atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Luterāņu baznīcas attieksme pret Apustuliskajām draudzēm.
ilzux77
Iesūtīts: 2008.11.23 19:01:54
Labdien. Jau daudzus gadus atpakaļ ( bērnībā) tiku kristīta Ogres Apustuliskajā draudzē " Vārda spēks " . Bet manu vīru agrā bērnībā vecmāmiņa, nevienam nezinot, esot nokristījusi, pasaucot uz māju katoļu mācītāju, bet nekādu pierādošu dokumentu viņam uz rokas nav. Gribēju jautāt: kāda ir Luterāņu baznīcas attieksme pret šādu Apustuliskās draudzes kristīšanu? Vai viņu acīs esmu kristīta Dieva priekšā? Gribam nokristīt bērnus, tādēļ esmu norūpējusies vai Luterāņi ņems mūs pretīm. Pati sevi pieskaitu pie Luterticīgas, jo mans vectētiņš ir bijis Luterāņu mācītājs un šī konfesija man šķiet vispieņemamākā man pašai. Paldies .
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2008.12.01 20:43:32
Pie visiem svētajiem! Vispār jau es uzskatu, ka jākristās apzinīgā vecumā.Šis lēmums jāpieņem cilvēkam pašam, bet ne jau par to ir stāsts. Vai tiešām kāds vēl joprojām uzskata, ka Dievs škiro ticīgos pēc konfesionālās piederības? Vai tiešām jūs domājat, ka nokristījuši savu bērnu "nepareizajā"baznīcā, Dievs viņu nepieņems?
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 1237