atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par Dieva un patiesības atklāsmi
vilks
Iesūtīts: 2009.01.07 13:10:37
Splits no diskusijas par kristietību un citām reliģijām.

EzītisMiglā

Te uzrodas vecais jautājums par to, kāpēc Dievs deva pareizo mācību tikai vienai mazai tautelei, kamēr visa pārējā pasaule palika novārtā, un bija spiesta sadomāt paši savas reliģijas, no primitīvām mežoņu līdz ļoti sarežģītām kā budisms vai hinduisms.
Tas ir dīvaini un nesaprotami.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:04:47
Dievam pietiek suutiit suutnjus savaa vaardaa.
Dievam pašam ir jaavada process no aarpuses,Dievs nebuus iekšpasaules.Viņš reizee ir šeit Viņš caurstraawo wisu,bet tik konstanti kā persona,tam viņs sūta tādus kā Jēzu.
vai vēl kādu.
Mahatmu Gandiju
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:15:40
kameer Tu man neparaadiisi to septuagintas pantu par ko iet runa,es netaisos striideeties.

7:14 δια τουτο δωσει κυριος αυτος υμιν σημειον ιδου η παρθενος εν γαστρι εξει και τεξεται υιον και καλεσεις το ονομα αυτου εμμανουηλ

Tulkojums!

Παρθένος
n. Virgin, Virgo

Tā kā... ar pretenzijām lūdzu pie Septuagintas Tulkotājiem, kas bij Ebreji, pietam zinoši VD ebreji...
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:20:26
ko Tu man te smeeree Koini.

es domaaju ebreju valodaa ir jaalasa eebreju maaciiba

es gan neapshaubu ka Septuaginta ir ljoti svariigs doķis
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:22:06
un ar ko tad Tu nevari atziit,ka Buda bija iemiesojies Dievs?;D

A ir kāds pamats tā domāt? Viņa mācekļi vai viņš to apgalvoja?

un ar ko kriewu Jūdaisma fanaats atskjiras no latvieshu kristieshu fanaata?m?
kam taisniiba?


Ar to, ka Latviešu Kristietības fanāts nemēģina izgudrot kaut ko jaunu... bet atgremo veco labo un zināmo, kas sen visiem zināms... Bet nekas... mūsdienās ir ļoti ejoša visāda "baznīcas sazvērestības teorijas" Cilvēki pērk... un tad gudrus tēlo... tā taču Dens Brauns sev kapitālu iesita! Domā citi negrib?

un ka tu zini kam tic mistiķi?
Lasu viņu textus Atšķirībā no tevis Un nemēģinu domāt, ka šie tā rakstīja, bet domāja jau citādi, a rakstīja, lai muļķīši nesabītos

un kā var pateikt ka es Dievu maz paziistu?
tā ir zaimošana.

Jo es Dievu pazīstu tas par ko tu tur vervelē ir kaut kāds tevis izpīpēts New Age sinkrētisks konglomerāts kam ar Dievu tik pat daudz sakara kā zirgam ar knīpstangām! Tak man pie pakaļas tavi uzskati un tavs Dievs
Dievs muus miil un ljauj mums sevi iepaziit tik cik Viņš to vēlas.
Aha... A kad viņš atnāk kā Cilvēks, tad tādi kā tu gudrīši šo piesit Krustā... Cilvēks grib iepazīt Dievu, tikai tā, lai Dievs ne pārāk tuvu pienāk... a to pa seju tač var atrauties!

Tu būdams parasts cilvēks un es būdams parasts cilvēks,kā Tu vari atšķirt graudus no pelavām?
Bez Dieva nekā... Tāpēc es klausos ko runā tas, kurš par sevi saka

"ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani. Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši." "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu. Kā tu vari sacīt: rādi mums Tēvu?

Tā kā... izrādās, ka Kristus ARĪ tev nepiekrīt... Izskatās, ka tavu piekritēju pulciņš strauji sarūk! Paliek vien kaut kāds krievu dissidents - jūdaists Slabo šiem atzīt, ka tieši Jūdi Kristu piesita krustā!


Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:23:15
pamatojoties,kaut vai uz manis iekopeeto raxtu,es saku,ka kristieshi savu saistiibu ar Veco Deriibu ir iziidushi no pirxta.
Tieshi izraujot no kontexta paaris pantus un ar to pamatojot dižā mesijas nākšanu.
tas arriii viss.

ja kristieshiem buutu taisniiba.
Judaisms vairs nepastaaweetu.

Tomeer ja Juudiem ir taisniiba,tad kristietiiba ir ljoti atbilsothos un opretiimnaakoshsos apstaakljos attiistiijusies sekta un tai naw ne mazaakaas saistiibas ar Tanahu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:25:38
es domaaju ebreju valodaa ir jaalasa eebreju maaciiba
es gan neapshaubu ka Septuaginta ir ljoti svariigs doķis


Es tev rādu kā Ebreju Tulkotāji no Ebreju Valodas uz Grieķu Valodu tulko...

