atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem spēlīte
dassy von daiļā :D
Iesūtīts: 2009.01.09 12:37:37
pāris dienas biju pārdomās... bet kā nu nepadalīties ar jums! kā nekā mēs tač ģimene un ne tikai picu kopā esam lauzuši...
---
kāds kristietis ar mani paspēlējās! un pēc tam ar pateica, ka tā ir tikai spēle!

vai ar jums kāds ir paspēlējies? tā ka otrs spēlējas pa jokam, a jūs nopietni? kā jūs rīkojaties? kāda ir kristīga attieksme šādā spēlītē?

p.s. es jau saprotu šo diskusiju ne visi sapratīs.... bet paldies tiem dažiem, kuri tomēr no tā ko padalījos saprata un izteica līdzjūtību! dažkārt ar neko vairāk nevajag!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:47:23
dassy, tāpēc vot tā ir... nebučojies pirms šis nav izmaxājis vakariņas suši restorānā
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:51:53
Mulders
S.R. kāds dassy deva solījumus, kurus dassy uztvēra par nopietnu, un acīmredzot dāvāja pretīm kaut ko, ko īstenībā tam otram tikai vajadzēja, to saņēmis tas pateica... tā bij tikai spēle, es tev solīto nedošu... un paņēma Dassy dāvāto bulciņu, un apēda... Dassy palika bez solītā un bez Bulciņas.
no vienas puses varu piekrist S.R. ka tēma pārāk apstrakrta! solījuma nekāda gluži nebija!(Paldies Dievam) bet teiktais gan...! kam noticēju, bet bija pa jokam! varētu teikt savāziņā mānīšana! un dažu brīd kaut kādas ilūzijas radīšana!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:53:22
papildjautājums dassy, vai gadījumam ir kāds sakars ar daiļliteratūru?
nesapratu jautājumu?
laimkam nē!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:53:31
dassy von daiļā
pasaki beidzot, kam tad tu noticēji?
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:56:35
sicilia
galu galā vai mazums cilvēkus savā ceļā manam:/
nu es cenšos to nedarīt! un laikam nedaru(ja vien neapzināti, nejauši sanāk?)
dzīvē taču var būt cits "fans"! piemēram, feini joki... un viss kas nenodara kādam pāri!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:57:11
bet teiktais gan...! kam noticēju, bet bija pa jokam! varētu teikt savāziņā mānīšana! un dažu brīd kaut kādas ilūzijas radīšana!

Ahā sāk izkristalizēties. Vārdusakot kāds kaut ko pateica, tu to nointerpretēji kā solījumu, nepārjautājot vai tiešām ar to tiek domāts tas un tas un tas... un izrādījās, ka ar vienu un to pašu teikto teicējs un dassy ir sapratuši dažādas lietas.
Tas savukārt saucās - dzirdēt, to ko grib dzirdēt, nevis to ko saka... Ja ir iespēja "sajaukt" tad labāk pārjautāt, vai konkrētais cilvēks tiešām to tā domā. Jo bieži, kad kāds kaut ko pasaka, bet otrs pārprot, tad pirmajam ir atkāpšanās ceļš - es tač jokoju! Savukārt, ja tu pārjautā un viņš saka - jā tieši tā to nopietni domāju - tad viņš jau ir uzņēmies pats atbildību...

Šeit ir otrs grāvis, kur bieži sievietes dzird to ko grib dzirdēt, pārprot, piedomā klāt nepateiktas detaļas, izlasa starp rindiņām kaut ko citu un nepārjautājotn nenoskaidrojot jau sasit plaukstas un skriet uz Zagsu rakstīt pieteikumu!

Tas ka čalis uzaicina uz Kino, vēl nav bildinājums

Jeb pavisam drastiska atbilde (no senajiem ciniskajiem laikiem) - Sex vēl nav iemesls nopietnām attiecībām!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:57:50
dassy von daiļā
Nu, labi, negribi runāt ar Juventusu, tad arī nerunājam.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:59:02
dassy von daiļā

jā, bet jautājums kāda situācija?
varbūt tev viss likās rožaini, bet cilvēkam tu biji tikai viena no muljona.... pagāja garām, bet tev sāp.... jo tev bija kas vairāk
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:00:50
Juventus
Runa ir vienkārši par pārdzīvojumiem vai kaut ko vairāk..?

