atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 13:57:01
Palasi tad Hānemani, vai nu mums tagad te dr.med. portālu naff?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 13:59:58
Mirdza Stērste
Tu, kā skatos, pilnīgi visos jautājumos nevāji advancēta? Pabeidz vismaz māsu skolu iesākumam, mm? Tagad pat vetārsti hp apgūst, un ar lieilskām sekmēm, ja kas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:01:35
Ctulhu
similia similibus curantur , palasi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:12:36
Ctulhu, tas tests bij nevis manis izgudrots, bet Berkelijas universitātes pētījums... Tur runa bij par noturību pret "tradicionālajiem mītiem" kaut kā tā... sākot ar Atlantīdu un beidzot ar Sniega cilvēkiem u.c. fīčām. Vot tur Kristieši noturīgāki sanāca, par visiem citiem... Vai nu tas tāpēc, ka Kristiešiem ir savi mīti un tiem viņi turās klāt cieši, vai kā... nezinu!
Interesanti, ka izglītības līmenis ar šito prikolu nekorelēja, tas bij tas pētījuma pārsteigums pašiem pētniekiem, ka neatkarīgi no izglītības cilvēkiem ir tendence pavilkties uz ezotēriku.

Pietam ļoti specifisks kristiešu brīds bij noturīgs - konservatīvie one, kas ir loģiski, jo viņi ir noturīgi pret deviācijām + stingri turās pie savas mācības! Pieņemu, ka daudziem ateistiem tas ir tieši tāpat... Savukārt sinerģētisms un liberālisms ir tīri integrāla daļa tieši politeistiskos vai tādos savdabīgi ateistiskos sistēmās kā hinduisms vai budisms... Kā arī visādias new age rosoli!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:15:42
Nē, es neteicu vis, ka kādam kko skaidrošu, varat meklēt medforumos vai paguglēt, infas ir vairāk kā jūs spēsiet izlasīt/apjēgt. Savulaik pastudeju viena priestera izsmeļošo analīzi , man pietika.
boring.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:16:01
Nu apmēram. Pat līdz stāvoklim, kad tīrās vielas praktiski vairs nav. Palikusi tikai t.s. ūdens atmiņa. Pielietošanas iespējas praktiski neierobežotas.

Un šitie kaut ko par tumsonību vēl runā! Jā... laikam kad cilvēkam saiet galvā kaut kas šķērsām, tad ne jau ar vienu reģistru vien, bet vesels komplex noiet tūtā... Un tādos brīžos nāk prātā Vārdi no Rakstiem:

Rom 2:24 Kā rakstīts: jūsu dēļ Dieva Vārds tiek zaimots citu tautu starpā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.14 14:20:56
-Jona- Starp citu... reāls biznesa piedāvājums par kuru daudz naudas var dabūt!

Tā atšķaidīšana... tur saka - "Līdz pat oriģinālās vielas faktiskai neesamībai ūdenī, tik pāris molekulas paliek"

Lūk... es domāju Ctulhu (apstiprini ja tā ir) būtu gatavs tev sagādāt reālus industrijas klientus, ja tu spētu šo tehnoloģiju piedāvāt viņiem un panākt ūdens tīrību līdz tādam līmenim, ka tajā patiešām ir tikai dažas molekulas citu vielu, kas nav ūdens... Tāda līmeņa ūdens attīrīšana manuprāt mūsdienās ir ļoti izdevīgs bizness... Vajadzīgs tajā pašā medicīnā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:26:46
Padomāju!

Ziniet...a bet tīrs ūdens reāli tak var noderēt praktiski pie jebkuras slimības. Tādējādi, ja homeopāti var šitā ūdeni attīrīt, tad tas ir tikai apsveicami ka slimniekam tiek sagādāts tīrs ūdens...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.14 14:27:30
Moš, programmētāji & ģeogrāfi varētu vnk paklusēt, koa? Moš tērgājiet savā pļāpu stūrītī par tēmām, ko biku esat apguvuši, neviens pie jums taču ārstēties nelaužas, mhm..?
dr. I.Kudrjavcevs (RSU doc., kristietis, ja kas, pareizticīgais!) man tomēr šajos jautājumos ir bik lielāka autoritāte par Trilobīti.. sorr.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:30:17
Ctulhu, ko ko grūti... redzi te Homeopāti jau etaki 100 gadus to dara... Var tev ūdeni tā atšķaidīt, ka no tās "aktīvās vielas" paliek pāri pāris molekulas. Nu tātad... es pieņemu, ka to pašu var dabūt ar dajebkuru citu vielu... Kā arī otrs variants... jēga no "atšķaidīšanas" ka viss pārējais tur sāļi un kas nu tik vēl ūdenī nedzīvo, tur paliek...