Varu jau tev ebreju valodā iemest... nav jau žēl

לָ֠כֵן יִתֵּ֨ן אֲדֹנָ֥י ה֛וּא לָכֶ֖ם א֑וֹת הִנֵּ֣ה הָעַלְמָ֗ה הָרָה֙ וְיֹלֶ֣דֶת בֵּ֔ן וְקָרָ֥את שְׁמ֖וֹ עִמָּ֥נוּ אֵֽל׃

Svarīgi ir tas, ka šo vārdu paši LXX tulkotāji, kas bij Ebreji un kas tulkoja uz Grieķu Valodu, šo vārdu tulko kā "Jaunava"... Tāpat to tulko Matejs... Nu un mums ir kas... attiecīgi 1 gadsimta Matejs, stipri agrāku gadsimtu DAUDZI Ebreju Tulkotāji... Pret kaut kādu Krievu konvertītu uz Jūdaismu no 20 gadsimta!

Un viens Gnostiķis, kas viņam tic Hehe... nu tici tici...
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:27:14
Redzi Mulder,tu nevis neizdomaa neko jaunu,bet plaiec smadzenju skaloshanas sisteemaa no kuras Tev ir bails izkaapt.
+
tikai caur mistisku paardziiwojumu var saprast Dievu un to,cik liels Miers patiesiibaa ir Dievs.
Tur nu nevajag daudz lasiit mistikjus,bet pasham par atadu kljuut.
ne viss sleepjas kalposhanaa burtam
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:29:43
pamatojoties,kaut vai uz manis iekopeeto raxtu,es saku,ka kristieshi savu saistiibu ar Veco Deriibu ir iziidushi no pirxta.

Nu tak... a pamatojoties Džūxtes Pasakās, Kurbads no Zirga ir radies Kuru uztrauc tas tavs pamatojums? Īpaši ja to producē vīrelis, kam nekādas poņas par Hermanētiku nav!

ja kristieshiem buutu taisniiba.
Judaisms vairs nepastaaweetu.


Ja Jūdiem būtu taisnība, Templis nebūtu sagrauts


Tomeer ja Juudiem ir taisniiba,tad kristietiiba ir ljoti atbilsothos un opretiimnaakoshsos apstaakljos attiistiijusies sekta un tai naw ne mazaakaas saistiibas ar Tanahu.

Nuja... tik viņiem jau nav taisnība! Dievs viņus par izsmieklu pasaules priekšā darījis... maza saujiņa jūdaistu, kuriem sen vairs nav Tempļa, tāpēc esi drošs... Jūdaisms vairs nepastāv jau kopš 70 šīs Ēras gada! Templis nav... tātad Jūdaisma nav... Ir tikai kaut kāda nostaļģija un Jūdaisma karikatūra, bez Tempļa kalpošanas bez visa tā, ko Dievs viņiem Sinaja Kalnā pavēlēja... Čušs!

Tā kā... pat pēc taviem vārdiem sanāk, ka Kristietībai ir taisnība... Jūdaisma vairs nav... ir tikai kādas tauteles lokāla reliģija, kuru viņi pēc inereces par Jūdaismu zīmē... un pat tas ir sašķēlies n-tajās sektās... kas netraucē visādiem Krievu dissidentiem pašam savu sektu uzmargot...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:31:36
tikai caur mistisku paardziiwojumu var saprast Dievu un to,cik liels Miers patiesiibaa ir Dievs.
Tur nu nevajag daudz lasiit mistikjus,bet pasham par atadu kljuut.


Jā... Un kā tu zini, ka es neesmu Mistiķis? Kā tu zini, ka man nav Dieva pārdzīvojuma... Es pilnīgi piekrītu VISAM ko raksta Rubenis, bet tev ir jāpielāgo Rubeņa domas, un jāaizver acis uz Viņa ticību Inkarnačijai, lai vispār tu varētu kaut kā uz viņu atsaukties... Sorry... lai arī tev gribās rekrutēt Rubeni u.c. vīrus savās rindās, viņi tev nepiekrīt... un arī Kristus tev nepiekrīt... un Muhameds tev nepiekrīt... neviens no tiem, kuru tu sauc par saviem autoritātēm, nemaz tev nepiekritīs tavos spriedumos... A man pietiek ar vienu Kristu un es stāvu!
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:31:55
ak jā,un manu ticiibu naw radiijushi nekaadi aareejie apstaaklji,taadi kaa religijas vai texti vai kaut kas taads.

manu ticiibu ir radiijis Dievs.
jo es esmu vinju piedziiwojis un redzeejis kaa vinjsh mani vada.

tā kā ,mana ticiiba naw ticiiba.
es neticu,es zinu es esmu mediteejis,es esmu runaajis ar viediem cilveekiem,es esmu sapratis,ka ne viss ir kastiitees un raamiishos baazhams.
Starp citu ljoti daudzi teologi jau sen ir aizgaajushi aiz ``mans Dievs`` robezhaam.

