atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem LTV 1 programma izbeigs kristīgos raidījumus
Balss
Iesūtīts: 2008.11.06 07:48:08
Šādu ziņu šodien dzirdēju pa radio. Vai izbeigs arī dievkalpojumu translēšanu 1.programmā? Ja tas ir taisnība, tad tā ir lielas iedzīvotāju daļas interešu neievērošana!!! Populārākajā programmā gan varēs raidīt seriālus ar to morāles standartiem, bet kristiešu attieksmes paušanai vairs vietas nebūs.
Vai mums tas jāpieņem klusējot?!

Lūdzu, izteikties kristiešus vai neitrāli noskaņotos.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.07 11:38:14
Ctulhu
Un kāpēc tad tas notiek - kas šos procesus izraisa?
Vai ne novēršanās no citām, nepārejošām, mūžīgām vērtībām un pievēršanās tikai materiālajiem, šīs zemes, ar rokām grābjamajiem labumiem?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.07 11:44:24
ja runājam par raidijuma "vertikāle`slēgšanu tad es parakstījos uz lapas, kur noprotestējām pret to.
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.07 12:26:09
Trilobīte
Jau savācu uz lapas Vertikāles u.c. raidījumu aizstāvēšanai kaudzi parakstu. Šodien nosūtīšu.
Un ko esi izdarījusi TU?
a_masiks
skat. Jāņa Kalniņa novēlējumu!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.07 12:37:22
a_masiks
Nav jāgas sākt ķidāt tavus argumentus, tāpēc!

Lai Tev saulaina diena, priecīgs prāts, lūkojoties uz vaidelotēm, un vakarā drusku pakoklējot!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.11.07 16:13:28
Nobeigšu ar citātu, šo nedēļas nogali, par Ļedjajjevu.
"Однако в прошлом 2007 году произошла небольшая накладка. Министерство латвийского правительства по делам семьи и детей не поддержало «Праздник семьи» материально, как предполагалось вначале. Поэтому пастор Алексей Ледяев (церковь «Новое поколение») во всеуслышание заявил во время служения 23 мая 2007 года: «Мы отдали свои голоса и доверие, а нам в ответ – это ваше дело. На выборах мы не стыдились друг друга. А сейчас? Если Первая партия не сдала экзамен, Бог найдет другую силу, которая начнет работать ради Царствия Небесного», - и дружное «Амен!» было ответом на слова пастора.

Чтобы не сорвался праздник, пастор Алексей объявил аврал, и буквально за несколько часов верующие «Нового поколения» собрали недостающие 25 тысяч латов, так что деньги и расписки (некоторые обещали принести деньги на другой день) пришлось собирать пластиковыми ведрами."

http://kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=4108

Tā sakot - gruzījiet apelsīnus mucām ! Ostaps Benders@

Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.21 08:37:02
Izskatās, ka raidījumi nākamajā gadā LTV1 būs

http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=22438515


KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.21 09:18:27
Kāpēc jūs, kristieši, paši nesametaties ar naudiņām kopā? Jūsu taču ir tik daudz, ka pa latiņam mēnesī vai pat mazāk, pietiktu atsevišķam TV kanālam!
Atkal parādās "nenotveramā kristieša" efekts - kad vajag, jūsu ir 2 miljardi, bet kad kas reāli jādara, tad pāri paliek viena pati Māte Terēze!
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.21 09:22:00
KarotesNav

tātad tā ir valsts televīzija. vai ne? es maksāju nodokļu, tāpēc reizi nedēļā varu skatīties ko gribu:P
A k;āpēc jūs nekristieši nesametat naudiņu, lai varētu skatīties teiksim klimoviča murgus?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.21 09:28:53
Spīdola OZola
Valsts TV drīzāk būtu nevis "ko gribu", bet "ko vērtīgu", kā izglītojošus raidījumus par ceļojumiem, mākslu, zinātni utml. Tādus, kurus neviens reklāmdevējs nesponsorēs, bet kuri ir cilvēkam vērtīgi.

k;āpēc jūs nekristieši nesametat naudiņu, lai varētu skatīties teiksim klimoviča murgus?
"kāpēc jūs, ābolu neēdāji, nesametaties nu nesponsorējat pārraides par bumbieriem?". Lieta tāda, ka ābolu neēdāji nav uzreiz tie, kas ēd bumbierus, bet gan visvisādu augļu ēdāji.
Tak, ja ābolēdāju ir nospiedošais vairākums, tad kapēc viņi neo nedara lietas labā, bet tikai runā? Ja vēl atceramies, ka ābolu ēšana viņiem ir augstākajā līmenī svarīga...
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.21 09:36:33
Valsts TV drīzāk būtu nevis "ko gribu", bet "ko vērtīgu", kā izglītojošus raidījumus par ceļojumiem, mākslu, zinātni utml. Tādus, kurus neviens reklāmdevējs nesponsorēs, bet kuri ir cilvēkam vērtīgi.

Pārlasi vēlreiz savu tekstu Nu kas gan neizglītojošs ir ja reizi nedēļā rotācijas kārtībā ir kādas konfesijas dievkalpojums mmmmmm tev ir visas tiesības pulksten 11 neslēgt iekšā televizoru, kā es to daru atlikušajā laikā patiešām 1 stunda nedēļā ir kaut kas traģisks?! viena stunda nedēļā traucē tev izglītoties?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.21 09:39:42
Spīdola OZola
Un ja tur sāks rotēt islāms ar hinduismu? ;-)
Valsts ir atdalīta no Baznīcas. Tāpēc valsts TV kanālā kādu konkrētu reliģisku uzskatu propaganda nav nepieciešama.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.21 09:44:05
EzītisMiglā

Nu nezinu... mūsu valstī šīs reliģijas gluži nav izteiktas
A kam mūsu valsts televīzijā jābūt. Raidījumiem ala kas te? es te?, kas mazina bērnu garīgās attīstības līmeni?
tev tā stunda traucē? nu aizej vismaz stundu nedēļā pastaigāties un paostīt svaigu gaisu
Runa jau nav, ka LTV1 jākļūst par reliģiska satura televīziju, bet par vienu nieka stundu nedēļā, ko domājams kristieši kā nodokļu maksātāji un LTV 1 uzturētāji būtu pelnījuši
lunabeita@yahoo.es [77.211.174.190]
# Iesūtīts: 2010.01.12 13:49:02
Hola

soñé con esta palabra "kundaliun" y no se que significa
si alguien sabe y quiere decirme en mi correo, se lo agradeceria

ziemasvilks
# Iesūtīts: 2010.01.12 13:53:44
lunabeita@yahoo.es [77.211.174.190]
Quién eres?
zobenbracka
# Iesūtīts: 2010.01.13 13:13:16
na tie raidijumi tādi ka es pat priecājos ka izbeidz
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.13 13:22:10
Klau, te kādam vai nu ir slinkums pievērst uzmanību diskusijas datumiem, vai arī ļoti gribās vecas tenkas apzelēt. Tad kāpēc nepacelt te arī kādas divus gadus vecas kundalīņa histērijas par aizpagājšgad notikušo pasaules galu, un tikpat cītīgi tās neapspriest?

Nesaprotu šī foruma nepārdomāto sistēmu, ka arī vecas ikdienas pļāpas var nokļūt aktualitāšu galvgalī
fledermausis [87.110.87.173]
# Iesūtīts: 2010.01.13 13:27:53
Aivars nekas nepārdomāts tas nav - tikai ja kāds iepeisto neatbilstošu komentāru (reklāma, rupjības), kuru izdzēš, tad tēma uzpeld augšā!
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 62 , pavisam kopa bijuši: 3647