Tjipa jo mazāk jo labāk...

Es gan sapratu no Homeopātiem, ka ne pašas vielas esamība bet tās "buktes" ūdens molekulās triecoties pret to aktīvo vielu... Man gan ir jautājums, a kā šie izvairās no buktēm no citām molekulām kas arī ūdenī ir... nu tur toč gaisa moelkulas... kas tur gaisā visādas gāzes...

Vot tev tādas sabuktētas molekulas... ej un pēc tam izzīlē no kā tā bukte... vai no aktīvās vielas vai no kāda slāpekļa! Ij cik zinu, tad ūdens molekulām lai tās "deformētos" tiešām vajag to aktīvo vielu blakus nevis tā... bija pirms 5 minūtēm...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.14 14:30:54
-Jona- nu a ķīmiķi drīxt runāt? Pietam kurš te ir ģeogrāfs?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:36:41
Tad arī runājiet par ķīmiju, abet lūdzu. Un nevis nolieciet alternatīvo medicīnu, kura kā med.nozare ir Latvijā pilnībā aprobēta/akceptēta, ja kas.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:38:17
Mulders kasa pakausi, okey... a nafig tad tās vielas aizvākt? Nu ja tā pati ūdens konfigurācija spēlē lomu, huļi vākt prom oriģinālo aktīvo vielu vispār? Nu tam ka ūdenī iegāž kādu vielu, sakrata un tad iebaro kādam, tam es ticu, ka tas var palīdzēt... A vot ja vielu aizvāc... vai atšķaida līdz koncentrēta okeāna stāvoklim... tad skuju, drīzāk zivju čuras sarīsies nekā izšķīdušo "ūberzāles"

PROTAMS Čista no okultisma un kristietības viedokļa "vārdošana" ir papildus "ķīmija" kas būtu jāņem vērā, bet kāreiz pret vārdošanu Kristietība iebildīs... bet Ķīmiķis līx nosmiesies!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.14 14:40:25
-Jona- nu runājam arī... un nu vot Ctulhu mums saka - blefs tas viss! Nu es ķīmiju tik labi nezinu, taču pat ar manām švakajām zināšanām bilde kopā nelīmējas. Pagaidām tu neesi paskaidrojusi zāļu darbības mehānismu... to ko paskaidroji, tas neatbilst īstenībai zināmajai! Tas ka kāds TIC ka tas tā notiek, nu placebo efektu neviens te nenoliedz... bet kamēr tu vai kāds no tavām autoritātēm nepaskaidros šīs darbības mehānismu, tikmēr... uvi... tas ir vai nu tufta vai vēl bīstamāk - okultisms!

Visas "homeopātiskās" zāles ko ir nācies lietot ir cietā formā... kur tas rodās pamatojums ka drīzāk ar `homeopātiju` cilvēki nu pat farmaceiti saprot prosto tējas, zālītes vai vienkārši - ļoti individuālu pieeju paientam... vienam dod citramonu a citam kādu citu zāli

Tā kā tu pati esi mediķis, tad tev ar Ctulhu vajadzētu ļoti labi pat saprasties, jo cik zinu, tad Mediķiem ķīmija ir viens must-to-know disciplīnām, tā kā tev pat spec valodu lietojot nebūtu grūti Ctulhu paskaidrot kā tas darbojas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:45:12
Ctulhu... vovo... Amerikā te kādu brīdi apakaļ baigi ejošais bij produkt "Diētiskais Minerālītis"
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.14 14:47:49
Ctulhu
Pie dzīvniekiem nu nekādi nevar tikt piekabināts placebo efekts, tik daudz taču skaidrītis, ne? Zinu, ka tml. , t.i., netradicionāli ārstē arī viens no vadošajiem dr.vet. Latvijā, specializējies uz zirgiem , dr. Tolpežņikovs. Un lieliski ārstē.
A tu zini, cik šodien maksā sacīkšu zirgs? Es zinu, nu kā jau zirdziniece kopš bērna kājas. Abet pamēģini tur kaut ko nomuhļīt, ugu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.14 14:48:20
Ctulhu, nu fatfree spekjis tas ta veel taa... un holesteriinfree olas! A vot ar ko atshkjiras dieetisks uudens no nedieetiska toch nevaru saprast! Bet laikam jau amiishiem pofig.. ka tik dieetisks... znach veseliigs

taapat kaa 80 gados pievieno produktam galaa "Tron" un tas buus uuberkruts... Vai 90os gados pievieno produkta priekshaa "Eiro" un buus uuberkruts produkts!

