atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nespējnieku nams
Tamāra
Iesūtīts: 2007.03.27 10:06:05
Kā vērtēt, ja vecākus ievieto pansionātā?
AutorsZiņas teksts
Tamāra
# Iesūtīts: 2007.03.30 10:07:42
Man taisni negribētos mest akmeņus, bet tādu izvērstāku vērtējumu par to iegūt. Arī no mācītājiem, kam nācies reāli saskarties gan ar tiem, kas negrib iet, gan ar tiem, kas nes ļoti smagu nastu, - piemēram, kad vecāki atsakās, kaut arī tas būtu labs risinājums.
viktorija
# Labojis viktorija: 2007.03.30 22:14:41
Piekrītu, ka katrs gadījums jāvērtē atsevišķi, taču jebkurā gadījumā manuprāt būtu jāvadās no tā, kā būtu labāk vecākiem, nevis bērniem, jo "Tev būs savu tēvu un māti godāt..."
Balss
# Iesūtīts: 2007.03.31 15:33:24
Ja vien pastāv kaut mazākā iespēja nodrošināt vecākiem palikšanu vai nu savā mājā vai pie bērniem, to vajadzētu censties nokārtot - ar aprūpētājas vai kaimiņu palīdzību. Domāju, ka psiholoģiski tas ir ļoti smagi - tikt ievietotam pansionātā uz visiem laikiem - līdz pat nāves stundiņai. Skaidrs, ka no tās atpakaļ uz savām mājām vairs netikt..
Tamāra
# Iesūtīts: 2007.04.05 10:32:49
Man vienai pazīstamai nācās kopt savu vīramāti. Grūti bija. Bet manuprāt, tas bija laiks, kad viņas pārkāpa pāri tam, ka nespēja viena otru pieņemt.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 40 , pavisam kopa bijuši: 33064