atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par mācītājiem un draudzi
vasara
Iesūtīts: 2009.01.08 10:16:05
Pārlasot jauno Satversmi, man nav īsti skaidrs, kādas ir draudzes un mācītāja savstarpējās attiecības. Vai draudze vairs nav tā, kas aicina mācītāju kalpot? Un vai draudzei ir kāda teikšana par mācītāju, ja tas ir ko labu vai sliktu sastrādājis?
AutorsZiņas teksts
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:16:19
Diskusijā lūgtu piedalīties LELB pilsoņus!
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.08 15:05:28
Domāju, ka vari sameklēt un palasīt Mācītāju Kalpošanas Noteikumus, ko te jau pieminēja Jānis Kalniņš.
Šīs lietas, cik saprotu, vienmēr tiek risinātas dialogā.
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.08 15:52:41
Vai vari man pateikt precīzāk, kur lai tos meklēju? Jeb Tu domā Satversmē to nodaļu, kas attiecas uz mācītājiem [no kuras tieši man netapa skaidrs, tāpēc iesāku diskusu]?
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.08 15:53:53
vasara
Īsti nezinu, nav arī šobrīd laika meklēt. Varbūt ir tepat Mājas lapā?
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.01.08 15:57:46
noteikumus patiešām vairs nevar atrast. kaut kad novembra vidū vēl varēja ieguglējot atrast www.sinode.info, bet vairs nevar.
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:00:00
Tad jācer, ka kādi no augšas sadzirdēs/saredzēs manu jautājumu un atsauksies!
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.09 21:44:20
Man arī, šķiet, nav MKN. Tev atliek vienīgi palūgt savam mācītājam, viņam tiem vajadzētu būt. Vai aizrakstīt uz draudžu lietu daļu epastu ar šo jautājumu vai lūgumu atsūtīt MKN.

Man gan šķiet, ka draudzei ir vesela kaudze veidu, kā novērtēt, ko mācītājs dara, un arī agrāk vienīgais no tiem nebija algas nemaksāšana (tas vispār tāds drusku dīvains veids).
Ja draudzes locekļiem ir grūtības ar mācītāju, viņi 1) runā ar mācītāju 2) runā ar prāvestu 3) runā ar draudžu lietu daļu 4) runā ar bīskapu.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 24906