Forsh sludinaajums "Pārdod dzīvokli... sagatavots eiroremontam"
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.14 14:55:03
jēpis, nu kaut vai tā... Tak vot neskaidro jau arī tā...

Detaļas pēc tam razborkas taisīsim! Pietam pierādīt individuālu zāļu efektu būs grūti... homoepātija jakobi darbojas uz to, ka piemeklē konkrētam fruktam konkrētai kaitei konkrētu risinājumu... TAS pat ir ticams, jemot vērā, ka cilvji ir dažādi... a vot tas kam es neticu, ka atšķaidot ūdeni zāles paliek efektīvākas! To lūdz paskaidrot un pierādīt!

Pierādījums jau vienkāršs... viens un tas pats ārsts dod slimniekam zāles, bet pēc laika nomaina to šķīdumu ar parstu krāna vai galda dzeramūdeni bez jebkādām manipulācijām un skatās... Tad redzēs, kas darbojas, placebo vai reālā viela!

Tas kā Krievijā ar torsionu laukiem! Viens frukts teicās, ka torsionu laukā turēts tērauds labāk vada elektrību! Fiziķi nesaprata un neticēja, bet kā teikt "Čem čort ne šutjit" uztaisīja reālu experimentu... izmērīja to pretestību! Kaut kā stulbi sanāca

1. Torsionu Tērauda īpašnieks nemaz īsti nezināja īstenās pretestības mērīšanas metodes, bet lietoja kaut kādu nevis reālu laboratorisko, bet mājas apstākļos lietojamu, kas derīga lai atšķirtu sliedi no plastmasas stieņa
2. Torsiona Tērauda vadītspēja izrādījās pat sliktāka nekā viduvēja etalona vadītspēja, kur tas etalons bij nu prosto... ne pats labākais tērauds, prosto tērauda gabals par kuru ir zināma tā pretestība!

Izgāzās onkas!

Tāpat te... nu VARBŪT tā lieta darbojas... nu vot pierādīt vajag, un pierādīt, ka tas nav placebo... To KĀ darbojs... nu lai tak... nezinām jau arī kas ir elektrība! Tač ir jau aizdomas par to, ka nedarbojas viss tā lieta... jeb ja darboajs, tad visparastākais placebo... kas ARĪ nav zemē metama lieta... galu galā cilvēks vesels a patērēts drusku ūdens un nedaudz kinētiskās enerģijas!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.14 14:57:08
Ctulhu
`uudens atminja` neder siltumkustiibas deelj.
kas tad ir?


Nu tātad kaut kas virs .. Piem., man kā kristietei nesagādā problēmas atzīt, ka ir daudz kas, ko līdz galam nesaprotam. Ir un viss, jo gluži vnk darbojas .

jēpis :
Jā, tikai redz, nav tāda priecīgi nosprāguša sunīša.. saimnieks kaut kā ātri pamanītu...
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 15:03:52
jēpis

izrādās tu esi stulbāks nekā man likās. piedo.
suņa, zirga, kaķa veselība nav mērāma principā - skumji jautri rej..... ja neesi pamanījis arī suņiem taisa analīzes, rentgenu ultrasonogrāfiju.... un pēc šīm analīzēm nosaka suņa veselības stāvokli. Vai pēc brūces stāvokļa. Jā arī es savu suni baroju ar homeopātiju, jo man ir sasodīti labs suns (apliecināms ar diplomiem), lai es šamā bez iemesla grūstu farmācijas brīnumus. lai likvidētu iekaisumu, viņa lietoja antibiotikas, bet lai uzlabotu locītavu stāvokli homeopātiju, un vēlreiz atkārtoju suņa veselības stāvoklis nosakāms pēc analīzēm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 107 , pavisam kopa bijuši: 34591