atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem spēlīte
dassy von daiļā :D
Iesūtīts: 2009.01.09 12:37:37
pāris dienas biju pārdomās... bet kā nu nepadalīties ar jums! kā nekā mēs tač ģimene un ne tikai picu kopā esam lauzuši...
---
kāds kristietis ar mani paspēlējās! un pēc tam ar pateica, ka tā ir tikai spēle!

vai ar jums kāds ir paspēlējies? tā ka otrs spēlējas pa jokam, a jūs nopietni? kā jūs rīkojaties? kāda ir kristīga attieksme šādā spēlītē?

p.s. es jau saprotu šo diskusiju ne visi sapratīs.... bet paldies tiem dažiem, kuri tomēr no tā ko padalījos saprata un izteica līdzjūtību! dažkārt ar neko vairāk nevajag!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Princis Marvins-Briinums
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:52:34
kurš bija tas nekrietnelis?
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:53:26
Princis Marvins-Briinums
par to neiet runa!
lūgtu runāt par tēmu!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:53:50
dassy von daiļā
Kā izpaudās paspēlēšanās?
Princis Marvins-Briinums
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:54:54
kurš tad īsti zaudēja?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:56:48
ar mani laikam neviens tomēr nav paspēlējis, jo Sica to parasti nepieļauj...
nu tam ir jāizsāp.... un p;āries.
kristiets vai nekristiets cilvēks ir cilvēks. un ne visi cilvēki šai pasaulē ir jauki pret citiem.
bet varbūt tu bija jau sasapņojusies nezin ko, bet tam cilv;ekam patiešām tā bija tāda kā spēle
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.01.09 12:57:08
dassy, nē parasti ar mani nemēģina spēlēties... gan jau tauta saprot kāpēc

dassy, pieredze ir tāda lieta, ko mēs iegūstam tūlīt pēc tam, kad tā mums būtu bijusi vajadzīga

Ja ar to tavu textu tiek domāts, ka tev principā nodarīja pāri, tad izsaku līdzjūtību, bet šķiet, dzīva esi! Cūkas ir arī kristiešu vidū... Cilvēki mēdz izmantot citu uzticēšanos... Dažreiz, kad "spēle" prasa ko vairāk no viņiem, nekā "tra ļa ļa" šie paziņo... tā ir tikai spēle, un viss... tāda savdabīga gļēvulīga atkāpšanās!

Taisnīgi ir pirms spēles, arī otru infromēt, ka notiek spēle... Bet ja neinformē, tad nevajag brīnīties, ka raunda beigās pac pa aci dabon ar lauzni!

Kā arī piekrītu Sicai... bieži gadās, ka mēs paši neuztveram spēli un vēlamo uzdodam par esošo, tāpēc viļamies, ka realitāte neatbilst mūsu iedomām!
Te tiesām vajag dzīves pierezdi, lai iemācītos atšķirt īstenību no mūsu domām par īstenību!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:57:57
tēma pārāk nekonkrēta - katrs atbildē var ielikt sazin ko, ko pats sapratīs - tas ir kā apskatīt abstrakto mākslu un tad sākt izteikties. bīstami - arī tāda spēlīte sanāk.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:58:35
Kristieši reizēm mēdz būt visai nešpetni un ja jau dara riebeklības, tad nereti vēl atsaldētākas nekā parasti mirstīgie.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.01.09 12:59:21
S.R. kāds dassy deva solījumus, kurus dassy uztvēra par nopietnu, un acīmredzot dāvāja pretīm kaut ko, ko īstenībā tam otram tikai vajadzēja, to saņēmis tas pateica... tā bij tikai spēle, es tev solīto nedošu... un paņēma Dassy dāvāto bulciņu, un apēda... Dassy palika bez solītā un bez Bulciņas...

Vai arī kā līdzīgi nežēlīgi bērniņus māna - iedod konfektes papīrīti salocītu konfektes formā... a končas iekšā nav Es tādiem pieaugšajiem gāztu pa ģīmi!
Princis Marvins-Briinums
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:59:31
Juventus
ne es!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 12:59:48
Juventus, ja vēl ņem vērā... ka šie plāno uzkāpt debesīs, kāmēr visa pārējā pasaule degs apakšā... vaše maitas mēs esam
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:01:17
Mulders
oi, ņegavari... sterilizēt jūs visus un uz baznīcas kori prom!
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.09 13:01:19
Mulders
āhā! tad tādam bulciņu apēdējam pa muti! un vairāk bulciņas nedot!
papildjautājums dassy, vai gadījumam ir kāds sakars ar daiļliteratūru?
dassy von daiļā :D
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:02:12
Juventus
es visu uztvēru nopietni un pārdzīvoju un ņēmu pie sirds.. a otrs manus pārdzīvojumus uztver kā spēlīti! (vot kādu ablomu piedzīvoju )
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:02:30
oi, ņegavari... sterilizēt jūs visus un uz baznīcas kori prom!

A mēs asexuāli vairojamies...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:03:04
dassy von daiļā

nu tu vnk liki uz cilvēku pārāk lielas cerības, a viņam tā bija patiesi izklaide.... galu galā vai mazums cilvēkus savā ceļā manam:/
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:03:38
Mulders
Ar lakstošanos?

dassy von daiļā
Runa ir vienkārši par pārdzīvojumiem vai kaut ko vairāk..?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:05:18
dassy, varu paskaidrot no riebīgo vīriešu dzimuma viedokļa... es tev neuzbraucu, prosto moš palīdzēs saprast kā dažkārt mūsējie domā (ne visi)

Dažkārt mēs sievietes emocionalitāti uztveram kā emocionālo šantāžu un veidu kā sieviete mēģina manipulēt. Tā kā mēs negribam, lai ar mums manipulē, mēs norobežojamies, vai dodam pretīm ar racionāliem argumentiem... nu un beigās abi nelaimīgi!

Ja tu esi tik jūtīga, emocionāla un visu tik nopietni uztver, tad rēķinies - tur ārā - cilvēki ir dažādi, un ne katrs plāno pielāgoties tavām dīvainībām... Uzaudzē maķenīt biezāku ādu, kā arī tver dzīvi vienkaršāk - nesarežģī, tver lietas tādas kādas tās ir, nevis tādas kādas tu domā, ka tās ir... Tad vismaz tev nevarēs pārmest, ka tu starp rindiņām lasi to kas tur nav rakstīts... Kā teica kāds gudrais - dažreiz banāns sapnī nozīmē tikai un vienīgi banānu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:05:35
Ar lakstošanos?

Pumpurojamies!
Princis Marvins-Briinums
# Iesūtīts: 2009.01.09 13:09:50
oi, ņegavari... sterilizēt jūs visus un uz baznīcas kori prom!
šāds pakalpojums netiek piedāvāts!!!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 25990