atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem NLO: ir, nav, Jūsu personiskā pieredze
Kundali
Iesūtīts: 2008.09.25 12:45:11
Citats no www.saulesjosta.lv:
Pasaulē šobrīd lielu interesi izraisa pareģojumi, kas iegūti čenelinga veidā no The Galactic Federation of Light) sakarā ar šā gada 14. oktobri, kad debesīs parādīšoties liels kosmosa kuģis – kā apliecinājums tam, ka Visumā neesam vieni. Šoreiz ir runa nevis par individuālu kontaktu ar citplanētiešiem, bet kolektīvu cilvēces pieredzi – NLO trīs diennaktis būšot vērojams miljoniem cilvēku visā pasaulē.
????? Tuvojas tas 2012 gads ar vis kaut ko))
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.29 09:39:22
Artos
ļaunā ugunīgās bultas
Ļoti izsmeļošs tehnoloģijas apraksts...
Sheksna
# Labojis Mods-1: 2008.09.29 09:53:34

Ingars
Tiem kas redzējuši NLO ieteiktu
mazāk aizrauties ar okultismu, alkoholu un narkotikām

šitais man atgādina epizodi no X-failiem, kur Mulders arestā sastapās ar citplanētieti, kurš smēķēja un, galvu saķēris, visu laiku vaidēja tīrā angļu valodā `tas nevar būt, tas nevar būt!`... beigās izrādījās, ka tas ir `pelēkā citplanētieša` kostīmā ietērpts ASV GKS darbinieks...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:33:43
Ctulhu, šķiet Tērvetē bij gan!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:37:35
Mulders
Ctulhu, šķiet Tērvetē bij gan!
Raķešu bāze ar visām šahtām bija Elejā. Tērvetē bija kaut kāda tehnika, ne ta tanki, ne ta motostrēlnieki, ne ta vnk transports.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:39:45
Vo man bija tā - sēžu izstabā ārā ziema, aiz loga tumsa... skatos šausmeni, aiz loga pēkšņi kaut kādas skaņas.... liekas ūuuu citplanētieši lido..... ek izrādījās parasts helikopters... nu vo abloms.
`isāk neskatieties naktī tumsā šausmenes
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.09.29 14:40:25
Esmu dienējis PSRS raķešu karaspēka daļā, iekš motostrēlnieku diviziona, ar sistēmu - kura palaiž raķeti - 100 km , precizitāte 50 metri, laikam 60.gadu beigu komplekss. NLO gan neredzēju - dienot, arī braucot uz Kapustinjaras poligonu nē, tur 1 raķeti izšāvām arī.
Auto bija šitāds: ЗИЛ-135Л / ЗИЛ-135ЛМ
http://denisovets.narod.ru/zil/zilpages/zil135.html

Raķete: http://www.kapyar.ru/index.php?pg=223
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:42:31
Kundali
Esmu dienējis PSRS raķešu karaspēka daļā, iekš motostrēlnieku diviziona
Šitie 2 termini izslēdz viens otru... raķešu karaspēkā NAV motostrēlnieku daļu un motostrēlnieku vienībās NAV taktisko raķešu...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:45:16
Ctulhu Bija gan. Tanku daļas arī bija.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:49:36
Šexna, labi nezinu precīzi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:51:58
Šitie 2 termini izslēdz viens otru... raķešu karaspēkā NAV motostrēlnieku daļu un motostrēlnieku vienībās NAV taktisko raķešu...

Iedomājies... kapitālisti arī tā droši vien domāja. Un iedomājies, kāds taktiskais pārsvars būtu tādai daļai... kapitālisti būtu pārsteigti...

Iedomājies... sākas karš, un kapitālistu izlūki ziņo - mums tuvojas krievu raķešu karaspēks ar savu motostrēlnieku divīziju! Kapitālists pakonsultētos pie Šexnas un atbildētu izlūkam - tu ko muļķis esi, tā ir pteruna...
Nu un kāmēr šie strīdētos, tikmēr krievu motorizēto strēlnieku vienība viņus nobumbotu ar raķetēm
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.09.29 14:57:42
Sheksna

> motostrēlnieku vienībās NAV taktisko raķešu...

Hmm... man liekas, ka ir. Divīzijas līmenī noteikti ir. Jeb... es vairāk neesmu PSRS armijas motostrēlnieku leitnants... .
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.09.29 14:57:51
Vispār - laikam tā bija MOTOSTRĒLNIEKU DAļA ar atsevišķu raķešu divizionu, tas laikam precīzāk.

PS Izlasīju - kāds štrunts tomēr bija tās mašīnas,komplekss, kurā dienēju 1988-1990 gadā. Veca grabaža, neprecīzas raķetes utml.
1 gadu Viļņā (baigā disciplīna bija)
1 gadu Ukmerģē (skatijāmies "viģikus" un dzērām leishu krutku)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.29 15:00:27
Duksis, Kundali klusēt, kad profesionāli un pieredzējuši jaunieši runā, kas pat tuvumā CCCP armijai nav stāvējuši praksē
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.09.29 15:10:42
*Duksis
Hmm... man liekas, ka ir. Divīzijas līmenī noteikti ir.
Nu, artilērijas pulkā - tikai `Gvozdikas` un `Akācijas`, bet tās ir haubices. Gribi teikt, ka divīzijā bija atsevišķs taktisko raķešu divizions?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.09.29 15:16:38
vari pa savu mūžu sadarīt nezinko un nezinkur aizbraukt, bet Padomju armijas pieredzei un piedzīvojumiem neko līdzīgu nedabūt!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.09.29 15:18:38
Sheksna Pēc militārās specialitātes es skaitījos rotas zampoļits. Tā, ka manas zināšanas par lielākām struktūrvienībām nekā rota bija stipri ierobežotas. Bet, kā pa miglu atceros, ka tuvas darbības taktiskās raķetes divīzijas rīcībā tomēr bija. Pati karošanas doktrīna jau bija tāda: no sākuma uztaisa pamatīgu blīkšķi, nogāzē vai saindē pretinieka kontrolētu teritoriju, tad šajā teritorijā laiž iekšā motostrēlniekus, kas piebeidz visus atlikušos, kas vēl izrāda dzīvības pazīmes. Tāda neliela sanitāra rakstura haltūra.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.29 15:37:06
Aha - mums bija "kaujas uzdevums" uzbrukt VFR armijas korpusam ar savu raķeti, to palaist no dislokācijas vietas 30 min laikā, labi - ja 25 min un "tīt makšķeri" lai neķer atbildes trieciens.
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.29 16:39:57
Pēc militārās specialitātes es skaitījos rotas zampoļits.

Super militāra specialitāte *Duksim
!!! Ju - hū!!!!
Tas jau arī daļēji izskaidro viņa nostājas dažā labā jautājumā...
patriots
# Iesūtīts: 2008.09.29 16:49:22
Ar tiem citplanētiešiem ir tā, ka viņu nav. Tās visas parādības var sadalīt trijās grupās:
Militārie objekti
Dabas parādības
Garīgās pasaules manifestācijas (lielākoties ļaunie gari)
Agrāk cilvēki tādas lietas redzot pārkrustījās un sacīja Tēvreizi.
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.29 16:53:02
patriots
Agrāk cilvēki tādas lietas redzot pārkrustījās un sacīja Tēvreizi.

Tas neskādētu arī tagad - daža laba sentēvu gudrība noderētu vēl šobaltdien!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 35819