atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem spēlīte
dassy von daiļā :D
Iesūtīts: 2009.01.09 12:37:37
pāris dienas biju pārdomās... bet kā nu nepadalīties ar jums! kā nekā mēs tač ģimene un ne tikai picu kopā esam lauzuši...
---
kāds kristietis ar mani paspēlējās! un pēc tam ar pateica, ka tā ir tikai spēle!

vai ar jums kāds ir paspēlējies? tā ka otrs spēlējas pa jokam, a jūs nopietni? kā jūs rīkojaties? kāda ir kristīga attieksme šādā spēlītē?

p.s. es jau saprotu šo diskusiju ne visi sapratīs.... bet paldies tiem dažiem, kuri tomēr no tā ko padalījos saprata un izteica līdzjūtību! dažkārt ar neko vairāk nevajag!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:36:46
no bučošanās tuir tālu!

Vot tieši tas ko es teicu! Tu neredzi to ko tev pasaka, tu piesienies kaut kam citam. Vai tad es par bučošanos?

Ja kāds grib ar tevi spēlēties, tad vispirms lai iemaxā depozītu... lai redz, ka nodomi ir nopietni... nevis spēles! Protams, ja arī pati negribi tikai paspēlēties un ķert emocijas!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:38:42
sicilia
varbūt tev viss likās rožaini, bet cilvēkam tu biji tikai viena no muljona.... pagāja garām, bet tev sāp.... jo tev bija kas vairāk
nja... taisnība jau var būt! viena no 6 milj.!
bet ja iet garām, lai tač iet, bet tāpēc nav nesmuki jārunā... un jāsāpina! tad jau es tagad visus "vienus" iešu garam un sāpināšu ne pa jokam vispār attaisnojums!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:41:56
dassy von daiļā
Vienkārši nerunā vairāk ar to cilvēku un viss. Un lai viņš jūtas zaudētājs!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:43:34
dassy von daiļā

hmmm ai mums te bezjēgā runāt, jo mēs nezinām kas un kāpēc notika.
Kādi bija tavi nodomi un ko tas cilvēks garāmejot ir pateicis, ka tev sāp
Juventus
# Labojis Juventus: 2009.01.09 14:49:58
Dona Eriksone
Nu, droši vien. Redzi taču, cik brīinums ar kundalini škrobīgi, ka dabūjuši pa groziņam...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:53:46
dassy, man jau liekas... izdzīvosi... ja no tevis dziivokli neizrāpa, vainadzinju nenocēla un arābam neizprecināja, tad pārējo kaut kā pārdzīvosim ja tev kāds prasa apmetni, atdod arī svārkus (būs pavisam smuki)
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:56:01
Dona Eriksone
Ak tu ļaunā!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:57:47
Mulders
ja tev kāds prasa apmetni, atdod arī svārkus (būs pavisam smuki)
Un pašai palikt plikai, ko?
dassy von daiļā :D
# Labojis dassy von daiļā :D: 2009.01.09 15:00:21
Mulders

Esi vienkāršāka, tu tiešām visu sarežģī...
vienkāršāk te būtu pagriesties un aiziet! bet šajā situācijā apstākļu saktības dēļ, tas nav iespējams!

nja... pārējais jau ir kā Tu saki... rīvēšanās un upuri!

Nav cilvēki TIK vārgi

bet es domāju, ka var visas lietas risināt pēc iespējas mazāk otru sāpinot... vienkārši veidā veidā to visu pasaka!

Vienkaŗši ja tu esi emocionāla, tad visi baidās ar tevi komunicēt
a vot šitā ir kļūda! vairāk tracina, ka izvairās...

nekad nevar saprast par ko tu apvainojies
parasti iepazīstot cilvēku to var saprast! bet ja sadomājās savā prātā visko par otru un sāk spēlēties, tad neko nevar saprast! un tad man ir grūti komunicēt!

šamais tevi neapsveica visskaistākajā tavā 3dienā visā mūžā
par šo te neiet runa! nu neapsveica mani dzimšanas dienā! pagājušo gad pat redzējāmies tajā dienā!... tas jau norāda par otra cilvēku cilvēku! un es neesmu no tiem cilvēkiem, kas kaut ko baigi gaida... bet elementāru pieklājību neskatoties uz visu, ja cits nekas nav!

