atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Rakstu vietu "uzlīmes"
Liepņa
Iesūtīts: 2008.09.29 16:03:10
Kur iegādāties Bībeles Rakstu vietu"uzlīmītes"? Vai internetā tās kaut kur var atrast un izprintēt?
AutorsZiņas teksts
Eshkola
# Labojis Mods-1: 2008.10.01 00:29:52
Bībeles Rakstu vietu"uzlīmītes" - domātas ir uzlīmes ar Bībeles pantiem, vai zīmes, ko salīmē Bībeles grāmatu sākumos, lai vieglāk atšķirt vajadzīgo?
Ja 1) , tad tādas pats var uztaisīt itin viegli
ja 2) , tad tajā pašā Lācplēša 37 iesaku iegādāties Bībeli ādas vāciņos pa 21Ls (apmēram), kur šīs uzlīmes jau ir iestrādātas.
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.01 13:31:33
Nu vot redz kur cilvēki ieraudzīja Bībeles pantu a es jau tikai paļāpāju..

Liepņa

Tā visu noskaidroju! jo sanāca pa ceļam!

Bībeles uzlīmes maksā
Lāčplēša iela 53 pagalmā"Tava izvēle" - 1,59 Ls
un arī Kristīgais interneta grāmatu veikals - www.manna.lv
Dažas cenas nav norādītās parezi internetā... (jo viss tikai vēl sāk ieviesties un darba daudz, jo atbildīgais ir tikai viens cilvēks, kuram pieder veikals, biblotēka un internetveikals)
bet ja vajag kādu grāmatu rakstiet uz e-pastu, kas norādīts kontaktos
Pajautāju ar konkrēti par uzlīmēm: 1,59 + pasta izdevumi, kas ir~ 0,50 - 1,00 (jājautā e-pastā, jo uzlīmes nav ieliktas lapā, bet ir iespējams iegādāties)
* lai pasūtītu grāmatas ir jāreģistrējas!



Lāčplēša ielā 37 Pie Kristīgā Radio - 1,60 Ls
Arī ir iespēja dabūt caur pastu- jāpiezvana, jāiedod adrese un tad kāda trešā persona to izdarīs!

šie abi veikali atrodas uz Lāčplēša ielas -viens vienā pusē Čaka ielai otrs ortā pusē Čaka ielai - bet cenas kā kurai grāmatai citreiz lētāk ir Lāčplēša ielā 37, bet citreiz pat par latu un vairākiem ir lētāk Lāčplēšielā 53


bet vispār esmu atklājusi jaunu publiski pieejamo lētāko grāmatu iegādes vietu: LELB Virsvalde(bijusī konsistorija)Vecrīgā, Pils ielā
Pat dažas grāmatas maksā ~0,50 lētāk kā KLB... un Bībeles gadās, ka pat 4-5 Ls lētāk nekā Lāčplēša ielā!
vispār interesanta cenu politika!
secinājums: LELB dāvina pircējiem daļu grāmatas ?
(bet ja nopietni, drošvien iepērkot lielos apmēros var pārdot lētāk )
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:35:50
Vispār laba ideja: man ir krāsu printeris, uz Corel Draw var uzcept dažas labas domas, uzlīmes arī ir. Tik viena skāde: parastajiem krāsu printeriem lietus mazgā nost krāsu, vajag lāzera krāsu printeri.
lambi [81.198.227.41]
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:38:38
jo biežāk skatos šo tēmu, jo īsāka tā paliek
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:41:48
Tapēc - ka nevajag "liet ūdeni" - bet runāt konkrēti par lietu.
Ja Tev mājās ir kaut melnbaltais printeris, nopērc 1 lapu uzlīmju papīra pa 0.10-0.15 L un izdrukā pats. I būsi ietaupījis, i izplatījis Dieva Vārdu.
Saku no savas pieredzes.

PS Paka uzlīmju - 100Gb maksā 7,5Ls. Var drukāt 1/4 no A4, tad sanāk 400 uzlīmes. I var pusi Rīgas aplīmēt (kur lietus nelīst virsū) ar Bībeles citatiem - un adresi.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:48:44
Kundali

tad es labāk iekrāju un iegādājos lāzer prineti : un eju aplīmēt visu Rīgu lietus vai ar saulainā laikā
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:53:47
Man arī bija tāda doma. Varu pat ieteikt modeli : SAMSUNG CLP-300/Cena 100-120.-Ls.
4 krāsu. Vienas kasetes uzpildīšana maksā 20.-Ls.Oriģinālais kārtridžs protams dārgāks. Vārīgā vieta uzlīmes drukājot - lai nesaķepst printera sprauslas.

http://www.euroshop.lv/biroju_tehnika/lazerprinteri/_samsung.. _clp_300_13smlpclp300/
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.01 14:02:08
nezinu, nav man vajadības pēc printera regulāri - pagaidām...
un ja pērk manuprāt ir izdevīgi pirkt, kur ir vismaz 3 vai vairāk funcijas vienā: skanēšana+ printēšana+ kopēšana...

Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.01 14:03:55
Eh, cik gan sievietēm domāšana vienkārša. 1)Tādi kombaini it kā ir lētāki, taču - izmaksas dārgākas.
2)nekad nebūs kvalitāte tik laba 3 iekš 1 ierīcei, kā atsevišķam printerim, skanerim. Priekš kopētāja neredzu vajadzības mājas lietotājam.
Bet nu - ja maz drukā, var iztikt. Mans draugs tā caur RD Elektronika iegādājās laikam printeri/skaneri/kopētāju pa 50.-Ls.
Es - krāsu fotoprinteri, kurš lasa kartes un apdrukā CD/DVD diskus pa 70.-Ls. Pat laban gan cena vinjam ir 42.-Ls.
HP PhotoSmart D5160

http://www.inventum.lv/?l=1&c=148&id=9222
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 35534