtos laimīgi! Viņš taču vēl jauns cilvēks, varbūt vēl nāks pie prāta.. (Starp citu, "draugos" viņš pēdējoreiz bijis 12.janvārī; nupat apskatījos.)
incognito
# Labojis incognito: 2009.01.14 22:53:10
Olita, noteikti izstāsti kā tas beigsies un kādas garīgās atkāsmes Māriņš Evolūcijs Ozols-Andersons būs sasniedzis. Nesatraucies lieki, jo garīgā ceļa gājēji saņem palīdzību. Arī kristieši atzīst, ka kas klauvē, tam top atvērts.

Es arī domāju, kad man vairs nebūs darba, doties kaut kur uz laukiem un mācīties meditēt.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.14 23:09:14
meditēt nav jāmācas.
ir vnk jāmeditē.
filologs [87.110.152.219]
# Iesūtīts: 2009.01.15 23:20:28
Lai nu cilvēkam viss labi beidzas, bet teikšu, ka man toreiz no viņa tomēr palika tāds nepatīkams iespaids. Cik sapratu, viņš (vismaz vārdos) atbalsta zagšanu (t.sk. plaģiātu) un citu cilvēku izmantošanu; jebkuru cilvēcisku nepatiku pret negatīvām vai noziedzīgām lietām Evolūcijs alias Andersons uzskata tikai par skaudību (piem., ja tev nepatīk zaglis, kurš tev nozadzis mantu, tas nozīmējot, ka tev skauž, ka otrs cilvēks arī gūs labumu no tavas mantas ) un tamlīdzīgi. Man tas nelikās ne īpaši cēli, ne dvēseliski, ne sekošanas cienīgi. (Starp citu, arī pret ticību un ticīgajiem viņš likās visai agresīvi noskaņots.)

Jācer, ka viss šis notikums viņam vienkārši būs mācība, un pēc tam viņš atgriezīsies normālā dzīvē..
rainars
# Iesūtīts: 2009.01.17 10:57:32
Fantāzijasa ,fantāzijas,fantāzijas........... un tie kas tajās klausās .
Spēlē,spēlē ko tu spēlē.......
Aizej kuģa zvaniem zvanot.
Kāds ar spēlē līdzi.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.01.17 12:14:04
Olita Izkatās, ka tavs Evolūcijs savā būtībā ir bijis evolūcijas strupceļs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 151 , pavisam kopa bijuši: 24941