atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ezotēriskā kristietība
incognito
Iesūtīts: 2008.10.05 14:16:07
Sakiet.. vai ir ezotēriskā kristietība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Johny(Jony)
# Iesūtīts: 2008.10.08 08:01:54
Harry cita lieta ir ar Jēzu.Un tomeer arii vinjsh nebija cilveeciigs šī vārda cilveeciigajaa noziimee,bet gan bija imuuns pret jebkaadaam cilveeku vaajiibaam,emocijaam,-taa teikt deklameeja augstaakus standartus.
taadeelj mees nevaram apgalvot par Dievu
pilnīgi neko



Nu šeut gan Tu šauj pār strīpu...viņš bija gan paties cilvēks ar visām emocijām un pat vājībām, gan Dievs.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:17:45
sicilia

es nesak, ka tantuku buršanās ir visa ezotērika, bet gan ka tā ir viena ezotērikas daļa

Un vēlreiz - kristietībā nav ne smakas no ezotērikas, jo pirmāmkārtām galvenā atšķirība ir par to, kas ir Dievs.
otrkārt - atšķirīga izpratne par Dieva un cilvēka mijiedarbību

Maģija ir ezotērikas novirziens, tāpat arī sātanisms. Ezotērikai ir daudz un dažādi paveidi, taču neviens no tiem neietilpst kristietībā
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:20:24
Ingars

es nesaku, ka kristietībai, kas kopīgs ar ezotēriju. bet arī 90 % tantiņu nav nekas kopīgs ar ezotēriku. Kā jau minēju iepriekš, viņu zināšanas ir ļotti vienkāršotas. īsāk..... tantiņas ir tādas pašas ezotēriķes kā es balerīna bet ar baletu man toč nav nekā kopīga (ja nu vienīgi man patīk skatīties)... vēl īsāk - tu tantiņas paaugstināji amatā...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:22:59
Ctulhu

Ar tevi nav lielas jēgas diskutēt, jo tev pirmais bauslis nav autoritāte

3 Tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā.
4 Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes.
5 Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem, jo Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst,
6 un dara žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus.


Daudzi okultisti tev nepiekritiis. Vinjiem taapat ir visaadi augstaakimeerkji.


Interesanti - kādi tad ir tie viņu mērķi? Visi tie vērsti uz miesīgām lietām, miesīgajai labsajūtai. visas tās viņu runas par mīlestību un labdarību ir blēņas, jo to pierāda viņu patiesie augļi. Ezotērika ir kā smaržīgs siers peļu slazdā

Ja ezoterikjis `sasienas` ar pietiekami speeciigu demonu, arii var sanaakt tam kalpot

Taatad kristiesu dievs - ljoooti speeciigs demons?


redz šeit jau ir tā būtiskākā atšķirība - kalpošana. Dēmoni cilvēku izsūc un izmanto, Dievs cilvēkus mīl. Demoni nekad neizturas pret cilvēku kā pret draugu, bet Dievs tā izturas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:24:36
sicilia

Tie ir tie labākie gadījumi. tiešām paveicās tiem, kuri iegrābušies šarlatānos, gājuši pie tantiņām, kurām nav ne jausmas, kas ir ezotērika. Viņi sliktākajā gadījumā pazaudē tikai naudu un pašcieņu
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.10.09 08:29:18
Ingars
nea tie ir lielākā daļa gadījumu. tādi īsti speciālisti ir mazs un reti sameklējami... par laimi...
nea nu bez naudas, viņi pazaudē prātu. viņi nekad neatzīsies, ka tantuks nepalīdzēja un paši ir muļķi.
labākais gadījums, ir tad, kad cilvēki šajos babukos viļas.... tad gan var priecāties.... tantēm ir viens talants... sajust cilvēka sāpi un just līdzi.... ko diemžēl bieži vien nezidara kristieši un baznīca.... tāpēc daudzi tik veikli pamet baznīcas solus un atrodas tantuku ofisu uzgaidāmajās telpās
vo tas skumdina.
varu pat minēt piemeŗu - manas māsas gandrīz vīramāte sākumam cītīga LELB bazn`icas apmeklētāja. skrēja un ņēmās, Bībeli studēja. tad vīrs sāmo sāka krāpt, meklēja palīdzību pie mācītāja, viņam nebija laika uzklausīt, varbūit neatrada īstos vārdus ko pateikt cilvēkam grūtā brīdī, tagad viņa maksā milzu naudu (70 ls par stundu) vienā šitādā kantorī (rrrrrr), kur viņa gūstot dvēseles mieru, kur viņu saprata, kur palīdzēja tikt pāri krīzei...... un Dievs un kristieši tagad viņai ir sliktie un kristieši pirmie aiziešot bojā pasaules galā 2012 gadā. vo tā lūk gadās
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:34:31
sicilia
Nabaga tante... kam nebija dziļas saknes zemē... protams, mācītāji ne vienmēr ir tie gudrākie dvēsļu kopēji - tā ir liela māksla, mācēt uzklausīt un sniegt mierinājumu un padomu tā, lai tas aiziet līdz cilvēka sāpei.
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.10.09 08:43:47
Balss

