atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aktieri un citi (patiesība par Viju Artmani)
Kundali
Iesūtīts: 2008.10.14 11:01:18
Kā vienmēr Latvijas prese melo par patiesõ dzīvi Latvijā.

http://www.diena.lv/lat/politics/sabiedriba/krievijas-prese-godina-artmani-un-vaino-latviju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:28:02
Kundali

slikti sanāk odnako
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:28:06
Kundali
Labs
Ievēlie mani par Prezidentu tad ...DDD

paldiesdievam tas nekad nenotiks, bet ja arī notiktu - es laikam pamestu valsti, dotos bēgļa gaitās.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:39:33
Domā, ka "mēs" ierobežosim dažas reliģijas vai to pārstāvjus LV ?!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:40:42
Kundali

nea tā vienkārši būs baisa valsts kur valdīs Kundalīns
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.10.14 12:41:38
Kāpēc kapitālistiskajā Latvijā kādam, ieskaitot valsts ierēdņus, būtu īpaši jāmīl un jāizceļ kādas profesijas pārstāvji? Tas bija padomju autoritārisma fenomens - valstiskā līmenī uzturēt kādas prof. pārstāvju - piem. kosmonautu un kultūras darbimieku eliti.
Tagad mīlēt vai nemīlēt kādu ir brīvprātīgu fanu klubu tiesības. Patīk sports - fano par sportu, patīk kino - fano par kino, patīk mūzika - fano par mūziku, patīk kosmoss - fano par kosmonautiem, patīk politika - fano par politiķiem.
Artmane, neapšaubāmi, bija latviešu padomju kino un teātra fenomens, bet tas rūgtums , ko nācās dzirdēt vienā krievu dok. filmā, tomēr liecināja par zināmu realitātes izjūtas zudumu .
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:46:26
Kundali
tu visādā ziņā esi jauks, kluss un patīkams cilvēciņš kamēr esi savā vietā, vara bojā cilvēkus - un tā ne visiem ir vajadzīga.
vai tu vajātu citu reliģiju pārstāvjus? to es nezinu - bet kā jau teicu, vara bojā cilvēkus un es neizslēdzu arī tādu iespēju.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:54:32
Kādas ir Jūsu domas par Kārli Ulmani. Viņš apmeklēja savlaik manas vecāsmātes mājas (par mājām video šeit - ko izdarījusi "brīvā II republika" )

Aizkraukles, "ulmaņa laikos" Bauskas rajons, Valle, 2,5km no centra.
http://video.google.com/videoplay?docid=115276991227059542&q.. =source:006596280530797395604&hl=en
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:57:01
Nu un manas omes muižu nopostīja padomju vara. hmmm ko tagad darīsim
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.14 12:59:15
Atjaunosim, mīļā Sicīte. Meži Latvijā vēl aug, cērtam baļķus un ceļam augšā

Japiezīmē, ka manai paziņāi nesen Vecumniekos ar nodega mājas, nosvilināja tāpat kā manā gadijumā - "deklasēti elementi" Man - dedzinot kūlu, viņai - kurinot karstumā krāsni pa pjanku, ex cietumnieks.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 13:01:43
Kundali
nekādas mājas neredzēju bet nevarēju saprast vienu - kāpēc tas onka paķēris līdz cirvi?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 13:01:46
Kundali
A priekš kam? Mēs to zemes jau pārdevām un nopirkām vietā citu īpašumu
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.14 13:10:32
S.R. Redzēji mērnieces kundzi līdzi. I vot tam cirvis vajadzīgs, lai mērnieces kundzei var stigu izcirst, vai attīrīt vietu robež-mietam.

Ja labi skatījies, mājas ir nodegušas, aug tikai kārklu puduris uz to drupām. Nodega 1995.gadā. Gudri cilvēki teica, ka tas nozīmē karmas jeb likteņa attīrīšanos.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 13:24:47
Kundali

bet vispār./... neatkarīgā Latvijā savs īpašums ir jāpieskata. un tad nebūs vainīga ne valdība, ne dažādi elementi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.14 13:24:51
Ctulhu, nekas... pasaule dzīvoja bez kosmonautiem daudzus tūkstošus gadus. Daudzas valstis vēl šodien veixmīgi dzīvo bez kosmosa un kosmonautiem.
Tā kā tev nebūs tainība!
Nevajag "es" ar "mēs" putrot! Savukārt teātris ir labs veids kā izglītot un okuļturivatj tautu, kas lāgā lasīt neprot! Tas ka tu neesi sapratis humanitāro zinātņu essenciālo un konstruktīvo nozīmi šķiet dīvaini, it kā gudrs vecis, bet šitik vienkāršu lietu nesaproti! Parunā ar lieliem (LIELIEM) zinātniekiem, pajautā viņu domas par māxlu, literatūru, mūziku!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.14 13:28:35
http://blogs.krustaskola.lv/2008/10/13/vijas-artmanes-tela-parversana-elizabetes-ikona/#comments

nav jau brīnums, ka cilvēki brauc prom... latvieši tikai par sevi un savu maku domā...