Bet es domaaju,ka naakotne par to staastiis pati
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:33:52
mana autoritaate ir Dievs.
nevis cilveeki.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:36:02
kā es zinumka Tu neesi mistikjis?es to protams neiznu.
tomeer lasiiju kaut kaadu diskusiju,kuraa Tu raxtiiji,ka esi zaljknaabis meditaacijaa ,tas jau vien noraada,ka tEv par misticismu nav bijis nojeegas liidz shim.
jo vnk tradicionaala kristietiiba nepiedaavaa nekaaads ezoteriskaas metodes kaa savienoties ar Dievu.

taadas kaa meditaacija un taa

Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:37:33
kas ir meditācija?
meditācija ir saprast Dievu un Sevi vienā patiesajā valodā,bez cilvēku domām un aizspriedumiem.bez dogmaam u pienjeemumiem.
tikai tad ,kad Tavs praats ir briiws un tu nebuusi Tu tu sapratiisi,kas patiesiibaa Tu esi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.01.08 16:52:28
Mulders
cilvēku nespēja vai nevarēšana ir daudz mazāk atkarīga no apkārtējo nevarēšanas nekā no personīgās negribēšanas.
Tak nevis nevarēšana un nespēšana! Bet mērķa neredzēšana. Nevis ka cilvēki nevar vai nespēj tikt pie Kristus, bet gan ka neredz to, kāpēc lai tas būtu jādara!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.09 10:14:56
Tak nevis nevarēšana un nespēšana! Bet mērķa neredzēšana. Nevis ka cilvēki nevar vai nespēj tikt pie Kristus, bet gan ka neredz to, kāpēc lai tas būtu jādara!

Bez grēkatziņas patiešām Kristus nešķiet vajadzīgs. Kā pats Kristus saka, veselajiem ārsta nevajag. Tāpēc pirmais nāk šī grēkatziņa, tātad pirmais ir jāpasludina bauslība... un to nu gan var pasludināt praktiski no jebkuta pasaules skatījuma viedokļa, jo šī atziņa, ka cilvēks grēko, dara ļaunu un daudzkur pat baušļu uzskaitījums ir visai līdzīgi... Tā "kernel" izpratne visur ir līdzīga! Tā jau misionāri strādā un tāpat arī Pāvils Aeropāgā runāja... ka vispirms izmanto vietējo kultūru un vidi lai ļautu cilvēkiem uz savu grēku paskatīties no cita rakursa... un tad kad cilvēks ir sapratis ka tā IR problēma, tad arī Kristu kā risinājumu var piedāvāt un iepazīstināt.
Tālāk jau, protams, skaties pats... der vai neder!

Taču atkal... tas piemērs ar jurtām un mājām. Labi jurtnieki nesaprot huļi mājas jāceļ, bet kāds to saprot un uzceļ... Tad kāpēc viņu vajāg, slodzīt, ierobežot, diskriminēt... labāk aizej viņa mājā un padzīvo ciemos, paskaties kā ir! Un vai ir labāk... jeb tomēr jurta labāk patīk! Neviens ar varu nespiež, tik aicina nākt iekšā un pašam lūkot... bet viss ko tu dari, stāvi ārā un izdomā iemeslus, kāpēc neiet iekšā... no kā tu baidies, ko tu baidies pazaudēt? Kristietība nav kaut kāda armijas iestāde, kur tavu identitāti un personību iznīcina un uzceļ kaut ko pilnīgi citu... to dara destruktīvās sektas ar visai konkrētām un pat militāristikā atzītām metodēm... Kristietība īstenībā dod iespēju tev būt patiešām tam kas tu esi, bet attīrot no visa tā, kas tu NEESI un kas tev traucē būt tam, kas tu esi...
Nu netiek tak nekas slēpts... paši atzīstat, ka Mulders ir tīri ok frukts... (laigan es ta zinu, cik vēl man tāls ceļš ejams, lai kaut drusku varētu pretendēt uz objektīvu - ir ok - statusu) nu nav man tik ļoti tās smadzenes izkompostrētas... Kā arī kristieši ir dažāda vecuma... tāpat kā cilvēks, ja tu pēc cilvēka rases spried pēc maza zīžaiņa, kas brēc, kakā, ir egoists, slienājas un nearikulēti vāvuļo, tad tiešām labāk par cilvēku nebūt... Tāpat ar Kristietību, mēs piedzimstam un izaugam ar laiku... un ikdienā tu satiec gan slienājošos zīdaiņus gan dažkārt patiešām pieaugušus spēcīgus Kristiešus... bet visi viņi ir Dieva Bērni... viena un tā pati rase... Mēģini skatīties "uz iekšām"... bet to nevar ieraudzīt vērojot tikai ārieni!
Kristus ir tas pieaugušā prototips... nu nav tak aptaurēts trakais viņš!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 41242