Nu tagad viņa uzskata, ka ir Ok. tik mums tā neliekas..... un māsai vēl mazāk tā liekas, jo viņa grib lai mēs visi ar viņu meditējam kaut kādos apļos vai ko tur... īsāk sviec

PS - un tas ir pats skumjākais, ka mācītāji to nevar. a vajadzētu. Ok es saprotu, ka mēs visi esam skrejošu un lidojošu, bet tāpēc jau viņi ir dvēseļu gani, kuriem vajadzētu nobremzēt un uzklausīt.

ne pa tēmu bet.... mums ir viens vecs priesteris.... un man patīk, ka grēksūdszē viņš vienmēr mīļi uzprasa - nu kā būs māsiņ, ko esi no grēkiem mācījusies, kā dzīvosi tālāk. tekstam pat nav nozīmes brīžam, bet tas, kā viņš to pajautā, tā balss intonācija, automātiski visu saliek pa plauktiņiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 09:00:15
sicilia

Nu lūk Sic, tev darbības lauks paveras, paši jau mēs vien esam tie kristieši. Bet no otras puses - tā ir katra paša problēma. Nu cilvēkam tomēr būtu jāsaprot, ka nevar pēc viena, pat ne pēc desmit cilvēkiem spriest par visu nāciju, reilģisko piederību.

Tāpēc arī bieži vien tās sievietes, kuras vīlušās savos vīriešos par visiem spriež tā - jūs visi esat vienādi, cūkas un izvirtuļi. Bet neviens nevar cilvēkam palīdzēt, ja viņš pats nemaina savu attieksmi.

Man ir pazīstami daudz un dažādi kristieši, bet par katru no viņiem būs atsevišķs vērtējums.

Saki māsas vīra mātei, lai nomaina prioritātes - ja arī visi cilvēki piekāš, tad Dievs nekad
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.09 09:07:41
Ingars
Dārgo cilvēk. Viņa aplauzās. Viņa dzīvo mazā miestā un tur atbalstu nesaņēma. Tik viena ieteica Mistēriju (manuprāt ar likumu aizliedzama lasāmviela), kur atrada šī kantora reklāmu.
Viņai palīdzība nav vajadzīga.... jo tagad skaidri viss nodalīts. tak cilvēki, kas izgājuši smadzeņu skalošanu nevienā neklausās. māsa mēģināja ko spiegt, kad šamā uzmācās ar meditāciju un saņēma atbildi - jūs kristieši pirmie aiziesiet bojā. eņģeļi jhūs neglābs... (nu bet viņus glābs).
Protams, nevar spriest, bet mēs esam vāji cilvēki un nesaņemot sev palīdzību vienā vietā, mēs to meklējam citur un palīdzības nesniedzēji ir ļaunie.
A Sica sniedz palīdzību, staigājoša miskaste. visus uzklausu un iesaku. varbūt dažiem tik mani padomi nepatīk, bet es varu ieteikt visu, pat padomus bērnu audzināšanā (mans 3 gadus rakstīja padomus jaunajiem vecākiem sadarbībā ar psihologiem, tā kā visu zinu:D)
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 10:24:28
sicilia

Zin, vienā ziņā viņai taisnība - eņģeļi mūs gan neglābs, tas būs Jēzus, kurš mūs glābs

Bet tagad sapratu, ka problēma ir citā apstāklī. Dievs nav amzais bērns, Viņš zina ko dara un tie apstākļi nebij nejaušība. Tava radiniece no egles gaidīja ābolus, bet saņēma čiekurus un vīlās.

