atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nekristīga, bet ikdienišķa tēma- jautājums īpaši vīriešiem
** + mīlētā
Iesūtīts: 2008.12.06 14:19:12
jautājums kungiem/jaunkungiem:
Vai jūs esat skūpstījuši(bučojuši) dāmām/jaunkundzēm roku?
kāpēc?


jautājums dāmām/jaunkundzēm:
ko Jūs domājat par to, ka vīrietis skūpsta(bučo) roku?
vai jums ir kāds vīrietis skūpsījis roku?
ja jā, vai jums patika?
ja nē, vai gribētu..? kāpēc?

p.s. lūdzu, šajā jautājumā neapspriest laulātas sievas un vīra un seksuālos nolūkos bučošanos(protams, atlaidas tiek dotas Papucim, jo viņš ir ģeniāls par šo tēmu)! - TAISIET PAŠI SAVU TĒMU!

vispār jautājums visiem: kādos gadījumos jūs bučojat kādu?(lūdzu ņemt vērā p.s.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:38:52
Marvins
Es nekad nelasiiju obligato literatuuru, ja mani taa neintereseeja.
Marvins
# Labojis Marvins: 2008.12.06 19:42:03
kā tu varēji uzrakstīt savcerējumu? nu es saprotu, ka tev ir skaists rokraksts, neizlaidi burtus un liki pareizi komatus ...
aaa un tu jau negāji parastajā vidusskolā, ar tevi viss skaidrs!
Dona Eriksone
# Labojis Dona Eriksone: 2008.12.06 19:43:13
Marvins
Rakstiishana man nekad nav sagadaajusi gruutibas. Un runa nav par komatiem, bet saturu. Izlasiiju kaadu anotaciju par par obligato graaamatu un uzrakstiiju.
Gaaju gan es parastajaa vidusskola,a no kurienes tev viss ir skaidrs?????
Starp citu, interesanti gan kaadaa tu skolaa gaaji, ja sacereejumi tev bija jaaraksta tikai vidusskolaa?
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:48:30
Dona Eriksone
domāju, ka gāji medicīnas skolā pēc pamatskolas ....

mācījos Draudziņas Ģimnāzija vidusskolā sacerējumiem bija augstas prasības , ko vairs nevarēju pavilkt...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:49:49
Marvins
Nu ja, nabadzinsh.
Es atkal maaciijos skolaa ar literatuuras novirzienu un sacereejumus rakstiiju jau no pirmaas klases, taapeec ljoti labi vareeju pavilkt
Uz medskolu aizgaaju, kad jau drusku biju pamaaciijusies vidusskolaa
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:51:40
Trilobīte
Tu ļoti cieti, vai ne?
Tas ir ljoti cietsirdiigs jautaajusm
Marvins
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:51:50
es arī fizkultūrā biju knapi sekmīgs....
citos priekšmetos man atzīmes savārstījās
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:55:50
Trilobīte
Vismaz cilveekam ir skaidrs kaapeec vinsh dziivo shaja apasaulee
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:58:36
a tēma tik skaista bija


Marvins

es vispār nesaprotu kā tu spēj dzīvot, jo viss ir tik smagi, tik nežēlīgi un vēl ekonomiskā krīze
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:59:51
sicilia
Labi vismaz, ka vairs uz fizkultuuru vinjam nav jaaiet.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.06 20:03:08
Dona Eriksone

a man ar fizkultūra nepatika.... īpaši skriešana pa Daugavas stadionu.... bet vidennē sāka patikt, jo nomainījās skolotāja un izrādījās, ka fizkultūra nav TIKAI skriešana
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.12.06 20:04:05
Trilobīte

nu tāpēc es brīnos, ka viņš ir tik stiprs un vēl dzīvo
ja tu viņam paskaidrosi, kas ir menopauzes depresija, viņam tā noteikti uzradīsies
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 20:05:54
Trilobīte
bet mēs viņu varētu pierakstīt svarcēlāju pulciņā, lai tak nezaudē dzīves jēgu.
Labaak hokejistu pulcinjaa, tur var dabuut vairak traumas.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.07 11:47:54
Olita

