atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem par laimi
Harry
Iesūtīts: 2008.11.15 15:42:42
varbuut mazliet offtopiks
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Aldimaa
# Iesūtīts: 2008.11.21 13:32:12
Papucs
Nu, tā teikt, ieilgusī apātija pret dzīvi, nekā nevēlēšanās un apnikums diez ko man neiet kopā ar Dieva klātbūtni. Nav jau labākais variants, ka meklē Dievu tikai tad, kad galīgi iet pa burbuli, bet laikam jau bieži vien tā notiek. Nu un es tad nu tagad mēģinu atvērt durvis Dievam, bet tā kā sajūtās nekas nemainās un nemāku tā priecāties, kā, skatos, draudzes locekļi priecājas, tad secinu, ka manas durvis vēl ir ciet. Bet nu lūdzu, jau lūdzu Dievu un savā laikā viss būs labi
Aldimaa
# Iesūtīts: 2008.11.21 13:57:53
vilks - nu tādu iespēju arī laikam nedrīkst izslēgt. Bet nu vienalga - man tad rodas jautājums, vai tas, ka cilvēki meklējot ceļu pie Dieva un piedzīvojot Dieva klātbūtni sajūt neizskaidrojamu laimes un miera sajūtu ir tikai pasakas? Es domāju, ka jūtos slikti, jo sapratu, ka tomēr nevaru visu "pati, pati!". Ka reizēm ir jāmeklē palīdzība, un ne jau pie cilvēkiem. Un domāju, ka tad, kad no sirds pieēmšu Dievu, kad patiesi ielaidīšu viņu savā sirdī, tad tas nemiers no manis atkāpsies, jo tam taču vairs nebūs pamata? Es laikam par daudz gribu?! Laikam pēc ieilgušās depresijas jumts sāk pamazām vērties ciet
vasara
# Iesūtīts: 2008.11.21 15:29:57
Olita , nu Dievs ir tas, kurš dod to mieru cilvēka dvēselei. Šeit varētu būt runa par sirdsmieru.
vasara
# Iesūtīts: 2008.11.21 16:33:09
Fil. 4:7 Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū.
Olita , tas ir miers par nākotni, ja tā var teikt - ka viss būs labi, dzīvojot Kristū [tb - ticot savam Pestītājam]. Bet protams, ka šis miers neizslēdz no mūsu apziņas visu to postu un ļaunumu, kas notiek apkārt.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.22 20:23:31
Aldimaa
ka tomēr nevaru visu "pati, pati!"

Man šķiet, Tev jānonāk līdz stadijai NEKO nevaru "pati, pati!" , tad durvīm vajadzētu atvērties

Precīzāk laikam nevis NEKO, bet pašu galveno, kas Tev dzīvē ir. Jo tad, kad apzinās, ka TO nevar, tad pārējam vairs nav nozīmes.
Aldimaa
# Iesūtīts: 2008.11.24 12:53:18
Papucs
Piekrītu, bet līdz tam tiešām ir jānonāk. Bet nu veras pamazām, veras Citam tas laikam nāk kā lavīnas gāziens, citam lēnām palēnām.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.24 20:16:47
maasa Dzidrina

Jā. Protams, ka dzen izmisumā, kā tad savādāk!?
Tā stadija, kad par savu nevarēšanu pārņem svētlaimīgs miers, nemaz tik viegli rokās nedodas, un katru reizi ir jāiekaro no jauna (vismaz man).
dimons!!!!!!!!!!!!!!!! [213.226.141.7]
# Iesūtīts: 2008.12.05 18:41:33
kaada vareetu buut laimes definiicija?????
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.05 19:14:06
Laime ir laimes neesamībā. Apstāklī, ka vienmēr, lai arī cik labi nebūtu, var būt vēl labāk. Un tātad,- ir pēc kā tiekties, par ko cīnīties. ... . Kad pienāks laiks, kad iestāsīes pilnīgā laime, kad cilvēks teiks: "Apstājies mirkli, tu esi tik skaists!", tad iestāsies arī pilnīgs pisec (polārlapsa).
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.06 10:22:47
manuprāt lai būtu laimīgs, cilvēkam ir jāzin vismaz trīs lietas:

1. kas mani nekādā gadījumā nedarīs laimīgu;
2. kas mani var darīt laimīgu;
3. kā novērst pirmo un panākt otro.

par tiekšanos pēc nesasniedzamās laimes pilnības - tur nu nav nekādu problēmu - cilvēks ir tāds radijums - viņam nekad nav diezgan.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.06 10:39:12
Olita
viss ir skaidrs - izņemot šo - kas ir NLP?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.06 10:47:05
skaidrs. un kā? kaut ko iemācijies arī?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 33561