Es pats tagad izjūtu, ka nebūs vienmēr viss, kā pa sviestu, dievs mūs pārbauda, Dievs mūs norūda, liek piedzīvot grūtības un liek vilties pasaulē, cilvēkos, lietās, lai mēs būtu spiesti paļauties vienīgi uz Dievu. Tavai radiniecei šķiet ir nosliece heroizēt cilvēkus kuri palīdzējuši, tāpēc lai neizceltu mācītāju, tā arī notika.

Visu var uzvarēt ar Dieva vārdu un lūgšanu, visus mūrus noārdīt. Ir vajadzīga vien pacietība un ticība, arī attieksme. varbūt ne tik ļoti tagad borēt viņai bībeles pantus, bet parādīt saprotošu attieksmi, pat tad, kad viņa izturas nepamatoti riebīgi, pat ja viņai nav taisnība, bet tieši tā Jēzus mīl ikvienu no mums, tā mums būs mīlēt vienam otru
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.09 11:18:02
Ingars

1) nu viņa visp[ar man nav radiniece... 3 reizes esmu redzējusi... viņa ir manas māsas gandrīz vīramāte un liekas t;ādā statusā paliks... (nu es vcismaz tā ceru)

2) zini cilvēkam bieži vien vajag kādu padomu no cita cilvēka. Viņam vnk konkrēts tekts ir jādzird..... Tur viņai pateica - jā tavs vūirs rīkojās slikti, bet dzīve ar to nebeidzas. tev ir iespēja darīt to un to un to, vai sēdēt un gaudot..... un to bija manuprāt jāpasaka tam mācītājam... galu galā te vienā tēmā mēs tak diskutējām, ka mācītāji var aizstāt psihologus.... viņai tai brīdī bija vajadzīgs vienkārš psihioloģisks žests.... un viss.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 11:37:48
sicilia

Tā Kunga ceļi ir neizdibināmi un ne vienmēr notiek pēc cilvēka lōģikas
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 13:30:32
Ctulhu

aj aj aj, nu un ko man tagad darīt?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 13:45:46
Ctulhu

Miers ar tevi, dod Dievs tev to saprašanu un atbildes uz jautājumiem
ex-Kombulis [85.115.122.40]
# Iesūtīts: 2010.10.11 23:09:08
mistiskā kristietība reāli pastāv, pats esmu savā lūgšanu dzīvē ar to saskāries
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.12 08:49:38
ex-Kombulis [85.115.122.40]
Pastāsti drusku plašāk, lūdzu. Vai tad Tu nebiji Sahadža jogas adepts?
ex-Kombulis [85.115.122.40]
# Iesūtīts: 2010.10.12 17:07:01
nu takš es visu laiku tāds nebiju
1998.gada sākumā laikam skaitīju lūgšanas pi eJēzus Kristus bildes, kuru nopirku "albertos"
Un no gaisa nokrita šķīstošās kafijas bundžiņa, BON markas, 100 g iepakojums
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.12 17:43:36
ex-Kombulis [85.115.122.40]
Un vai tā kafija bija atbilde uz lūgšanu jeb vai Tu lūdzi par kādām citām lietām?
ex-Kombulis [85.115.122.40]
# Iesūtīts: 2010.10.12 17:46:06
man bija pašvaki ar naudu, es vispār skaitīju Tēvreizi un tās laikā padomāju, ka bez daudz kā varētu iztikt, bet kafija man garšo, un pēc kādām minūtēm dzirdu : "Bumsss !!!" , domāju, ka dzīvokļa kaimiņi trokšņo, bet vēlāk - ejot uz izejas durvīm, tur pie galda - ieraudzīju kafijas bundžiņu, neatplēstu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 8354