...Tu tāda neesi vēl!
ieteiktu Tev neizteikt spriedumus par mani!!! Tu mani dzīvē nevienu rezi neesi redzējis! tāpēc šis te gan bija nevietā! ...
Juventus
# Labojis Juventus: 2009.01.09 15:01:04
vilks
A ja viņš viņai uzreiz piedāvā naudā? Vilks, domā, ko runā taču!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:05:32
Dona Eriksone
Un kāda tur diža atšķirība, ja tiek gaidīts kaut kas pretī..?
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:06:23
Juventus

Un lai viņš jūtas zaudētājs!
hm.. nezinu, vai vispār te ir kādi zaudētāji un vinnētāji? īstenībā par to man gluži vienalga!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:09:37
sicilia
nja...
vot bezjēga... nedomāju viss! es vienkārši nestāstu visu un tāpēc grūti Tev saprast!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:09:39
vilks
Pēc tavas loģikas sanāktu - šitas vīrietis ir īstais (tātad vainadziņa cienīgais), ja izmaksā vakariņas+kino+barčiku... ja jau tā, tad vecis taču var arī uzreiz piedāvāt to kopējo cenu naudā Nu, tūtiski sanāk, vai ne?
dassy von daiļā :D
# Labojis dassy von daiļā :D: 2009.01.09 15:11:58
bet labi!!!
es sapratu!
tas cilvēks man neko nav izmaksājis pat ne sulas glāzi! tas nozīmē! nu kad es viņam neko nenozīmēju... un var spēlēties un sazin ko vēl!


nja... bieži spamojot tās lietas var saprast
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:15:30
dassy von daiļā
Vismaz būsim tevi uzjautrinājuši ar lietderīgajiem padomiem!
Bet vienu lietu gan tev varu pateikt (kā vecis): ja veidosi ar džekiem attiecības, kas balstītas uz izmaksāšanām, tad viņi pret tevi arī attiecīgi izturēsies... un tev taču to nevajag, vai ne?
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:16:25
dassy von daiļā
Ne jau nu gluži izmaksāšna ir tas galvenais rādītājs par kāda vīrieša jūtām pret tevi, lai gan zināma sakarība pastāv. (Tev šis jautājumš šķiet visai sāpīgs...)
Senajos laikos, manā jaunībā, tas bija gandrīz pašsaprotami, ja divi kopā aiziet uz kādu ēstūzi, tad viņš maksā. Pat ja vēl nekādu attiecību nav, un varbūt pat izredžu nav.
Kaut kādas atliekas no bruņinieku laikiem, laikam.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:23:55
ieteiktu Tev neizteikt spriedumus par mani!!! Tu mani dzīvē nevienu rezi neesi redzējis! tāpēc šis te gan bija nevietā! ...

Mmm redzi tu jau sāc apvainoties! Tas VIEN liecina, ka tu neesi stipra... Ja tevi tā var izsist apgalvojums, kas varbūt par tevi nav patiess! Ja cilvēks par sevi pārliecināts, tad kāda cita zajava par tevi, kas neatbilst, vispār nekratītu!
Un to nenosaka pēc izsakta, bet gan pēc tavām reakcijām uz dažādiem textiem. Jā varbūt kļūdos... bet tad tu vienalga neradi par sevi iespaidu, ka tu esi stipra... jo ļoti neadekvāti reaģē uz tevi nepazīstošu cilvēku piezīmēm! Tas liecina, ka tu gribi atstāt kaut kādu iespaidu par sevi tādu, kas neatbilst tavai īstajai būtībai, un ja šis iespaids "neaiziet līdz adresātam" tu apvainojies, nepieļaujot domu, ka var būt cilvēki, kas redz cauri maskām... līdz pat serdei!
Princis Marvins-Briinums
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:25:21
dassy von daiļā
vai būs tavas dzimšanas dienas pasākums?
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 15:26:23
Mulders
Neabižo Deižuku, nav taču viņas vaina, ka apkārt tik daudz mudaku, kas gatavi ied...st tādām mazām, jaukām, bet mazlietiņ panaivām meitenītēm dvēselītē. Vienreiz iegrābās, nākošreiz būs mācība.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 25969