ko nozīmē vairāk?
piemēram, Tu kaut ko cilvēkam stāsti... a izrādās, ka otram tas liekas joks!
Ok.. ir jau ar tā, ka es neesmu nekāds eņģelis un pasaku ko domāju par daudz...
nja... laikam Tev toreiz, ko privāti rakstīji bija taisnība... par to uzticēšanos (ja atceries?)
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:04:05
dassy von daiļā
Nu, paga, bet stāstītājam jau arī nedaudz jāfiltrē, ko šis stāsta: brīnums jau te arī visādus brīnumus stāsta... un viņa teikto vairumā gadījumu apkārtējie patiešām uztver ar humoru un tāpēc neviens ne uz vienu neapvainojas!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:08:21
Mulders
Ja tu esi tik jūtīga, emocionāla un visu tik nopietni uztver, tad rēķinies - tur ārā - cilvēki ir dažādi, un ne katrs plāno pielāgoties tavām dīvainībām... Uzaudzē maķenīt biezāku ādu, kā arī tver dzīvi vienkaršāk - nesarežģī, tver lietas tādas kādas tās ir, nevis tādas kādas tu domā, ka tās ir...
hm...
pielāgoties dīvainībām? nu nezinu! vai tad emocionalitāte un jūtīgums, nopietnība ir dīvainība?
jā biezāku ādu! bet tā jau pazaudē vispār prieku just... un cilvēki kļūst vienaldzīgi!
nja.. vot varbūt es ar visu sarežģīju! bet es parasti ļoti uzmanīgi cenšos cilvēkos klausīties?! lai nerastos ilūzijas!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:11:58
EzītisMiglā
Jāzin otra cilvēka "pasaules modelis", lai saprastu, kas viņam skaitās labi un kas - slikti.
Tik tas ne vienmēr ir tā viegli nosakāms. :-(


hm... interesanti! vērtīgs ieteikums
zinu tikai to, ka tas otrs cilvēks ir gaužām racionāls. a es neracionāla! no vienas puses loģiski ka saskarsmē sanāk problēmas! bet kaut kā jāsadzīvo ir?!
dassy von daiļā :D
# Labojis dassy von daiļā :D: 2009.01.09 14:23:11
Balss
Hmmmmm, nu Dasīte jau gana smuka meitene
paldies!
bet Mulderīc mani naf redzējis
viņš izvairās no kopīgas "maizes laušanas", bet to jau kārtīgam ģimenes cilvēkam var piedot

Juventus
Deižuk, tas lielais ļaundaris gadienā nebija Mulderis?
oi!
Mulderis ir krietns bruņinieks! bet ne manēj`s!
viņš savas nekrietnības(spēlītes) prot izlabot ar labu vārdu un palikt pie savām domām! tāda pieredze man jau ir!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:26:48
Mulders
Vovo, to vai tā ir spēle ir jānoskaidro pirms izdod naudu par gredzeniem
taisnība jau ir! bet kā šito noskaidrot? var sanākt otru apvainot?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:27:32
pielāgoties dīvainībām? nu nezinu! vai tad emocionalitāte un jūtīgums, nopietnība ir dīvainība?
jā biezāku ādu! bet tā jau pazaudē vispār prieku just... un cilvēki kļūst vienaldzīgi!
nja.. vot varbūt es ar visu sarežģīju! bet es parasti ļoti uzmanīgi cenšos cilvēkos klausīties?! lai nerastos ilūzijas!


Nē... var būt priecīgs un tai pat laikā arī filtrēt apkārt notiekošo. Jo cilvēki kad ir pārāk emocionāli un jūtīgi tad tas robežojas ar irracionalitāti. Neviens neliek tev būt vienaldzīgai vai nejūtīgai, tikai kļūsti gudrāka un domājošāka... bez sirsniņas, Dievs tev ir devis arī smadzenes ko lietot! Un priecāties var arī esot "biezādains"

Es zinu ka tu centies cilvēkos klausīties, bet man radies iespaids, ka tu dzirdi skaņu, bet saturu piedomā nereti pati... Tu pieķeries ne tiem aclēgvārdiem, ne tai domai, ko tev pasaka, jeb otrādi... Domu palaid garām un sāc ķidāt detaļas... un dereilo pašu ideju! Esi vienkāršāka, tu tiešām visu sarežģī... tas ir grūti tev pašai un apkaŗtējiem!

