atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aktieri un citi (patiesība par Viju Artmani)
Kundali
Iesūtīts: 2008.10.14 11:01:18
Kā vienmēr Latvijas prese melo par patiesõ dzīvi Latvijā.

http://www.diena.lv/lat/politics/sabiedriba/krievijas-prese-godina-artmani-un-vaino-latviju
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.14 11:03:18
Redzot karstās diskusijas dažos portālos, ieliku šito tēmu.
Var protams vainot minētā cilvēka likteni (kas aktieriem ir skarbs, pēc hinduisma uzskatiem) bet fakkts paliek fakts:
Latvija nemīl savus aktierus, sportistus un citus tās popularizētājus.

Ar ko šis "naids, nemīlestība, pamešana likteņa varā" izskaidrojama, taču ne ar kristīgām vērtībām, to degradāciju sabiedrībā ?!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:08:11
Nu nu nu... cja bi korova mičala, ih bi pomalčala.
Protams, Krievijas prese aizmirst to, ka viņu valsts aizmirsusi savus aktierus, kas mirst nabadzībā, mirst no smagām slimībām un neviens neiedod naudu zālēm, aktierus, kas taisa pašnāvības, jo visi viņus aizmirsuši, nodzeras... utt.
šādi skandāliņi laiku pa laikam iznāk dienas gaismā, bet to jau šobrīd mēs aizmirstam, jo varam iekost Latvijai
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:12:08
sicilia
es tikai nesaprotu, kāpēc mums tikpatlielā mērā nebūtu jādomā par citu profesiju pārstāvju cienīgām vecumdienām? ar ko aktieri, sportisti ir priviliģētāki par slaucējām un sētniekiem? a?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:14:36
S.R...
mmmmm nu ir jāpadomā. Ir jāpadomā par jebkuru
mans koments bija uzbrauciens Krievijas presei, kas aizmirst savējos.

PS - a savu jautājumu vari uzdot nelaiķes dēlam, kas vienmēr uzsvēris savas mātes pārākumu un valsts necieņu pret viņa māti
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:17:26
Te "akmens dārziņā" ir arī šejienes žurnālistei.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:18:47
Kundali
A ko es tev esmu nodarījusi? liksi man mieru. es savus nodokļus maksāju. tu gribi lai es tagad visiem latvijas pensionāriem pienācīgas pensijas maksāju?
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.10.14 11:20:00
sicilia
tā jau ir - Artmane bija latvju tautas skaistuma, lepnuma, dailes un gudrības etalons... kas no tā palika? paši zināt... tādēļ labāk vērsīsim savu uzmanību uz to, kas ir paliekošs un vērtīgs.(nebūs jāviļās...) vo! cik gudri norunāju, pašai prieks.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:21:50
Kundali
mans mīļais draugs, aizej izmet kādu līkumu svaigā gaisā - ap tevi pašlaik ir koncentrējušies lieli negatīvie spēki.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:22:11
S.R...

Fakts. skaisti. vispār mums ir daudz labu, talantīgu (savā nozarē) vecīšu, kas nesaņem pienācīgo cieņu un godu un samaksu....
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:24:35
sicilia
mhm.. tā viš i. kaut kas jau tiek darīts - tas pats "Latvijas lepnums"ir smuks ielāps caurām biksēm.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.14 11:25:59
Neaizmirstiet plānoto "cietumnieku amnestiju" uz Latvijas valsts svētkiem

Cik gan nožēlojami, ka daži staigāja un demonstrēja pret "geju praidiem" bet par sev tuvajiem aizmirsa.
Kā interesēs jūs tad darbojāties, šaura personu loka interesēs laikam, ko paši neapzinieties.
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.10.14 11:27:45
Vo tagad man paskaidro.... kāds sakars tavai tēmai un mirušai aktrisei ar cietumnieku amnestiju.... (kas vispār notiek katru gadu)

Vjso pilnmēness ir klāt> Kundalīņa teksti vairs vispār nav saprotami
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:29:03
A Tu Sicīte padomā, valsta attieksmes "dubulstandartds" tāpat kā " masu dezinformācijas līdzekļu" paustais. It sevišķi latviski rakstošo.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 11:32:05
Kundali

Bet ja tev nepatīk maini to. enīvejā tas ir VISUR..... piemēram baltkrievijā joprojām valda padomju laiks. Viņu ziņas ir ģeniālas..... vismaz 10 min Lukašenko teksti un smadzeņu skalošana.....

Ps - un krievu prese raksta taisnību? nesagrozītu nu gan.... varētu uzzināt, kurš tieši laikraksts?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:11:37
Nu nezinu...
viņai taču dēls džipā braukā un portatīvo datoru lieto (tas nav nekas slikts, bet norāda, ka viņiem slikti neklājas).... to Krievijas prese nepiemin?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:20:44
Laikam cilvēks nevar izvairīties no sava "likteņa - slikteņa" Japiezīmē ,ka nevar izvairīties vidusmēra cilvēks. Stipras gribas var mainīt savu likteni. To maina piemēram lūgšanas.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:21:49
Kundali

Nu tad nododies vienreiz kam lietderīgam - lūdz lai valstij vairāk naudas un cilvēkiem lielākas pensijas/ algas/ pabalsti
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:23:06
Labs
Ievēlie mani par Prezidentu tad ...DDD
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:25:13
Kundali

Nu tauta ievēlēt prezidentu nevar. galu galā tu tak te tēlo baigi labiņo. beidz te visus lamāt (valdību, žurnālistus, tos, kas vairāk pelna) un izdari kaut ko A što - slabo?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 12:25:43
Esmu kustībā
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 4187