atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bībele - Genesis - pretrunas?
Putnins
Iesūtīts: 2008.09.25 19:56:39
Lasot Bībeles Pirmo Mozus Grāmatu, man rodas pretrunas starp dažādiem pantiem (teikumiem).
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.28 09:45:00
... Šie cilvēki dzirdēja dažādas baumas un atstāstus par Jēzu un pierakstīja to visu pēc savām idejām acīmredzot piedomājot daudz ko klāt, kas viņuprāt iederējās tur ...
Patiesībā neticīgajiem pat nav īpaši jācenšas atrast argumentāciju pret ticīgajiem - ticīgie paši jau to sen ir atraduši, un runā viens pret otru! Un viens otrā neklausās.
Tā tas no malas raugoties, izskatās.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.28 10:14:39
EzītisMiglā
Tu runā vienā mutē ar abdullāh. Un tur Tu nesaskati pretrunas?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.28 10:23:51
Raimonds
Kādas pretrunas? Abdullāh pieved vezumu ar argumentiem "pret kristiešiem".
Vēl noteikti viņam ir vezumi "pret hinduistiem", un pat "pret nepareiziem musulmaņiem".
Jums, kristiešiem ir vezumi "pret musulmaņiem".
Bet "pret hindustiem" jūs varat stumt kopējiem spēkiem.

Es tikai saku, ka jūs jau viens otru paši apkraujat, un ateistiem jau paši vezumus esat sagatavojuši, vienam pret otru.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.28 10:54:04
EzītisMiglā
Kā Tu saki vezumu ir daudz, stumj un krāmē virsū. Tas stāsts, ir tieši par to. Redz, var jau tos citus identificēt ar kādu grupu, t.i. citiem tiem dumjākajiem, atkritušākajiem, melos un ļaunos garos sapinušajamies utt. utj. šajā gadījumā tas tiešām vairāk līdzinās apsaukāšanai, bet ne sarunai. Forums tādā ziņā varbūt ļauj izteikties pat ļoti personīgi. Man nešķiet, ka runājot to, ko domajam,kādu varētu nodot (piem. nodot ticību) Tāpat forumā nav jācīnas citam ar citu ar pārprastu misijas apziņu. Sliktākais jau ir tad, ja runājam garām un tad jau tikpat labi vispār nebūtu tērēts laiks.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.28 11:00:59
abdullāh
To Tavu pēdējo palagu jau agrāk redzēju, kad uz to vēl kāds mēģināja laipni atbildēt. Ja gribi vienkārši malt uz riņķi, pārkopējot savus tekstus no jau izrunātām tēmām, tad esi tik laipns un arī pretargumentus pārkopē, vai vismaz pacenties atbildēt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 33325