es neiekļautu.... jo tas ir jāmāk darīt... ir etiķete, kurā noteikts, kad, kam, kāpēc un kādā veidā roka jāskūpsta + sievietei šī roka jāmāk pasniegt.
mūsdienās ir vīrieši, kas nemāk dāmai durvis atvērt (es nesaku, ka VISI, bet ir TĀDI tipi). Vai patiesi vēlies, lai viņiem pienākums ir skūpstīt dāmai roku....? turklāt mūsdienās daudzas sievietes arī par dāmām nenosauksi njāaa
Ziemeļmeita
# Iesūtīts: 2008.12.07 11:56:28
Kādi džentlmeņi,tādas dāmas... Selavī...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.07 12:33:19
** + mīlētā

nu ja atceramies vēsturi roku skūpstīja arī vīriešiem sieva - vīriem, bērni - tēviem, padotie - priekšniekiem
Ziemeļmeita
# Iesūtīts: 2008.12.07 12:49:42
Nozīme ir-pazemība,pielabināšanās...Fuj
a_masiks
# Iesūtīts: 2008.12.07 14:03:03
1) rokas skūpstīšana pamatā ir pazemības un padevības izrādīšana. Kopš visāda veida buržuāziskajām revolūcijām, kad ļaudis aušīgi pienēma ka visi cilvēki ir vienādi un ar vienādām tiesībām - otra pazemošana liekot skūpstīt roku vairs nav modē. Piemēram, ** + mīlētā nu nekādi nebūs ar mieru iedot savu roku skūpstīt, a pēc tam mesties pati skūpstīt skūpstītāja paša roku... Tā teikt - visi vienādi, vari no cita prastī tikai to, ko pats esi gatavs viņam dot. :P

2) Par dāmu roku skūpstīšanu - meitenes, aizmirstiet! Tajos laikos bija DAŽAS dāmas un daudz ķēkšu, istabeņu un kalpoņu. VIŅĀM neviens rokas nebučoja. Trīs reizes miniet - kas sabiedriskajā transportā brauc DĀMAS vai ĶĒKŠAS?
Tb - dāma atšķiras ar savu dzimtskoku, titulu un īpašumu. IMHO lielākajai daļai galvas sen kā nocirstas, vai jamās pazemotas līdz istabenes satusam. Protams, istabenes saldais sapnis - kļūt par dāmu... taču, nedoddies ja tā notiks. Karginas kundzīšu jau tāpat ir diezgan...
Tā, ka pašas reiz gribējāt - vienādas tiesības, vienādas iespējas, vienādu attieksmi ar īstiem cilvēkiem. Nu, ir tagad jums arī iespēja večiem roku bučot... nez vai izmantosiet?
sicA. [78.84.149.110]
# Iesūtīts: 2008.12.07 14:13:55
a_masiks

dažādas sievietes dažādi vīrieši dažādi tikumi
sicilia
# Iesūtīts: 2008.12.07 14:16:45
** + mīlētā

paklau tu tak nemaz neko negribi dzirdēt
nu kāpeč pavestam.... nu mana tante lietuvā uzskata joprojām, ka bērnam galvenais ir mācēt skaitīt pātarus un priesteri, tēvam un mātei roku bučot.... pārējais sīka vienība.... tas gan nenozīmē, ka viņas bērn i ir muļķi. vecākais dēls ir sirds ķirurgs
ar to gribēju teikt, ka rokas skūpostīšanai ir daudzas tradīcijas..... njā tā ir cieņas izrādīšana vecākiem civ;ēkiem...
agrāk skūpstīja roku monarham, mūsdienās karalienes rokas skūpostīšana ir sliktais tonis
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 25181