atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mīlestība un dzīvības vērtība
KarotesNav
Iesūtīts: 2008.10.14 15:22:53
"Nevienam nav lielākas mīlestības kā šī, ja kāds savu dzīvību nodod par saviem draugiem"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:32:24
Trilobīte, baidos, ka nedz tu nedz KN nenovērtējat ciešanas, kas nav ārēji redzamas un fiziski detektējamas... garīgās ciešanas. Tas arī bij tas, kas pietrūxt Mela Gibsona filmai... Kristus Ciešanas nav iespējams parādīt, jo tās īstenībā slēpjās nevis ārējos sitienos un miesiskos ievainojumos, bet pavisam citā plāxnē... Ja kādam māxliniekam to izdotos parādīt, tad šis message būtu vēl iespaidīgāks!

Šeit raksts par šo tēmu

http://www.designinference.com/documents/2006.10.the_reach_of_the_cross.pdf

Ne jau ārēji redzamajā slēpjas Krusta message.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:36:28
Trilobīte, redz... es varu nebaidīties no muguras smadzeņu operācijas iznākuma, ja tas 100% ir pozitīvs, bet es vienmēr varu baidīties no šo operāciju pavadošās blaknēm... Bailes no nāves ir dabīgi, jo nāve pati ir pretdabīga parādība. Skaidrs ka pārciest pašu nāvi Luterānim palīdz Kristus apsolījumi... un tamdēļ es domāju, Luterānim ir vieglāk mirt nekā Katolim, jo Luterānis mirst pilnīgā ticibā un paļāvībā, ka Dievs nemelo, RKB adeptam jāmirst nepārliecinātam un faktiski izmisušam, ja vēl ņem vērā, ka šādā stāvoklī cilvēkam pāri veļās visi dzīves grēki un atmiņas... es pat nezinu kā RKB adepts var mirt mierīgi... kā vien tiešām ticībā uz Kristu, ignorējot visu RKB dogmatiku par tiem "varbūt", jo Dieva Vārds jau ir neatkarīgs no Pāvesta personīgajiem uzskatiem, Dieva Vārds arī RKB adeptu var pārliecināt par to, ko tas apgalvo! Tā kā... tas ka RKB adepts konvertējas faktiski luterismā 2 sekundes pirms nāves, tas jau nav nekas slikts... arī 11 stundā nolīgtais strādnieks saņem to pašu maxu! Man dots par velti, tad man arī nav žēl, ka citi to saņem par velti!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:36:45
Ctulhu, tev to nesaprast!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:42:19
Mulders
baidos, ka nedz tu nedz KN nenovērtējat ciešanas, kas nav ārēji redzamas un fiziski detektējamas... garīgās ciešanas. Tas arī bij tas, kas pietrūxt Mela Gibsona filmai... Kristus Ciešanas nav iespējams parādīt, jo tās īstenībā slēpjās nevis ārējos sitienos un miesiskos ievainojumos, bet pavisam citā plāxnē...
Bet es tak par to pašu!
Nevis nāve (eksistences beigšanās šajā materiālajā visumā) ir tas briesmīgakais, bet ciešanas - visi pazemojumi un fiziskās ciešanas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:44:57
Mulders
ņemot vērā, ka tu nezini kas ir pēc nāves
Tātad, tu pieņem, ka pēc nāves notiek lietas, daudz briesmīgākas par spīdzināšanu, pie tam katram cilvēkam?
Kā arī, mēs runājam par pašu nāvi, dzīvības zaudēšanu, nevis par to, kas notiek pēc nāves.
Tu tagad uzvedies kā primitīvs materiālists, tā baidīdamies no nāves, vairāk nekā no spīdzināšanas. Tieši primitīvs, jo advancēts materiālists no nāves vismaz teorētiski nebaidās. Tikai, cik pašsaglabāšanās instinkti.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:45:34
KarotesNav, bet nāve ir robeža ciešanām... tb kad ciešanas sasniedz kritisko masu, tad iestājas nāve.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:46:08
Līdz ar to tas jautājums ir tāds... cik daudz tu esi gatavs ciest otra labā... Un tad "nāve" ir šī robeža, kas pasaka - esmu gatavs ciest līdz galam! Varbūt tagad skaidrāk!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:46:12
Ctulhu
Rezultaataa sanaak,kaman no mirsanas ir veel mazaak jaabaidaas, nekaa visu veidu kristiesiem.
Var palasīt Sokratu, viņš arī apdomāja, kas notiek pēc nāves.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.10.14 16:51:07
Mulders
nāve ir robeža ciešanām... tb kad ciešanas sasniedz kritisko masu, tad iestājas nāve.
Nē.
1) Ctulhu jau minēja par elli, ciešanas ir, bet nāve neiestājas
2) Kas tā tāda kritiskā masa? Var tak ilgi spīdzināt, speciālisti zin sāpīgākos punktus. Sevišķi efektīva sistēma bija "Hiperionā". Pietiek pa pareizajiem vadiem raidīt signālus smadzenēs.
3) ne katra nāve ir saistīta ar ciešanām.