Jeb tev jāmeklē tāda pati kompānija, kur ar gumijniekiem tūdaliņ tāgadiņ nedejo!

dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:29:48
Juventus
Bet kā tad mēs zināsim to pareizo dziedināšanu tavai sirsniņai..?
no padaloties bēdā paliek puse bēdas - tā Ziedonis!

nu es jau stāstu savu sāpi! nja.. a vot jūs man iesakat uzaudzēt biezu ādu! BET VAI CITA VARIANTA NAV? jo uzaudzējot biezu ādu var nodarīt pāri citiem! bet jābūt taču kaut kādam citam ceļam!
aiziet tuksnesī
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:30:52
taisnība jau ir! bet kā šito noskaidrot? var sanākt otru apvainot?

Nu vo... atkal... pirms ko pasaki jau tev gatavs verdikts par to vai tik šis neapvainosies... Nu tak kā tu to vari zināt. Pasaki pajautā un tad redzēs, ja apvainojas, nu tad zināsi... A ko ja baidies vilka, tad mežā vispār neiesi? Nu nav tak otrais arī no stikla... pārdzīvos, bet vismaz nebūs uztaisītas attiecības uz putām! Tāpēc jau attiecības ir vērtīgas, ka tās tur arī nepatīkamus jautājumus un atbildes... Ja tu ap cilvēkiem staigā kā ap gaisīgām porcelāna vāzēm un pati tāda esi... nu tad toč... moš sēdi mājā un nekusties!

Nav cilvēki TIK vārgi... Pielāgojies tu un lai citi tev pielāgojas, lai notiek abpusēja pielāgošānās... skaidrs, ka rīvēšanās prasa upurus... bet daudz labāk ir kad mehānisms strādā stingri, nekā katra vēja pūsmiņa to visu sagāž!
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:32:39
Mulders
dassy, tāpēc vot tā ir... nebučojies pirms šis nav izmaxājis vakariņas suši restorānā
no bučošanās tuir tālu!
a Tu iesaki ticēt tikai pēc sušī restorāna izmaksāšanas? hmm... bet varbūt loģiski? ja nav neko izmaksājis kāds - neticēt
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:35:14
Juventus

pasaki beidzot, kam tad tu noticēji?
cilvēkam bet šoreiz ne no neta!

Nu, labi, negribi runāt ar Juventusu, tad arī nerunājam.
Piedošanu! es tač teicu, ka flegma šodien... jūs te tā piespamojāt nu man labāk izrunāt un tad mierīgāk būs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 14:35:30
jo uzaudzējot biezu ādu var nodarīt pāri citiem! bet jābūt taču kaut kādam citam ceļam!

Ja tu esi stipra un paciet, ka TEV nodara pāri, tad tā var paglābt citus! A kā tu zini, ka tev uz galvas neuzkāps? Visiem neizdabāsi... Bet vienmēr tak var pēc tam izlīdzināt pāridarījumu! Vienkaŗši ja tu esi emocionāla, tad visi baidās ar tevi komunicēt, jo nekad nevar saprast par ko tu apvainojies un kad palūdz paskaidrot, tad apvainojies vēl vairāk, jo tev šķiet, ka tas taču ir acīrmedzams, ka apvainojies par to ka šamais tevi neapsveica visskaistākajā tavā 3dienā visā mūžā (par kuru viņam nekādas poņas)...
Runāšana ir vienīgais veids kā komunicēt... un runāt var dažādās valodās! Un klausīties jāmācās... un klausīties ko saka pēc būtības... Ja nesaproti, pārjautā, ja nesaproti ottreiz, pārjautā vēlreiz... Nebaidies pateikt NĒ... Un nebaidies, ka otrs apvainojas par to, ka tu esi patiesa! Labāk lai apvainojas ka tu esi īsta, nekā priecājas par ilūziju kuru tu tēlo "lai tikai nenodarītu pāri".

Galu galā... vai tu vari pieiet pie spoguļa no rīta un pateikt tai būtnei "Es tevi mīlu?" Sevi arī var mīlēt un rūpēties, lai arī Dassy netiktu nodarīts pāri! Atļauties citus pažēlot, kāmēr šie tev dara pāri var tikai ļoti stipri cilvēki! Tu tāda neesi vēl!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 25230