Vijas Artmanes pensija bija 120 Ls
nezinu, Latvijas valdībai nav kauns?
Pat krievijas przidens izteicis līdzjūtību...

pretstats: viņa nedzīvo Latvijā: http://www.tribine.lv/articles/6437/1/Vaikule_var_zaudet_ma.. ju_Maiami
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 13:38:44
Ctulhu... un kas "un tā tālāk"!

Pirmkārt... sabiedrība nav armija!
Otrāmkārtām... tad kad ir uzbūvēta elektrostacija, tad būvē lunaparku!

Taču KAS būvē to elektrostaciju - gucuļi neizglītoti. Bet projektē elektrostacijas gudri cilvēki, kuri savu gudrību veidojuši ne tikai lasot arhitektūras grāmatas, bet arī izglītojoušies humanitāri, kas attīsta radošo domāšanu.

To kā CCCP cēla savas kastītes, to visi zin - ātri, funkcionāli un... pilnīgi neinteresanti. Tagad tajā pašā Vācijā, kur CCCP saimniekoja veselus rajonus kā mūsu Purčiks var redzēt - pamesti un novārtā atstāti. Cilvēki nav roboti, bet gan garīgas būtnes, kam vajag ne tikai batonus, bet arī mūziku un dzeju un literatūru un teātri u.c.!

Pietam, tas ka tu lūpukrāsu salīdzini ar dzeju jau vien liecina, ka tu vienkārši nezini kas ir dzeja!

Kas interesanti... ja man izvēle būtu starp to vai saglabāt Šexpīra Darbus vai Elektrostacijas Būvēšhanas shēmu, es ietu ar pirmo. Otro var no jauna atklāt un izgudrot, bet pirmo vairs neviens nekad neatkārtos!

Pirmasi ir no cilvēka, otrais ir vienkārši... relfexija par to kas jau ir!
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.10.14 13:39:00
Ctulhu
Tā par kosmonautiem ir laba doma!
Es varētu internetā organizēt sev atbalsta kampaņu - Latvija neko nedarīja, lai es kļūtu par ievērojamu kosmonautu

Savā sirdī es varbūt esmu dižākais Latvijas kosmonauts!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 13:44:51
p.l.dassy

Dārgo dassij tāda pensija ir lielai daļai un vēl mazāka....,bērniem atliek tikai palīdzēt
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.14 13:54:25
sicilia

zinu, maniem vecākiem ir mazliet vairāk! bet mammai tāda pati laikam!? bet nu nezinu, viņa taču nav vienkārša strādniece bijusi kā mani vecāki!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 14:16:57
Citāts:
"Cik tauta ir atbildīga pret saviem varoņiem?

Šajās dienās daudz runā par Viju Artmani - vieni sapņaini piemin izcilās lomas, citi trauc meklēt skaistākās bildes, kāds pārmet prokrievisko kursu, bet vēl kāds cieti nosaka - "kāda viņa pati bija, tādu sev algu nopelnīja: viņu esot apbrīnojuši, bet neesot mīlējuši." Esmu redzējusi viņu pirms gadiem desmit pārpildītā tramvajā, kur latviešu cilvēki uz viņu blenza un sačukstējās - bet sēdvietu neviens nepiedāvāja. Kas tribūnam var būt briesmīgāks, kā mūža nogalē justies pamestam savas tautas vidū?

Tomēr ne visur viņai bija jājūtas kā Ledus karalienei. Retajās tikšanās reizēs kā festivālu viešņu Krievija viņu uznēma kā īstu Karalieni.... Limuzīni, viesnīcas un greznas pieņemšanas. Un pāri visam - tautas sajūsma, patiesā sirsnībā uzgavilējot Māksliniecei. Krievijā viņu tauta burtiski nēsāja uz rokām. "

http://www.tribine.lv/articles/6434/1/Tautas_varonus_-_ragavinas?&PHPSESSID=4sama15u140rn15n7o.. mi058bd5
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 942