Un tad "nāve" ir šī robeža, kas pasaka - esmu gatavs ciest līdz galam! Varbūt tagad skaidrāk!
Ja man piedāvātu mani nošaut vai saspīdzināt par aklu kropli, es izvēlētos nošaušanu, jo no spīdzināšanas baidītos vairāk. Vai es tāpēc kāds varonis? Es uzskatu par varoni drīzāk tādu, kas izvēlas spīdzināšanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:51:34
Nekaadas ciesanas nepaguust notikt, jo biologiskaa struktuura dezintegreejas par vairaakaam kaartaam aaatraak, nekaa paarvietojas saapju signaals panervu.

Tātad kritiskā masa tiek daudzkārt pārsniegta, un rezultāts nāve! Tie kas atrodās tik tālu, ka var turēt šo, tie cieš... bet dzīvo!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:52:12
Nu un Mulders ir gatavs otra deelj ciest muuzjiigi ellee?

Nope!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:54:01
Mulders
Tātad kritiskā masa tiek daudzkārt pārsniegta, un rezultāts nāve! Tie kas atrodās tik tālu, ka var turēt šo, tie cieš... bet dzīvo!
... un domā, kāpēc es nebiju epicentrā, bet vēl pusmēnesi mocīšos ar staru slimības sekām + pārdzīvošu, ka citi mani mīļie mocās.

Bet kritisko masu var nepārsniegt, spīdzināt pie tās masas robežas.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 16:59:39
Trilobīte, nu un ka viņi ZIN, viņi maldās... jo viņi netic Kristus apsolījumiem. Bet tiem apsolījumiem, kuros balstās viņu zināšanas ir ar dakšām ūdenī rakstīti!
Savukārt mana pārliecība balstās Dieva Vārdā. Tādējādi... vai nu DIevs melo un tad Pāvestam ir taisnība, jeb Dievs nemelo, tad Pāvests izrādās neticīgais... jo netic pats tam Dievam, par kura vietnieku uzdodās!

Protams, ka es nesaku, ka varu paciest nagu maukšanu! Nu un tad... tas ko es droši zinu, ka Dievs nemelo, pat ja es meloju!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 17:00:14
Ctulhu
Daleeji to var, ja ir izieta spec. apmaaciiba
Bet tālākā esksistence kā aklam un kurlam kroplim?
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.10.14 17:00:30
Mulders nosūtīju meilu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 17:01:08
Arī sava bērna /meitas vai dēla/ dēļ nebūs gatavs?

Nope!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 17:01:30
Trilobīte, nu un ka viņi ZIN, viņi maldās... jo viņi netic Kristus apsolījumiem
Viņi atkal domā, ka kristieši maldās, jo netic Korāna apsolījumiem.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.14 17:02:27
Ctulhu
Muuzjiigi ellee ciejs Muldera gjimenes loceklji/beerni vai Mulders pats.
Tā izskatās pēc nereālas situācijas.
Mulders nevar noteikt, vai viņa bērni nonāk ellē, jo bērniem ir pašiem sava griba.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 17:08:42
Ctulhu, ja mans bērns ir ellē, tātad tas ir objektīvs iemesls... Apmaiņa šo iemeslu neatceļ. Apmaiņa ir neiespējama principā, tāpat kā es varu kaut uz ausīm stāvēt, gaismas ātrums vakumā nemainīsies!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.14 17:13:12
??? Nu ja es būtu Dieva Dēls, tad gan

Tieši tamdēļ arī es saku... apmaiņa nav iespējama. Tā jau ir notikusi... ja kāds nepieņem Kristu un paliek grēkā, tad viņš tur paliek... Vienkārši... es pat gribēdams nevarētu neko mainīt, jo es nevaru cita vietā Kristu pieņemt. Es nevaru cita cilvēka vietā piedzimt no Dieva. Es nevaru ticēt cita cilvēka vietā! Es nevaru veidot attiecības ar Dievu citu vietā! Galu beigās ikvienam no mums būs jāstāv Dieva priekšā... vai nu pašam par sevi ar savu taisnību, vai Kristū kur tavi grēki apslēpti un Dievs redz tikai Kristus taisnību!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 187 , pavisam kopa bijuši: 5211